Skype
Kokios Vyro Savybės Traukia Visas Moteris - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kokios Vyro Savybės Traukia Visas Moteris

Savo leksikone ir aplamai pasauliui suprantama kalba tokį vyrą mes apibrėžiame pavadinimu – Alfa Vyru. Ir viena iš labiausiai patraukiančių moterį į savo pusę yra tai, kad pagal Alfa Vyro mąstymą, gyvenimo stilių, tikėjimą (dažniausiai krikščionišką) jiedu kaip pora geriau išgyventų šiame pasaulyje. Nuo pat pirmos pažinties akimirkos moteris natūraliai analizuoja Tavo pasaulėžiūrą ir, arba pati įsitikina, jog Tu teisus ir linksta prie Tavęs, arba tylomis (dažniausiai) nesutinka su Tavo pasaulėžiūra (taip kaip Tu žiūri į pasaulį ir elgiesi su kitais žmonėmis) ir lieka prie turimos savo nuomonės ir įsitikinimų.

Dažna moteris neturi tvirtos savo nuomonės ir įsitikinimų, todėl jai reikia informacijos, pamokymo iš Tavo pusės. Jeigu šalia šio dalyko Tu pridedi dar meilę, rūpestį, Tu tampi asmeniu – vyru įtakojančiu jos gyvenimą. Štai kodėl Tau reikia būtinai susikurti gyvenimą, kuriame Tau pačiam būtų įdomu gyventi ir Tu jaustumeisi laimingas. Turėdamas keletą tikrų draugų, pomėgių, hobį, vietų į kurias eini puikiai praleisti laiką, patinkantį-mėgstamą darbą (tai gali būti suderinta su hobiu arba tai kas Tau įdomu gyvenime), mokytojų, užsiėmimų (su kiekviena diena Tu jausi, jog tobulėji ir keli savo, kaip vyro vertę), Tu tapsi laimingas ir įdomus sau bei moterims.

Tau yra labai svarbu palankyti, pabandyti vieną kitą būrelį, mokymus. Visuomet, kai nueisi kažko mokytis, rodyk mokytojui pagarbą, jog Tu nori jį išklausyti ir išmokti tai ko jis mokina. O pats mokytojas vėliau, po pamokos norės sužinoti kas patiko iš pamokos ir ką Tu dar norėtum išmokti.

Kaip Mano Vienas Mokinys Išmoko Remontuoti Automobilius

Kai kartu važiavome link Akropolio, aš buvau apstulbęs kiek jis supranta apie automobilius. Jis įvardijo ką reikėtų šiam automobiliui suremontuoti. Vėliau jis puikiai prisiėmė atsakomybę suremontuoti ir prižiūrėti šį automobilį kai aš buvau išskridęs į JAV. Dėdamas didžiules pastangas, sunkiai dirbdamas, klausydamas įžeidžiančių darbo kolegų pasakymų, jis vistiek atsilaikė, išmoko remontuoti važiuoklę, kitus dalykus. Kaip matai iš šio pavyzdžio, Tu gali eiti kažkur dirbti, nebūtinai uždirbti daug, bet svarbiausia kiekvieną dieną išmokti amato, žinių ir vėliau jas pritaikyti savo gyvenime. Pavyzdžiui, šis automobilių remontas tapo pagrindine veikla ir pragyvenimo šaltiniu mokiniui.

Kas Traukia Moteris

Kaip mano tėvas man pasakė – 95% vyrų yra kiaulės (kalbant apie higieną), likę 5% vyrų turi higieną, kurios moteris nori. Taigi, pradedant drabužiais ir baigiant apsiskutimu, Tavo higiena turi būti kuo geresnė, kad natūraliai trauktum moteris.

Moteris Traukia Tavo Taktiškumas (sugebėjimas reikiamu momentu, jaučiant moterį, žengti žingsnį į priekį ir vesti Jūsų abiejų pažintį/gyvenimą į priekį). Netaktiškas vyras yra, kai pirmo pasimatymo metu moteriai iš karto siūlo eiti namo pas jį gerti arbatos (išskyrus atvejį, kai jie yra šalia jos namų, lauke šalta, lyja ir netaktiška būtų eiti ieškoti kavinės ar kitos užuovėjos, na ir taip situacija susiklostė). Jeigu lauke geras oras, o Tu iš karto bandai ją vestis pas save į namus – ji pasijaus, jog Tu nori pasimylėti su ja, nedavęs apie save informacijos (t. y. neleidęs jai Tave pažinti). Štai todėl pasimatymuose labai svarbu įdėti kitų vietų. Apie tai daugiau ir plačiau bei vaizdo įrašais paaiškinu ir mokinu DVD programoje „Kaip Manipuliuoti Valdyti Moteris 25 val. įrašai”

Kas Žavi Moteris

Moteris labiausiai žavi vyro pasitikėjimas savimi. Kai ji susitinka su Tavimi pasimatyme ir jaučia bei mato, jog Tu, atsižvelgdamas į tai, kaip ji jaučiasi, parenki pasimatymo vietas ir pritaikai savo elgesį pasitikėdamas savo jėgomis, ji Tavimi žavisi ir nori būti šalia Tavęs. Merginas, moteris žavi laiku ir vietoje pasakyti komplimentai apie jų savybes (pavyzdžiui, Tau patinka jos pozityvi energija pasimatymo su Tavimi metu, jos savybė kiekvieną dieną vertinti kaip dovaną ir išmokti vis kažką naujo ir padėkoti už tai gyvenimui). Tam, kad tokius komplimentus pasakyti, Tau reikės nuoširdžiai jos klausytis pasimatymo metu ir įsijausti į jos kailį, „apsiauti jos batus”, nes kitaip Tau pavyks pasakyti tik tokius komplimentus, kurie daro mažą poveikį: „Tu šiandien puikiai atrodai”; „Tau tinka ši suknelė”; „Man gražios tavo lūpos”. Gal norėtum pamatyti ir išmokti, kaip pirmojo pasimatymo metu po 15 min. jau bučiuoti merginą? Na jeigu pats turi noro ir ryžto tai išmokti, kviečiu išstudijuoti ir pamatyti gyvą video pavyzdį, kuriame girdėsis ką pasimatymo metu kalbuosi su mergina – tai „Alfa Vyras Mokymų DVD”. Nepagailėk pinigų, nes nusipirktas daiktas to Tavęs, deja, negalės išmokyti (kalbu apie automobilį, telefoną, plačiaekranį televizorių). Stenkis pinigus investuoti į save – į mokymus, nes dar atsimink, reikės laiko eiti į pasimatymus ir bandytis šias žinias!

 

Nuoširdžiai

PatrauklusVyras.lt

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį