Skype
Kokių įgūdžių reikia norint pokalbiuose su žmonėmis būti sėkmingu? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kokių įgūdžių reikia norint pokalbiuose su žmonėmis būti sėkmingu?

Kokių įgūdžių reikia norint pokalbiuose su žmonėmis būti sėkminguVisur mes gyvenime susiduriame su tuo, kad reikia šnekėtis  su žmonėmis. Ir jeigu nori būti sėkmingas – turi mokėti „čiulbėti“. Alfa Vyro pokalbio stilius yra dominuojantis. Tai nereikšia agresyvus, tai reiškia, jog jis imasi iniciatyvos, jog abi puses nuvestų prie jiems naudingo pokalbio rezultato.

Pokalbis yra nes kas kita, kaip kito žmogaus įtikinėjimas. Mes norime jį nuvesti prie mums gero ir reikalingo rezultato. Netgi su ta pačia moterimi pasimatyme kalbėdami apie beprasmį orą, mes iš tikrųjų tuo siekiame pašalinti tylą, prakalbinti ją ar atpalaiduoti. Kiekvienas pokalbis turi tikslą. Kiekvienas pokalbis yra įtikinėjimas kito žmogaus vienu ar kitu būdu.

Taigi, kokių įgūdžių reikia norint pokalbiuose su žmonėmis būti sėkmingu?

Visuomet prieš kalbėdamas, prieš sakydamas išsikelk sau klausimą – koks yra tikslas tavo pokalbio? Pokalbis turi pradžią ir pabaigą. Pradėjimas pokalbio tai tarsi sėkla, kurią tu pasodini, pokalbio vystymas – laistymas ir rūpinimasis tavo sėkla, moters testai tau – piktžolių ravimas, ir tai kas užauga – tavo derlius. Peršasi tokia mintis, kuo geriau moki čiulbėti, tuo gali daryti didesnę įtaką žmonėms ir nuimti gausesnį derlių.

Ne visai taip. Aš galiu pasakyti, kad labiausiai sėkmingi pokalbiuose su žmonėmis yra geri klausytojai nei kalbėtojai. Geri klausytojai klauso ant aukščiausio lygio. Praktiškai visa masė žmonių, kai klauso savo pašnekovo, jie gaudo faktinius žodžius, dar pertraukia. Taip tu pasijauti, kad tavęs nesiklauso  ir žinoma nesupranta. Kaip gali žinoti ko reikia kitam žmogui, jei jo nesiklausai taip, kad jį suprastum ir suvoktum?

Nekalbėk kitam to, kas jam neįdomu ir nereikalinga. Apie tavo darbą įdomu klausytis bus tik tos pačios specialybės žmogui arba tavo žmonai, jeigu ji iš to kokią nors naudą gauna, bet ir tai retai būna. Pas mane buvęs konsultacijoje  pasaulių jaunių kikboso čempionas pasakojo: „pas mus treniruotėse  yra toks vyras, kuris pastoviai ką nors turi pasakyti  gražaus apie tave, įkvepia tave, apie tave kalba. Jis praktiškai apie save nešneka, kai tu su juo kalbiesi. Jeigu jo  kažko paklausi – jis atsako, papasakoja. Prie jautiesi reikšmingas ir reikalingas. Žiauriai smagu šalia tokio būti“. Žmonėms įdomiausia yra jei patys, kaip jie yra vertinami aplinkinių ir kaip jie atrodo prieš juos.

Niekada neklausk klausimų, kurie gali būti „nujungti“. Pamenu, kai vieną kartą dirbau tokiame ofise ir jame buvo du vyrai. Vienas jų – rimtas, solidus vyras, kvepiantis Alfa. Antras – Beta šuo. Beta šuo priėjo prie Alfa ir pasakė silpnu, neužtikrintu balso tonu: „Renatai, tau reikės ofiso kitą savaitę?“,  Renatas atsakė: „taip, nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo aštuonių ryto iki penkių vakaro“. Remigijus, kaip beta šuo, nunešė savo uodegą atgal vos ne mikčiodamas. Kitą dieną dar kartą Remigijus priėjo prie Renato ir pasakė: „Renatai, man reikia ofiso pirmadienį ir trečiadienį nuo aštuonių iki penkių vakaro“. Šį kartą jis pasakė ramiai ir tvirtai. Renatas atskaė: „ok, aš paimsiu antradienį, ketvirtadienį ir penktadienį“. Išvada būtų tokia, jei kada eisi savo viršininko prašyti laisvos darbo dienos, niekada neklausk: „ar galėtumėte duoti man laisvą dieną?“. Visų pirma, tu duodi taip/ne tipo klausimą, o tai yra labai blogai, nes viršininkas gali atsakyti, taip arba ne. Antra tu prašai leidimo, kas yra Beta vyro savybė. Beta pastoviai prašo ne tik vyrų, bet ir moterų leidimo. Jie prašo kitų žmonių leidimo veikti gyvenime tai ką jie nori.  Vietoj tokio klausimo užduok tokį: „viršininke, man reikia kitą savaitę laisvos dienos. Labiausiai tiktų pirmadienis arba trečiadienis“. Tokiu pasakymu tu neprašai leidimo – kas yra Alfa savybė, antra tu duodi jam rinktis. Aišku šimtu procentų tai negarantuoja, kad tu gausi lasivą dieną, bet padidina tikimybės procentą.

Daugiau aš čia tingiu rašyti. Kas suprantate, kad pokalbis su žmonėmis yra ypatingai svarbus gyvenime, kviečiu įsigyti mano „sunkesnę“, su daug daugiau psichologijos asmeninio tobulėjimo knygą vyrams – „Moters Svajonė – Alfa Vyras“, kurioje esu aprašęs daug daugiau tokių pavyzdžių ir kaip geriau elgtis iš praktinės pusės.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

4 komentarai

 1. Vyras mūras:

  Na jo tokius žmones visi myli, bet vistiek labiau gerbia ir klauso kaip lyderių tų, kurie parodo kas tokie esą. Kurie sužavi savo įspūdingomis istorijomis ir gyvenimo nuotykiais, tu būk geras draugiškas kiek nori, bet kitų žmonių akyse ypač moters geriausiu atveju būsi draugas, bet ne lyderis, kuriuo norėtusi pasitikėti ir jo klausyti. Aišku vyrui kuris daug gyvenime pasiekė tai negalioja, nuo jo savaime sklinda gyvenimiška patirtis ir noris toki gerbti. Tačiau jei eilinis berniukas be jokio tvirto gyvenimiškos patirties pagrindo visais rupinsis ir metis kitu žmoniu savigarba pakelencius komplimentus, jis geriausiu atveju bus mielas biciukas arba kilimelis kojoms. Todel, kad bent jau pacioje pradzioje vertetu labiau orientuotis i buvima vyru su kiausais, kitaip tariant drasiai ir uztikrintai eit vyro keliu, griut keltis vel griut nusidauzyt kelienius ir vel keltis, ir kai visa tai pereisi savaime pradesi visiems patikti ir žmonės tave mylės kaip tėvą globėją, nes turesi patirtes kuria perteiksi aplinkiniams. Žmones visada labiau gerbs ir rinksis tuos kurie yra arogantiski, elgesi siurksciai ir nemadndagiai, bet suteikia kitiems zmonems vertes, kuri siuo atveju yra patirtis. Žodžiu gyvenimiška patirtis geriausias įgūdis pokalbiuose su žmonėmis. Tik papildziau Šokėjo tekstą, savo idėjom 🙂

 2. Vyras mūras:

  Cheers!

 3. viriokas:

  Dar ka pastebejau jog kai eini prie grazios merginos tu jaudiniesi, ir sunku kalbetis… O kai buni su tau negrazia mergina kuri net nevilioja taves ir tu jos nevertini, tu jautiesi „aukstesnis” ir laisvai jautiesi, lengvai uzmezgi pokalbi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį