Skype
Koks skirtumas ką jie apie tave galvoja? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Koks skirtumas ką jie apie tave galvoja?

Viena iš didžiausių priežasčių, kodėl žmonės nepasiekia gyvenime tai ko jie nori ir tai apie ką svajoja yra laukimas kitų pritarimo. Siekimas gauti pritarimo, jog mūsų atliekama veikla kitų akyse atrodo gerai. Daugeliui mūsų ši yda atsirado dėl tėvų atitinkamo auklėjimo.

Visi maži vaikai nori pritarimo ir meilės.Mes visi būdami maži išmokome, jog jeigu darysime tai ką nori tėvai, mes gausime pripažinimą ir meilę. Reiškia, kad tėvai manipuliuoja tuom. Nes vaiko poreikiai yra saugumas, pritarimas, meilė. KaI tėvai to nebeduoda, vaikas jaučiasi nelaimingas. Deja tai labai negerai

Taigi, kad atsitinka su augančiu vaiku? Jis auga manydamas, kad yra vertinamas tik tada, kai daro kas patinka tėvams, nors jam tai visiškai nepatinka..

„Jeigu tu Mantai elgiesi gerai, esi geras vaikas, bet jeigu užsiimi tuom, kas mums nepatinka – tu blogas vaikas. Mes tavo veiklai nepritariame, nors ji tau ir labai patinka“

Taip auklėjamas vaikas užauga su imunitetu, jog kitų žmonių mintys ir nuomonė apie jį gali suduoti jam labai rimtus smūgius, ypač kai tai yra pasakoma tiesiai šviesiai, jam visiškai to nelaukus. Panagrinėkime tokią situaciją:

Tu turėjai nuostabią vaikystę. Daug draugų, kurie ilgainiui tapo labai artimais. Užmezgė stiprus ryšys tarp jūsų nuo vidurinės iki aukštosios mokyklos. Ir vieną naktį tu sulauki skambučio iš tavo vieno geriausių draugų – Tomo. Tomas pasako, jog pastaruoju metu jis turėjo sunkių asmeninių problemų ir jo gydytojas liepė jam paskambinti tau.

Tomas atvirai pasako, ką visą laiką apie tave galvojo ir manė. Jis aplamai pasako, ką visą jūsų kompanija bičiulių apie  tave galvojo ir kokią nuomonę apie tave turėjo. Jis pasako visusdalykus už ką nekentė tavęs. Ir pabaigoje jis padeda telefono ragelį.

Kaip tu pasielgtum šioje situacijoje?

Ar pakeistum savo nuomonę apie save, kuria buvai ištisus jūsų bendravimo metus?

Pagalvotum, kad Tomas melavo?

Ieškotum argumentų kodėl tu jiems galėjai nepatikti ?

Pagalvotum, jog Tomas savo visas asmenines bėdas bando ant Tavęs suversti ?

Jeigu net ir patikėtum savo „draugu“ Tomu, tu vis vien būtum tas pats žmogus. Tu vis tiek turėtum tą patį pripažinimą ir pritarimą iš kitų. Bet svarbiausia, kaip Tavo paties nuomonė pasikeistų apie Tave.

Štai čia labai svarbi Alfa vyro savybė – nuomonė apie patį jį. Realiai du gali rinktis dvi puses. Viena iš jų – nekreipti dėmesio ką apie tave jie galvoja ir toliau gyventi gyvenimą, kokį tu nori. Taip tapti antisocialiu žmogumi. Tam reikia labai tvirto charakterio.

Kitas variantas nenutraukti bendravimo su Tomu ir kitais draugais, netapti antisocialiu, bet neleisti jiems koreguoti tavo gyvenimo veiklos ir krypties. Šis variantas man asmeniškai yra daug geresnis.

Na aš pats turiu kambarioką, kuris turi ne emocionalų charakterį ir jam didelio skirtumo nėra ką apie jį kiti galvoja. Su manimi yra truputį kitaip, man tai sunkiau priimti. Tačiau stengiuosi būti geros nuomonės apie save ir savo veiklą.

Kodėl manęs turėtų nekęsti Tomas ir kiti, jeigu aš jiems nieko blogo nepadariau? Nei aš jų įskaudinau, nei aš jų automobilį padegiau?

Aplamai reikia žinoti, jog 100 procentų nepatiksi žmogui. Užklius tavo kažkokios ydos elgesyje ar veiksmai, kurie tau atrodo teisingi, bet kitam jie gali nepatikti. Svarbiausia reikia žinoti, kad aš elgiuosi teisingai, aš duodu pasauliui gerą ir aš tvirtai žinau, jog mano veikla yra teisinga ir nešanti pasauliui naudą.

Taip mąstant pripažinimas ateis savaime. Ką aš dar roje situacijoje padaryčiau. Aš juokais ant Tomo „sustumčiau“. „Tai ką bachūras, nevyriškai tu čia, nepasakydavai man tieisiai į akis to seniau, kame esmė neišdrįsdavai, o aš maniau kad tu tikrai drąsesnis J, nieko.. (patapšnočiau per petį), visi turime baimių ir kompleksų. Aš priimu tai ir atsiprašau už ką tave nervindavau. Tik nežinodavau to, nes tu man nepasakydavai J“

Šiuo pasakymu aš parodau savo vyriškumą ir tuo pačiu draugiškumą. Vyriškumas tame, jog nusileidi ir vyriškai žiūrėdmas į akis jam leidi suprasti, jog jis pasielgė nevyriškai, kad to anksčiau nepasakė. Draugiškumas – patapšnojimas per petį (draugiška kūno kalba).

Aš taip padaręs toliau gyvenčiau savo gyvenimą, žinodams ir suprasdamas, jog pasaulyje ne visi žmonės  išdrįs  pasakyti iš karto už ką jis jam nepatinka. Reikia tikėti savimi, savo idėja ir tvirtai žinoti, jog tu nenusipelnei negražių žodžių apie tave. Laikytis atokiau nuo tų žmonių, kurie bando sumenkinti tave ir tavo tikslus.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi, Straipsniai

2 komentarai

  1. s:

    Sveiki, gal galėtumėte įdėti tas istorijas? Žiedo ir apie Prancūzą?

  2. Iceberg:

    Sveiki, nelabai supratau vietos su antisocialiu zmogumi. Kodel, nekreipiant demesio ka apie tave galvoja kiti, tampi antisocialus, jei toliau gyveni savo gyvenima kaip nori? Juk pabaigoje parasyta, kad reikia laikytis atokiau nuo zmoniu, kurie bando menkinti. Ar antisocialus = neemocionalus (negalintis pilnavertiskai bendrauti)? Tada tai reiskia, kad reikia sugebeti isklausyti tuos zmones, priimti ju neigiama nuomone apie tave, bet tuo paciu buti nepalauziamu savo srityje ir islikti tokiam pat?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį