Skype
Koks yra Alfa Vyro pokalbio stilius? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Koks yra Alfa Vyro pokalbio stilius?

Ankstesniame skyriuje mes aptarėme Alfa Vyro kūno kalbą. Dabar metas aptarti verbalinius (žodinius) dalykus. Kaip Alfa Vyras komunikuoja? Vienu sakiniu – Alfa Vyro pokalbio stilius yra dominuojantis. Alfa neužduoda klausimų, kurie gali būti nujungti:

„ Ar norėtum išeiti į pasimatymą su manimi?

„Ar galėtum man paskolinti?“

Šiais klausimais tu duodi žmogui rinktis: „taip arba be“, tu perduodi kontrolę jam ir jis sprendžia ar paskolins tau daiktą, ar išeis į pasimatymą su tavimi ar ne. Eidamas prašyti boso laisvos dienos darbe, vietoje to:

–          „Ar galėčiau neiti rytoj į darbą?“

Tu bosui perduodi kontrolę leisti ar neleisti tau rytoj neiti į darbą. Vietoje to:

–          „Man reikia išeiginės. Kurią dieną galėčiau pasiimti išeiginę?“

Dabar klausimas yra, kurią dieną tu pasiimsi. Yra aišku, kad tau duos išeiginę dieną, tik klausimas kada. Šis sakinys taip pat skamba „ne skystai“. Alfa. Bosas gali paklausti, o kam? Tuomet atsakai priežastį, kodėl. Alfa pokalbio stilius yra kietas ir neperleidžiantis kontrolės kitam žmogui.

Žmogaus įtaką kitam žmogui priklauso nuo žodyno dydžio. Jeigu žinai tik keletą žodžių ir kalbi kaip marozas, tai įtakos kitiems žmonėms daug neturėsi. Kai mes pasakome kitam žmogui žodį, jo mintyse iš karto atsiranda „paveiksliukas“. Žodis tolygus „paveiksliukui“, o tas paveiksliukas kelia emocijas žmogui. Kuo tu daugiau tų paveiksliukų „duodi“ žmogui, tuo galingenes emocijas jame sukeli. Vadinasi, kuo aš žinau daugiau žodžių, tuo galiu sukelti galingesnes emocijas žmogui. O kuo visi žmonės yra valdomi? Taip, atspėjai.. Emocijomis. Dar vadinamais, tais paveiksliukais..

Alfa Vyras su kiekviena diena auga ir rūpinasi, jog jo žodynas plėstųsi, kuo vis daugiau žodžių jis sužinotų. Taip sutikime, neužtenka vien tik sužinoti naujų žodžių, juos reikia kažkaip vartoti, kad įlystų į galvą. Todėl reikia pasirūpinti, kad išmokęs naujus žodžius, jais jau komunikuoji su aplinkiniais.

Kai žodynas yra platus, Alfa Vyras geba nesunkiai ir lengvai papasakoti istoriją priėjęs prie moters gatvėje, prekybos centre, universitete, Akropolyje, kavinėje ir t.t. Alfa priėjęs panaudoja pokalbio pradėjimą ir vėliau jam reikia išplėsti tą pokalbio pradžią. Alfa žino, jog kuo greičiau jis pradės pasakoti, tuo greičiau atsiskleis jo Alfa savybės, – dominavimas, įdomumas, lyderiavimas, komunikabilumas, atsipalaidavimas. Jis tiesiog pasakodamas savo istoriją  įsiurbs moterį, jos nuotaiką, sukurs realybę ir į ją absorbuos moterį, kuri negalės pasipriešinti.

Geros istorijos pasakojime būtina, jog pati istorija būtų pozityvi ir dar geriau jeigu ji yra juokinga. Alfa Vyras nepasakoja „iš oro“ istorijos, nes tokiu atveju moters akyses jis atrodytų vyras, kuris siekia jai įtikti. Alfa Vyras subtiliai randa būdą, kaip įeiti į norimą papasakoti istoriją.

Vienas iš tokių būdų yra absorbuoti tave, merginą supančią aplinką, pagauti kažkokią detalę aplinkos ir papasakoti istoriją. Pavyzdys būtų štai toks. Mėsos skyriuje, parduotuvėje, Alfa pamato jam patinkančią moterį, prieina ir pasako:

–          „Labas, kaip pasigaminti guliašą?“(šypsena, gera energija)

–          „Labas, reikės kečiupo, miltų ir t.t. bla bla bla“

Tuomet Alfa absorbuos pačią moterį ir užkabins pokalbį už konors:

–          Koks čia lankstinukas pas tave?.. Italija?mm,teko nukeliauti į Italiją?

–          Dar ne, bet planuoju išvykti ant velykų su drauge J. Mergina atsako

–          Geras. Teko mums su draugu praeitą vasarą būti Italijoje. Vykome į Romą, bet deja autobusas nuvežė kitur. Įsivaizduok.. ir štai prasideda Alfa Vyro pasakojimas su balso tono pavarų junginėjimu, pauzėmis, gestikuliacija. Moteris tiesiog yra įsiurbiama ir negali tokiam vyrui atsispirti. Jis šiais įrankiais skleidžia tokią nuotaiką jog moters dėmesys būna koncentruotas tik į jį.

Atsimink, pats geriausias būdas skleisti Alfa savybes yra dominuoti. Pasakoti istoriją – vienas iš būdų dominuoti, per kurį atsiskleidžia tavo gyvenimo būdas, pozityvumas gyvenime, motyvacija, tikslai, siekiai, juokingumas, linksmumas, nutrūktgalviškumas. Tai tarsi skrynia, kuriai atsidarius yra lobiai ir moteris nori jų, tačiau juos gali pasiekti tik tau leidus. Norint, kad ji to užsimanytų, reikia atverti skrynią ir parodyti lobius. Istorijų pasakojimai atveria tavo gražiąją skrynią.

Alfa Vyras gestikuliuoja

Gestikuliavimas rodo pasitikėjimą savimi. Iškištos lauk rankos iš kišenių, rodo jog nieko neslepi, esi atviras tam žmogui ir žinomą pasitikėjimą savimi. Dauguma vyrų nežino kur dėti rankas, kai užkalbina merginą. Jie pradeda jaudintis, jų rankos pradeda blaškytis, moteris tai pamato ir pačio vyro vertė krenta prieš moters akis. Koks jis vyras? Jaudinasi šalia manęs.. Bijo manęs gal? Ką? Aš už jį stipresnė? Jaučiuosi saugesnė?

Gestikuliavimas tau yra puikus būdas ne tik parodyti, jog nesijaudini, bet tuo pačiu „suaštrinti“ ir „akcentuoti“ istorijų pasakojimų vietas, kurias nori, jog žmogus įsikirstų sau į galvą. Alfa Vyras didesnei grupelei gestikuliuoja didesne amplitude, nes reikia išlaikyti dėmesį, vienai merginai gestikuliacija yra ganėtinai siaura.

Alfa Pratimas

Atsistok priešais veidrodį ir pabadyk gestikuliuoti. Kokie rankų mostai tau patinka?. Būk tikras, jog be rankų judesių, juda taip pat tavo galva. Tai žymiai didesnis efektas.

Alfa Vyras junginėja balso toną

Ką tai reiškia? Būtent, kai Alfa Vyras pasakoja moteriai įdomią istoriją, jis vien tik nesikoncentruoja į istorijos turinį, gestikuliaciją, bet dar koncentruojasi į balso toną. Tomis vietomis, kai Alfa Vyras nori įtraukti klausytoją jis patylina balsą ir priverčia klausytoją „ištempti ausis“ ar netgi „prasižioti“. Tai atlieka profesionalai. Tomis vietomis kai nori suaštrinti pasakojimą jis pakelia balso toną ir kalba garsiai. Seksualiomis istorijos vietomis Alfa Vyras sulėtina balso toną jis tampa lėtas žemas ir seksualus.

Būdamos moterys šalia tokių vyrų, negali nesusidomėti jais. Tai tiesiog neįmanoma. Aplinkiniams žmonėms šalia Alfa Vyrų yra būti gera, nes jie linksmi, skleidžia pozityvumą, įdomūs –  nes turi papasakoti įdomaus iš savo gyvenimo, kuris pilnas visokiausių nutikimų ir istorijų. Vyrai, Jums linkiu judėti Alfa keliu – jis pats sunkiausias, liepiantis sumokėti daugiausiai skausmo, bet tuo pačiu duodantis daugiausiai malonumo ir pasakoti moterims įdomias istorijas.

Daugiau apie tai sakityk knygoje „Moters svajonė – Alfa Vyras”

Šokėjas

Patrauklumas

2 komentarai

  1. Aurimas:

    Jo, kaip sakoma, mokslo (Alfa vyro kelio) šaknys karčios, užtat vaisiai (moterys) saldūs 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį