Skype
Komentarai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Komentarai

Edita Rakštytė 4:25 Nelabai suprantu, ką jos ten demaskavo. Susitarė  dėl fotosesijos, atėjo dviese, fotosesija neįvyko. Jokio nusikaltimo nebuvo padaryta nei iš vienos pusės. Kas čia demaskuota? Ilgiausias video realiai apie nieką…

Monika 2018-09-20 12:39 Kol neįrodė jo kaltės – tol nesmerkime. Turėjau su juo nuotykį vieną, elgėsi labai gražiai, buvo atidus, o seksas buvo labai geras. Man to ir reikėjo tą naktį.

tikrai kaltas? 2018-09-20 10:52 mergina „pasijuto apsvaigus”. Tai jei išgėrė tarkim šampano abu, paskui padarė reikalą pažadėjęs karjerą ir eilinį sykį apgavo, tai čia išprievartavimas? Pagal nelogiškus įstatymus apsvaigimas nuo alkoholio jau skaitosi bejėgiška būklė… Bet kokia merga gurkštelėjusi šampano ir su jumis permiegojus iš keršto gali tą patį padaryt, Šiais „me too” ir vaikų atiminėjimo laikais įrodymų nereikia, užtenka, kad atrodytų, įtartum, pasijustum…, nu kaip viduramžiais ir policija įmeta pas zekus

Diufrein 2018-09-20 12:04 Kaip gali zmogu laikyto tiek laiko ir tokiomis salygomis, kai jo kalte net neirodyta

Sss 2018-09-20 13:48 Tarp komentatoriu zmoniu nerast.ir neaiskinkint man kad ta ir ana padare. Nei vieno svento tarp jusu nera ir ne jums teisti. Kiekvienas gali pakliut ten ir ne jums cia komentuot

Rytis L. 2018-09-20 11:01 Apie valstybės požiūrį į žmogų geriausia spręsti iš kalėjimų. Jei pati valstybė išstityčioja iš žmogaus prigimties nesudarydama bent jau primityviai žmoniškų sąlygų savo piliečiams įkalinimo vietoje, tai tokia valstybė neturi teisės reikalauti, kad jie laikytųsį įstatymų. Jei propaguoji teisingumą ir humanizmą, turi būti tam pavyzdys, o dabar vastybė tai ir pati yra tik sadistinė mašina.

Rytis L. 2018-09-20 12:33 Tai yra mūsų nuostabiosios teisėsaugos būdas priversti tave prisipažinti tai ko nori prokuratūra. Pas tave ateina operas ir pasako: arba prisipažįsti ir tada paleisim iki teismo, o jei ne, kankinsim kalėjime. Paskui prokuroras taip ir susitaria su teisėju, kuris už neprisipažinimą tave sodina.

Šiap šaunuolis nedaugeslis patekęs į tokią sitaucija sugebėtų taikp kovoti ir išjudinti sistema. 2018-10-07 10:41 Šiap šaunuolis nedaugeslis patekęs į tokią sitaucija sugebėtų taikp kovoti ir išjudinti sistema. Manau advokatūra turėtų jam padėti ir paskirti nemokomą advokatą, vaikinas vertas nes kovoja pats.

Zydrūnas 2018-09-20 13:05 Nera gerai, kad zmones, kuriems pateikti itarimai, vyksta tyrimai, be teismo nutarties, įrodytos kaltės laikomi tokiomis salygomis. Juoktis is svetimos nelaimes negerai, kol gyvename nuo to neapsaugotas nė vienas iš mūsų. Su gyvūnais Lietuvoje elgiamasi pagarbiau negu su zmonemis.

Bananų respublika 2018-09-20 13:49 Nu jo, čia Lietuva, čia lietūs lyja. Įdomiai pas mus veikia teisingumas, toks pacukas kuris su girta merga permiegojo tai teismo laukia Lukiškėse su kitais kaliniais, žmogžudžiais ir pan. O tuo tarpu stambios žuvys, kaip Masiulis ir jo bendražygiai liberalai, kurie Lietuvos valstybei, valstybiniu lygmeniu, padarė milžinišką žalą mėgaujasi prabangiu gyvenimu, kurortais, kelionėmis, teisme elgiasi kaip pop žvaigždės ir džiaugiasi laisve. Paaiškinkit man prašau logiką tokių dvigubų standartų? Juk žmonės darę įtaką aukščiausiems valstybės vadovams laisvėje turi daug didesnę įtaką daryti poveikį tyrimui ir teismams. Vat tokia mes valstybė kad tas kas milijonais vagia, gyvena ir vargo nemato. O visokios „smulkmės” savo teisių jokių neturi ir niekada neturės, net jei ir nekaltumo prezumcija kažkada egzistavo dar mūsų valstybėje

Sarkazmas 2018-10-10 19:09 nepritariu alfa vyro ankstesnėms savigyroms, kitiems galimiems nusikaltimams, bet …sprendžiant iš pasisakymų vyksta visuotinis „užmėtimas akmenimis” !!! Paskaičiau ir….beveik visi labai trokšta kraujo, nors jis dar tik įtariamasis, tai bent homes sapens komentuoja! Įdiotai !!!

jglvciute zvengia susirietus 2018-10-10 19:54 ar yra realus irodymai ar tik kazkokiu mergeliu zajavos po menesio negavus pinigu?nors ko noret,mentovskoj valstybej paprastas zmogus neturi jokiu teisiu,o masiulis kuris pagautas su simtatukstantiniu kysiu vaiksto laisvej.

Šokėjau laikykis 2018-10-10 20:15 Mes dar pasimėgausim ryžos volgos putšteksu ir išgersim šampano už pergalę…

nebukit ziaurus ,negrasinkit itariamajam 2018-10-10 21:04 na pasinaudojo Airinas merginomis,bet jis ju netempe ibagazine,neveze i miska,jos pacios i namus atejo savo noru,norejo pasauliniais modeliais buti .todel tai galejo buti abipusis sutarimas ,gal tik naivias vaidina .na kameros uzfiksavo.kazkas tai vyko tarp ju. Teko su juo bendrauti,jis keistas,bet nepiktybinis

Moo 2018-10-10 20:05 Greičiausiai jis ne prie tos dakišo savo pasididziavima per kvailuma nes šiaip niekas neuzsiima rimtai be reikalo tokiais veikejais musu žemelèje.

 

 

 

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį