Skype
Konsultacija Aurimo Guogos sūnui Augustui - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Konsultacija Aurimo Guogos sūnui Augustui

–          „Berniuk, mokykloje jauskis geriau nei namuose“

Pirmą kartą gyvenime konsultavau 8 metų berniuką, kurį Aurimas Guoga – jo tėvas, labai protingu ir sumaniu būdu auklėja. Aurimas savo berniuką pirmąjai konsultacijai nuvedė pas Dainių Kepenį (Palangos sveikatos mokyklos vadovas, sveikatos sąjungos prezidentas) – bent jau taip Wikipedia atsiliepia apie Dainių. Po konsultacijos su Dainiumi ir konsultacijos poveikio berniukui, kai šis du kartus lipo į šaltą vandenį savo noru, Aurimas suprato, jog puikus būdas savo vaiką auklėti – vesti pas tam tikros srities specialistus. Tokiu būdu berniukui būna įdomu, jis būna linkęs išklausyti, nes prieš tai Aurimas berniuką stipriai paskatina klausytis.

Ateinu į žirmūnų Hyper Rimi, sėdžiu kavinėje ir laukiu Aurimo žmonos, kuri turi neužilgo pasirodyti ir atvesti Augustą. Aurimo žmoną atpažinau, kadangi buvau ją matęs pas Aurimą facebooke.

Susėdome su Augustu prie stalo ir taip keistai pasijaučiau. Sėdi su vaiku ir tu tarsi kaip tėvas, kaip kažkoks vyresnis žmogus aiškini kaip pasaulis sudėtas ir t.t. Konsultacijos metu paaiškėjo, jog Augustui klasėje patinka tam tikra mergaitė bei jis nemėgsta tam tikro berniuko. Aiškinomės, kaip psichologiškai įveikti kitų berniukų stengimąsi jį pažeminti, kaip sukurti klasės merginų potraukį jam, jog jos norėtų kartu leisti su juo laiką.

Išsiaiškinome kaip tapti lyderiu savo berniukų rate. Dėmesį pavyko išlaikyti 50 minučių, kadangi poto išgirdau klausimą: „kokių žaidimų turi telefone?..“  :). Šis klausimas labai prajuokino, paskambinau Aurimo žmonai ir ši atėjo pasiimti berniuko. Aurimo žmoną noriu pagirti, nes matos jog ji labai moteriška ir šeimyniška moteris.

Jeigu Augustui bus diegiamos Alfa vyro žinios ir pasaulėžiūra nuo pat mažens, bus sprogimas. Šalia jo norės glaustis kiti berniukai, kadangi pats Augustas jausis saugesnis už visus kartu juos sudėjus krūvoje.

„- Augustai, mokykloje jauskis, kaip namuose!“ – rodžiau kūno kalbą ir klausiau pats Augusto: „ kaip aš tau atrodau.. pasitikintis savimi? Ar lepšis? Nori būti mokykloje lepšiu? – Augustas: „ne!“

Mažasis liūtas turės savo tvirtą nuomonę, turės stiprią situacijos kontrolę – ne jį situaciją kontroliuos, bet jis situaciją. Klasės merginos kvies jį į gimtadienius, berniukams bus autoritetas, o savo širdyje – laimingas ir PASITIKINTIS SAVIMI.

Patrauklus Vyras

Pasitikėjimas savimi

4 komentarai

 1. Karo:

  Šokėjas mldc 😉

 2. Aurimas B.:

  Super! Užėjau čia po ilgesnės pertraukos ir tikrai smagu skaityti tokius straipsnius. Taip ir toliau, Patrauklus Vyras Keep doing what you’re doing 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį