Skype
Konsultacija vyrui ir didžioji vyrų problema - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Konsultacija vyrui ir didžioji vyrų problema

Rašau šį straipsnį, nes jame noriu aptarti pagrindinę vyrų problemą. Kadangi su Alfa Vyras mokymais dirbu jau trečius metus, matau tą pačią pasikartojančią tendenciją. Ši tendencija yra tokia: vyrai ateina į mokymus po ilgalaikių santykių, kurie nutrūksta. Ir to pasekmė – prarasti visi kabinimo įgūdžiai. Užsisėdėjimas savo komforto zonoje.

Kaip žinia, už mūsų komforto zonos yra viskas – laimė, pasitikėjimas savimi, savirealizacija ir t.t. Gaudamas tokios formos užpildymą, nieko rimto nesitikėjau iš vyro.

Po geros valandos vyras atvažiavo su mašina prie mano namų. Įėjus jam į namus grojo „lounge“ musika. Mėgstu ją, kadangi prie jos gali žmogus greitai atsipalaiduoti. Iš karto tiesiai šviesiai uždaviau klausimą: „kodėl atvažiavai?“

Pagrindinė vyro problema, kaip jis teigė buvo – prarasti kabinimo įgūdžiai. Dingęs kažkur pasitikėjimas savimi. Jo draugystė su moterimi truko trejus metus. Kaip man yra aišku – užtenka 6 mėnesių. Jeigu neini kabinti, nesipraktikuoji, neflirtuoji, visiškai sėdi savo komforto zonoje – įgūdžiai miršta. 6 mėnesiai yra tas laikotarpis. Ant savęs tai mačiau.

Vyras pasakojo: „ankščiau jokių problemų nebūdavo. Žinodavau ir ką pasakyti ir juokaudavau. Moterims tai patikdavo. Dabar nežinau kas atsitiko, kur dingo pasitikėjimas savimi. Jaučiuosi šlykščiai savo kailyje. Galiu aš tą moterį užkalbinti gatvėje ar kur kitur – jei ji man patinka, bet kaip išlaikyti jos susidomėjimą?“

Pagrindinė problema yra ta, jog vyrai kai palinksta į santykius, visiškai pamiršta bent šiek tiek pabendrauti su kitomis. Aš šią problemą išsprendžiau, sutardamas su savo mergina tokį dalyką: mūsų yra laisvi penktadieniai arba šeštadieniai. Aš einu su savo draugais ir leidžiu laiką, taip pat galiu šokdinti ir bendrauti su kitomis moterimis, ji taip pat turi pilną teisę eiti penktadieniais ir šeštaidieniais su savo draugėmis ir leisti laiką. Ir toks dalykas į santykius įneša šviežumo. Tu pabūni atskirai, pasiilgsti vienas kito, prasiblaškai.

Žinote vyrai, kodėl mes jaučiamės kvailai, kai nekabiname kitų? – mes einame prieš savo prigimtį. Vyras nesutvertas būti su viena moterimi. Vyras sutvertas eiti, medžioti, atrasti. Jis sutvertas gauti pripažinimą. Jis kovotojas, ieškotojas, atradėjas. Tas kiekvienas laimikis – jam kelia pasitenkinimą, kyla jo ego, tuo pačiu ir laimės jausmas. Problema ta, kad dauguma vyru labiau mėgaujasi tai kad gali sumedžioti, permiegoti su moterimis, nei kad tiesiog leisti laiką su jomis. Tačiau niekur iš kitur negausi tokios meilės ir dėmesio, kaip iš savo panelės. Tai nušluoja viską. Bet ką ką daro žmonės, kurie kažko labai siekia, nori pasikeisti, tai yra tai kad tieisog numalšinti tą meilės stygių ir jaustis bent kiek svarbesniu, išskirtiniu ir mylimu. Visi žmonių veiksmai yra orentuoti tai gauti.

Grįžkime prie vyro, kuris atvyko į konsultaciją. Jo akyse mačiau liepsną, kuriai trūko tik įžiebimo. Jis ekstravertas (žmogus nemėgstantis būti vienas. Tik retkarčiais. Energijos pasikrauna būdamas tarp žmonių, darydamas veiksmą). Aš tiesiog degiau noru, kuo greičiau jį pradėti mokinti ir padaryti neugalimą. Iš jo galima bus nulipdyti nerealų karį. Jo stambus veidas, žandus juosia barzdelė. Iš jo jaučiasi agresija. Moterims jis labai patiks.

Po geros valandos pasirašėm mokymų sutartį ir jau kitą savaitę susitiksime pirmai pamokai.

Išvados būtų tokios: ilgalaikiuose santykiuose su mergina rasti sau laiko – skirti savo pomėgiams, draugams, bendravimui su kitomis moterimis bei pasitikėti ir sveikai pavydėti savo draugės. Kalbu apie sveiką, kontroliuojantį vyro pavydą. Toks pavydas yra patrauklus. Moteris jaučiasi ypatinga tau. Tačiau kai tu nori eiti snukius daužytis – čia jau yra Beta vyras – praradęs kontrolę.

Esu girdėjęs krūva istorijų iš pačių moterų. Viena iš jų. Ji buvo ilgalaikiuose santykiuose ir skrido su draugu į vieną iš Kroatijos salą pailsėti. Atostogos turėjo trukti 10 dienų, tačiau mano pašnekovė jau susikrovė lagaminus trečiąją dieną. Sumokėti pinigai, beprasmis laikas, nervų krūva. Kodėl? Ją vyras tiek kontroliavo, neleisdamas jai užsidėti drabužių su kuriais ji norėdavo iššeiti. Jis pavydėjo kitų vyrų žvilgsnio, sakydamas: „pažiūrėk kaip tu apsirengusi, atrodai kaip tikra..“, „nesirenk to, o tai poto visi į tave žiūrės“, „niekur aš su taivimi neisiu, jeigu taip rengsiesi“. Kibo ir prie jos elgsenos: „kaip tu elgiesi“, „kodėl tu taip maivaisi?“ ir t.t. Pavydo scenos privedė prie to, jog pašnekovė susikrovė daiktus ir atgal parskrido į Lietuvą.

Žmonėms nepatinka, kai juos kontroliuoja. Kuo labiau juos stengiesi kontroliuoti, tuo labiau jie nori laisvi jaustis

Patrauklus Vyras

Patarimai

3 komentarai

  1. Mantas:

    Sveikas, ydomus straipsnis, bet man kilo klausimas, kas yra sveikas kontroliuojantis pavydas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį