Skype
Kovojimas su neigiamom emocijom 1 dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kovojimas su neigiamom emocijom 1 dalis


Bendravimas su priešinga lytimi nėra visada malonus dalykas. Kartais tenka pajausti nusivylimą, depresiją ir kitus jausmus. Šie nemalonus jausmai jūsų asmeniniai tobulėjimo indikatoriai. Kuo daugiau jūs jų pajausite, tuo daugiau įgausite patirties. Kodėl? Todėl, kad jūs pratinatės nejausti tai, kas jūs stabdo ir maišo gyventi laisva nuo baimių gyvenimą. Tad jeigu jūs nesėdėsite namuose ir eisite praktikuoti savo bendravimo įgūdžius, šitų emocijų neišvengsite.

Taip, taip, taip aš žinau šita situaciją. Jūs visą vakarą klube šokote su nuostabia panele. Ji buvo sudominta, jūs ją švelniai apkabindavote. Veliau jus taip nuostabiai bendravot. O kai paprašėte numerio ji atsakė – atleisk, bet aš turiu vaikiną. Pažįstama situacija? Daugumą vyrų bijo atsidurti tokioje padėtyje.

Kodėl?

Nes tai jų paskutine galimybe susirasti paną. Jie neturi pasirinkimo. Susidomėjusi mergina jiems kaip aukso puodas – nieku gyvu negalima jos prarasti, nes kitos nerasi. Merginos vertė aukštesnė nei jūsų. Ir štai prašom, ji jums reiškia labai daug ir jeigu jūs negausite jos telefono numerio – nusivylimas garantuotas.

Išspręskime problemą. Nereikia kelti panelės vertę aukščiau už savo. Gerai, tai atrodo gan akivaizdu… Bet kas, jeigu jūs nesijaučiat vertas tokios merginos? Mano atsakymas – praktika. Tik su praktika ateis supratimas, ko jūs esate verti. Atsiras pasirinkimas ir jau tada jūs galėsite pasirinkti su kokia panele bendrauti ir šauniai leisti laiką.

Grįžtant prie tos situacijos… Tarkim jūs visą vakarą prašokote su vieną panele ir negavote jos numerio. Nemalonu? Sutinku. Bet tiesiog priimkite viską taip kaip yra. Nekovokite su savo emocijom. Nesipriešinkite. Nekomentuokite. Tai turi atrodyti maždaug taip – gerai, aš esu nusiminęs. Ji man tikrai patiko. Na, nieko baisaus, bus kitų. Aš įgavau patirties ir kitą kartą, man seksis daug geriau. Bent jau buvo linksma 🙂

Bendraujant su priešinga lytimi svarbiausia nereaguoti į elgesį, žodžius. Patys sėkmingiausi vyrai nesureikšmina smulkmenas kurias sako moterys. Jie atjungia savo mąstymą ir mėgaujasi akimirka, dėmesiu, sako tai kas ateina i galvą. Štai kodėl taip svarbu būti čia ir dabar.

Neigiamos emocijos visada ateina tik tuo atveju, kai protas pradeda pernelyg daug galvoti. O kas jeigu jai nuobodu? O kodėl ji taip pasakė? Ar aš jai visai nepatikau? Abejones žlugdo susidomėjimą. Priimkite viską kaip yra ir eikite toliau.

PS. blogiausias vakaras klube yra daug geriau nei sedėjimas prie TV vakare.

A1

Pasitikėjimas savimi, Patarimai, Patrauklumas, Straipsniai

1 komentaras

  1. Aurimas:

    Geras straipsnis, A1. Patiko PS pastebėjimas 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį