Skype
Krito į akį buvusi bendradarbė - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Krito į akį buvusi bendradarbė

OSveiki vyrai. Tikrai malonu žinoti, kad esate čia ir skaitote šitą straipsnį. Esu įsitikinęs, jog kažkokios mintys sukasi galvoje, todėl ir ieškote atsakymo, kurio ieško dauguma vyrų – moterų viliojimas arba  kitaip tariant „kabinimas“. Aš nerašysiu visko iš eilės ką aš dariau ir kaip pasiekiau tokį lygį, kuriame esu dabar pats. Mes juk skirtingi, tad ir „keliai“ bus kitokie.

Mano pradžia buvo tokia pat kaip ir visų… Bijojau! Bijojau prieiti prie nepažįstamos merginos ir ją užkalbinti. Per daug galvodavau pesimistiškai apie kiekvieną situaciją. O kas bus jei atstums? O gal pasijuoks? O gal dar kažkas? Galiausiai susimąsčiau: „Negi taip elgsiuos visą gyvenimą?“. Galvosiu apie kiekvieną smulkmeną, kuri mane visada demotyvuos? Dėja ne.

Tai privertė mane internete ieškoti daugiau informacijos apie merginas, jų kabinimą ir pan. Ir radau Airino – Sensėjaus puslapį. Nežinau, bet taip jį nusprendžiau vadinti J. Nes šis žodis puikiai jį apibūdina šioje srityje. Palankęs jo pamokas supratau, ko man labiausiai trūko – o gi drąsos „pralaužti ledus“. Nes tas kas juos pralaužia – yra situacijos valdovas. Kitaip tariant – lyderis. O lyderiai labiausiai tinkami moterims. Aš labai nesiplėsiu šia tema, nes čia ne mano darbas aiškinti šituos dalykus 🙂

Tikrai nesakau, kad tapau super alfa vyru 3000. Tikrai ne 🙂 Neįdomu būtų gyvent jei taip būtų. Juk tikro vyro prieskonis yra iššūkiai. Be iššūkių neįdomu mums. Jie motyvuoja atlikti kažką geriau. O bendravimas su skirtingomis moterimis yra nesibaigiantys iššūkiai. Tad pasidalinsiu viena istorija, kuri man, asmeniškai, buvo šioks toks iššūkis.

Susipažinau su ja darbe, kol dirbau. Atrodė visai maloni ir draugiška. Tačiau ji nebuvo mano „taikinys“. Tuo metu domėjausi kita mergina. Tačiau, kai ji išėjo iš darbo, pajutau, kad jos trūksta. Kažkaip keista buvo ir maniau kad, jos nepamatysiu. Ji man tapo aktualesnė nei ta ankstesnioji, kurią dažnai matydavau. Taip pat ir sunkiau prieinama. Ir nusprendžiau ją pakviesti susitikti pirmą, antrą kartą susitikti. Taip tesėsi savaitę su puse, kol vieną dieną susirašinėjant telefonu pradėjom bendrauti romantikos tema. Kuri perėjo į „pilvo drugelius“ bei jų reikšmę. Ech…. Kaip gaila, kad nekalbėjom ankščiau šia tema, nes tie „drugeliai“ išdavė, kad ji užimta… Tai tik įrodė, kad ji niekada nerašydavo man pirma. Visada pirmą sms išsiūsdavau aš pirmas.

Visas tas laikas (bendravimas ir mąstymas apie ją) buvo tik veltui? Pffff aš taip nemanau 😉 Tai tik gyvenimo pamoka, kuria dalinuosi su jumis.

Šios istorijos moralas yra labai paprastas – nereikia bijoti paklausti jos ar ji užimta. Kam tapyti naują paveikslą ant jau nupiešto paveikslo? Tokio tipo klausimas neturi skambėti labai jau konkrečiai: „Ar turi vaikiną?“. Tai šiais laikas jau skamba banaliai. Moterims visada reikia kažko naujo ir nepatirto. Tokį klausimą galima suformuluoti subtiliai: „Hmm tokia simpatiška mergina tikrai turi vaikiną… Ar ne?“ arba mano būdu – pati prisipažins, jei kalbėsi apie romantiką ;).

Taigi, apibendrindamas viską, pasakysiu tik tris žodžius, kuriais galima vadovautis bet kada, ir jie ves tik link sėkmės – DABAR ARBA NIEKADA.

Paaiškinimas apie drugelius pilve:

Drugeliai pilve – medicinins terminas, taikomas apibūdinti „skrajojimo” pilve jausmui. Tai jausmas, susijęs su kūno kova, atsaku į aplinką. Tai taip pat siejama su tikros meilės jausmu arba nervingumu.
Manoma, kad visa tai juntama dėl į organizmą išsiskyrusio adrenalino kai žmogus psichologiškai susijaudina. Tuo metu kraujas išstumiamas iš pilvo ertmės į raumenis. Sumažėjęs kraujo kiekis vidaus organuose „išjungia” skrandį. Tai yra sumažėjusio apetito priežasits.

Šis jausmas dažniausiai jaučiamas esant svarbiems įvykiams, kartais itin pavojingose situacijose.
Dažnai juntamas ankstyvose santykių stadijose. Sukeliamas nervingumo ir nežinomybės jausmo. Drugeliai pilve dažnai apibūdinamas kaip geras jausmas, ženklas romantiško susidomėjimo vienas kitu, sukeliamas endorfino hormonų antplūdžio. Tyrimai parodė, kad dažniausiai šis jausmas patiriamas paauglystėje ir mergaitęs su juo susiduria dažniau nei berniukai. (Šaltinis – http://www.mylekim.eu)

Vidmantas

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį