Skype
Kūno kalba. Pradėk nuo stovėsenos. - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kūno kalba. Pradėk nuo stovėsenos.

Pirmąjame straipsnyje jus supažindinau su kūno kalbos reikšme ir svarba patrauklumui. Dabar pakalbėsiu apie praktinius dalykus, kuriuos galėsite pradėti įgyvendinti jau dabar.

Taigi, predėkime nuo stovėsenos – tai yra jūsų kūno kalbos pamatai, kuriuos savyje pirmiausia turite stvarkyti, kad sekantys žingniai būtų sėkmingi.  Nors ir nelengva tai aprašyti, o kurkas lengviau parodyti, tačiau šiame straipsnyje esantis paveikslėlis manau padės geriau įsivaizduoti apie ką aš kalbu – tai geros stovėsenos pavyzdys.

Pakelk krūtinę, nebūk susikūprinęs. Nebūk susigūžęs ir sulinkęs – stovėk tiesiai, demonstruok savo kūną, krūtinę. Kuomet tavo krūtinė bus pakelta, tavo balsas skambės sodriau ir seksualiau. Taip stovėdamas tu demonstruosi jog esi pasitikintis savimi ir jautiesi gerai toje aplinkoje, kurioje esi.

Atlošk pečius ir galvą. Tik nereikia persistengti. Pratimas: atsistok nugara ir kojomis prie sienos, atlošk pečius ir galvą taip, kad liestum sieną. Tai yra taisyklinga stovėsena.

Praskėsk kojas plačiau, užimk daugiau vietos. Nesidrovėk ir užimk daugiau erdvės. Kojos pečių plotyje arba šiek tiek plačiau. Taip stovi dominuojantis, pasitikintis savimi, atsipalaidavęs vyras.

Neslėpk rankų už nugaros arba kišenėse. Demonstruk savo rankas, išorinę delnų dalį. Juk turi rankas, kurias gali sugniaužti į kumštį ir duoti kažkam į snukį, tiesa? Taip pat jomis gali apkabinti merginą, kad ji jaustųsi saugi. Tuomet neslėpk jų. Tai tvirtumo ženklas.

Beja, atkreipk dėmesį į vyruką su marškiniais. Pažiūrėk į jo rankas, kaip jis jas laiko? Nykščiai kišenėse, tačiau rankos atviros, o pirštai nukreipti genitalijų link. Ką tai reiškia? – Tai simbolizuoja pasitikėjimą savimi, seksualumą..

Atsilošk atgal (angl. lean back/away). Čia šiek tiek sudėtingesnė dalis, tačiau pabandysiu paaiškinti. Tu turi atsilošti nuo savo pašnekovo arba auditorijos. Nebūk palinkęs link jų. Pavyzdžiui, įsivaizduok, kad dabar stovi priešais tuos du vyrukus nuotraukoje – jie yra atsilošę nuo tavęs – geras pavyzdys. Kuomet tu esi atsilošęs atgal, tu nesi reiklus pašnekovo ar auditorijos dėmesiui – tu demonstruoji aukštesnę savivertę. Būk atsilošęs kuomet bendrauji su merginomis (ir netik merginomis), taip tu atrodysi kurkas patraukliau.

Kągi, dabar tu žinai kaip atrodo gera stovėsena – tad pradėk praktikuotis dabar! Atsistok priešais veidrodį ir koreguok savo laikyseną. Atmink: kūno kalba nėrai tai, ką tu gali greitai pakeisti, tačiau nuosekliai dirbdamas su savimi, bėgant laikui tu gali pasiekti įspūdingų rezultatų. Tad stebėk savę ir praktikuokis nuolatos! Bei lauk mano sekančių straipsnių, kuriuose atskleisiu dar daugiau kūno kalbos paslapčių…

iš PUALifestyles dienoraščio

Kūno kalba

8 komentarai

 1. Donce:

  „Beja, atkreipk dėmesį į vyruką su marškiniais. Pažiūrėk į jo rankas, kaip jis jas laiko? ” Man atrodo, kad pasirinkot ne šitą foto.
  P.S paskutinis pilkų paveiksliukų straipsnių pack, žiauriai geras.

 2. Romas:

  Šitas geras 😀 „šiame straipsnyje esantis paveikslėlis manau padės geriau įsivaizduoti apie ką aš kalbu – tai geros stovėsenos pavyzdys.”

  Idėjai straipsni ir nepažiūrėjai kad ir paveiksliukas buvo tai temai ;]

 3. Aurimas:

  Viskas normaliai su tais paveiksliukais, nesiparinkit 😉 jau ne pirma karta skaitau siuos straipsnius, bet daug ka primine is tikruju, dekui 😀

 4. Kada bus sekantis straipsnis, su daugiau kuno kalbos paslapciu?:)

 5. Gediminas:

  Tu stovėk taip, daryk taip, sakyk, taip, galvok taip. Tiek visko reikia prisiminti, ir jaudulys dar didesnis kyla aš manau 😀 Kaži ar aš gerai stoviu, ar aš gerai pasakiau, ar aš padariau 🙂

 6. Minde:

  as tai stoviu gr bet drasos uzkalbint nera apvalus nulis 😀

 7. Anonimas:

  Man kaip ir Mindei uzkalbint drasos nulis, kaskada turejau dideli feila… o ta laikysena ir pan. gan veiksmingas dalykas kuri laika stengiuosi save kontroliuot del laikysenos ir pastebiu besikeicianti poziuri i mane (nors ir nedideli) is aplinkiniu ir pasitikejimas didesnis netiek isitempes buni atitinkamai ir kitiem toks poziuris persiduoda. Mokykloi eidamas per koridoriu girdejau replika is mergu tarpusavi apsnekinejo „sitas rema ismetes” 😆 .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį