Skype
Kūno kalba - tavo patrauklumo šaltinis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kūno kalba – tavo patrauklumo šaltinis

Kogero nekartą esate pagalvoję – kodėl vieniems vyrams su merginomis sekasi geriau, negu kitiems? Kodėl vieni merginoms atrodo patrauklesni, negu kiti? Kas yra esminiai dalykai, darantys tave patraukliu? Ir kogero nuolatos prieidavote prie tokių atsakymų – jiems tiesiog sekasi, jie geriau atrodo, jie turi daugiau pinigų ir t.t.

Ne! Tai netiesa, ir jeigu tu taip galvoji – tu apgaudinėji savę, nes tai yra tik menkos smulkmenos, turinčios menką reikšmę. Tiesa yra ta, jog tavo patrauklumas slypi tavyje – tavo kūno kalboje. Tau nereikia būti gražuoliuku arba turėti daug pinigų, kad sudomintum merginą. Tau reikia geros, vyriškos, savimi patikinčios, seksualios, tvirtos kūno kalbos ir kiekviena mergina neliks tau abejinga! Turėdamas gerą kūno kalbą sukelsi merginoms didelį potraukį.

Kūno kalba – kas tai? Tikriausiai dauguma manote, jog kūno kalba tai yra pagrinde gestikuliacija, tam tikra stovesena ar eisena.. Na, iš dalies jūs esate teisūs, tačiau tai tik maža dalis to, kas yra kūno kalba. Kūno kalba – tai yra visa neverbalinė komunikacija, kuri vyksta tarp mūsų: veido mimikos, įvairūs prisiliepimai, kūno poza, akių kontaktas, apranga, stovėsena, eisena, gestikuliacijos, elgsena, balso tonas ir t.t. Kiekvienas tavo veiksmas turi prasmę – kalbą, kurią mato ir supranta kiti. Mūsų tarpusavio bendravimą sudaro: 7% žodžiai, 38% balso tonas, 55% veido ir kūno išraiskos (Albert Mehrabian, Psychology Today, Total message).

Bendraujant su merginomis, kūno kalba yra esminis dalykas. Tai yra svarbiausia dalis ir pagrindas poravimosi ritualo. Taip, tai tiesa, mes turime poravimosi ritualą… Nors ir gyvename technologijų amžiuje, poravimosi ritualo taisyklės iš esmės liko tokios pačios, kokios buvo prieš tūkstančius metų, kuomet dar žmonės buvo laukinai ir gyveno gentimis.

Poravimosi ritualas – tai tam tikras procesas, žingsnis po žingsnio, prasidedantis pirmuoju akių kontaktu, pirmaisiais prisilietimais ir besitesiantis iki seksialinių santykių pradžios. Vyras – poravimosi ritualo iniciatorius ir vedlys, dominuojantis ir savinimi pasitikintis. Mergina – stebinti ir sekanti vyrui iš paskos. Kokia ta ritualo seka? – Dauguma vyrų to nežino. Net ir tie, kuriems gerai sekasi su moterimis. Tačiau męs, vyrai, iš prigimties jaučiame koks jis yra ir intuityviai vedame merginą poravimosi rituale.. tik vieni geriau, kiti prasčiau. Štai dėl ko vieniems vyrams su moterimis sekasi geriau, negu kitiems. Jie turi geresnę intuiciją šiame procese!

Ar galima patobulinti savo kūno kalbą? – Taip, tu gali išsiugdyti gerą, patrauklią kūno kalbą. Tam prireiks daug laiko, tačiau palaipsniui stebėdamas savę ir besimokydamas tu gali pasikeisti kardinaliai. Nuo ko pradėti? – Apie tai pakalbėsiu kitame straipsnyje.

iš PUALifestyles dienoraščio

Kūno kalba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį