Skype
Kuo daugiau daiktų - tuo mažesnė koncentracija - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kuo daugiau daiktų – tuo mažesnė koncentracija

Kuo maziau daiktų tuo didesnė koncentracijaKaip Alfa Vyras koncentruojasi į savo darbus ir žaibiškai pasiekia tikslus? Pirma taisyklė – ant stalo ne daugiau nei du daiktai. Du naudojami daiktai. Kuo labiau sumažini aplink tave esančių daiktų skaičių, tuo geriau koncentruojiesi į savo darbus ir juos suėdi žaibiškai kaip Liūtas.

Apsidairykite aplink save. Kiek matote nereikalingų daiktų? Daug. Kiekvienas jų ima iš jūsų energiją – dėmesį, kurį jūs galėtumėte panaudoti siekiant tikslų. Jeigu aš jus patalpinčiau į kambarį, kuriame būtų lovas, stalas, spinta ir lentyna su dviem daiktais, jūsų koncentracija išaugtų nesuvokiamu lygiu.

Pas mane ant lentynos šiuo metu – raktai ir telefonas. Viskas. Visa kitą guli stalčiuose ir neima mano dėmesio. Kad priprasti taip gyventi ir taip tvarkytis prireiks mažių mažiausiai poros dienų susitvarkyti savo „baraxlo” ir išsimesti tai ko nereikia. Reikės ryžto ir drąsos dėti į maišą daiktus, kurių širdelė sakys: „nedėk, čia juk dovana!”, „nedėk, gal prireiks kada!!” – paš*l n* tas mintis. Esmė yra dabartis ir kokią vertę kuri būdamas šia akimirka, šia diena.

Alfa Vyro koncentracijaVyrai, gerai pagalvokite prieš dovanodami draugui daiktą. Kiekvienas daiktas – tai naujas dėmesio atėmėjęs ir tarsi priešas pasiekti tikslams. Jis visada bus šalia tavęs ir norės tavo dėmesio. Jis visuomet papuls ant tavo akių ir sukels tau minčių ir atims tavo dėmesį nuo tavo tikslų.

Todėl aš mėgstu nematerialius daiktus – tai mokymus, staigmenas, kurias atlieka žmonės, o ne daiktai. Pavyzdžiui užsakymas gimtadienio proga draugui striptizo šokėjos, o ne dovanojimas degtinės butelio (alkoholio – nuodo) arba kažkokio daikto, kuris kaups dulkes. Kai tuo tarpu padovanojus striptizo šokėją, jis galės ją liesti, bus pilna gerų emocijų ir vėliau kaip dulkės išnyks ir neims draugo dėmesio ir netrukdys jam siekti jo tikslų.

Mokymai ir nematerialios dovanos yra puiki dovana sau ir draugui. Tai tavęs neapsunkins. Apsidarykite. Kiekvieną daiktą kurį jums padovanojo, jūs tebešiol turite. Jūs jaučiate, kad kažko trūksta, kad galėtumėte geriau koncentruotis į darbus. Kiekvieną jūsų nervina jūsų darbo kambarys ir jūs norite kažką pakeisti.

Išmeskite nenaudojamus daiktus, palikite tik tuos kurie reikalingi ir naudojami. Sudėkite į stalčius daiktus, kuriuos reikia išsiimti kai tik išeini iš namų. Palikite darbo stalą tuščią: kompiuteris, telefonas ir stalinė lempa. Kiekvieną dieną pagalvokite, kokių daiktų dar galėtumėte atsikratyti ir taip jūs šalinkite vis nereikalingus daiktus. Nebijokite išmesti daiktų. Jeigu daikto neprireikė 3 mėnesius, neprireiks ir 4-ą. O jeigu prireiks, nusipirksite. Nenubiednėsite. Jūs būsite kur kas daugiau uždirbę, nes koncentracija bus daug aukštesnė.

Alfa Vyras yra tvarkingas vyras ir atsakingai renkasi kokius daiktus jam verta turėti gyvenime.

PatrauklusVyras.lt

Patarimai

1 komentaras

 1. Lai:

  Visiška tiesa 🙂 Bent jau vyrams. Chaosas ant stalo (ir šiaip aplinkoj) – chaosas galvoj!
  Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį