Skype
Kur žiūri moterys? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kur žiūri moterys?

Niekam jau seniai ne paslaptis, kad moterys nuolat visaip tikrina ir bando vyrus. Vienas iš tokių tikrinimo būdų: moterys stebi tam tikrus Tavo bruožus ar poelgius, kurie, pasak dailiosios lyties atstovių, daug pasako apie vyro asmenybę, jo pažiūras ir gyvenimo būdą. Taigi, pateiksiu kelis pagrindinius punktus, į kuriuos derėtų atkreipti dėmesį, einant į pasimatymą.

Nagai ir plaukai

Tai, ko gero, pats populiariausias moterų atsakymas į klausimą, kur žiūrite per pirmą pasimatymą. Moterims labai svarbu estetiškas vyras. Jos nori matyti, kad Tu nori ir sugebi save prižiūrėti ir neieškai antros mamytės ar tarnaitės, kuri už Tave viską padarytų. Merginos mėgsta nepriklausomus vyrus, dažniausiai ne tik tokius, kurie sugeba savimi pasirūpinti, bet dar ir pasirūpina savo antrąja puse.

Batai ir rūbai.

Tai labai panašu į pirmąjį punktą, tik čia merginos nebe tokios priekabios. Svarbiausia, kad batai būtų švariai nuvalyti, ne aptaškyti, o rūbai išlyginti ir švarūs. Jei merginai, pamačius Tave, kils įspūdis, kad Tu tiesiai iš garažo į pasimatymą atvažiavai, patikėk, tai Tau sėkmės pasimatyme neatneš.

Pirštai, rankos.

Čia vėlgi, merginai būtų malonu, jei Tavo rankos nebūtų suteptos tepalais ar neprižiūrėtos. Bet svarbiausia – ji stebi, ar ant Tavo piršto nėra vestuvinio žiedo arba jo žymių.

Automobilio salonas

Jei mergina sėdės Tavo automobilyje, pasistenk, kad jame bent jau būtų nuvalytos dulkės, mašina nuplauta ir nesimėtytų nereikalingi daiktai ant keleivio sėdynes. Jei ji, lipdama į Tavo automobilį, išsipurvins puošnią suknią, tai gali užtraukti jos rūsčią nuotaiką visam vakarui. Su mašina, be abejo reikia atsargiai. Daugelis moterų žino posakį, kad reikia bėgti nuo tokio vyro, kuris per daug prižiūri savo mašiną. Merginos nori būti pirmoje vietoje, o tai reiškia – svarbesnės už automobilį.

Bendravimas su padavėja ir arbatpinigiai

Jei pasimatymo metu vediesi ją vakarienės, pietų ar pusryčių, svarbu išsirinkti neutralią vietą. Kad neatsitiktų taip, jog nuvesi ją į restoraną virtuvės, kurios patiekalų ji nekenčia. Bet visų svarbiausia, į ką ji atkreips dėmesį, tai kaip Tu elgiesi su padavėja ir kiek palieki arbatpinigių. Padavėja – kita moteriškosios lyties atstovė, todėl Tavo kompanionė stebės ar bendrauji su aptarnaujančiu personalu mandagiai, nesityčioji ir neužgaulioji. Taip pat ji bandys pastebėti, kiek palieki arbatpinigių, kadangi moterys mano, jei esi šykštus padavėjai, greičiausiai gyvenime dovanomis nelepinsi ir savo išrinktosios. O tai jai labai svarbu.

Elgesys su telefonu

Pasimatymo metu stenkis nesusirašinėti SMS žinutėmis, neskambinėti nebūtinais klausimais. Moteriai netgi padarysi didelį įspūdi, jei sulaukęs skambučio mandagiai pasakysi, jog esi užsiėmęs ir perskambinsi vėliau. Nesvarbu, kad skambino draugas, kuris praktiškai nieko pasakyti ir nenorėjo, mergina tai įsimins, pasijus svarbia ir ypatinga. O juk toks ir yra Tavo tikslas.

O visų svarbiausia, viso pasimatymo metu būti atsipalaidavusiu ir savimi pasitikinčiu vyru, kitaip nervai padarys taip, kad visos pastangos nueis perniek, o mergina jausis nejaukiai ir norės kuo greičiau sprukti namo. Mano išvardinti punktai nėra taisyklės, tai tik keli aspektai, į kuriuos siūlau atkreipti dėmesį tiems, kurie siekia sukurti geriausią įspūdį.

Taip pat yra dar vienas dalykas, į kurį moterys kreipia dėmesį – kada paskambinsi jai po pirmo pasimatymo? Bet tai jau atskira tema ir kiekvienas atvejis, kaip ir visada, yra skirtingas. 🙂

Sėkmės!

Justina Kabakaitė

 

Pasimatymas

2 komentarai

  1. Saulius:

    As galvojau vyro tikslas paciam jaustis svarbiu, pasitikinciu, ypatingu. O cia pasirodo tokia reikia padaryt moteri 😀
    Gal ir nori moterys buti svarbesnes uz automobili, bet vargas tiems, kurie prades tokias moteru uzgaidas tenkinti 🙂

  2. Sauliau, manau, čia priklauso nuo to, su kuo norėtum gyventi ir tuoktis, su mergina ar automobiliu. 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį