Skype
Laisvas jaučiuosi tada kai esu be antros pusės - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Laisvas jaučiuosi tada kai esu be antros pusės

Sveikutis. Kaip laikaisi Šokėjau? Noriu pasidalinti savo mintimis, per visas visas patirtis kalbinant per visus turėtus santykius supratau kai ką ir pabandysiu išdėstyti bei pasidalinti su tavimi savo pasikeitusiu požiūriu.

Laisvas jaučiuosi tada kai esu be antros pusės. Galiu gyventi su savo mintimis su savo norais su savo pomėgiais, daryti tai kas man patinka ir teikia malonumą. Būnant su antra puse tu viso to atsisakai, gyveni dėl kažko kito… Su kontrole, su nervais. Pririštas. Negali rinktis, nes jau nuo kažko priklausai. Veiksmai suvaržyti, ilgesni pasibuvai su draugais tampa varžomi.

Tačiau yra ir kita samprata laisvė – tai galimybė realizuoti savo tikrąjį aš. Į ši gyvenimą ateini vienas ir išeini vienas. Tipo dabar aš pragyvenęs kažkiek metu turiu prie kažko taikytis?? Čia laimė??? Dažnai santykiai atneša liūdesį, skausmą… Nenori kentėti nuo ilgalaikių santykių/vedybų-neturėk jų. Jokio jausmo – jokio skausmo. Štai ką aš vadinu laisve. Chaaa!!! Šimta kartų tu kažko daugiau gali patirti pamatyti ar nuveikti vienas. Nebent kažkam patinka kontrolė. Man nafik jinai. Jeigu aš noriu tai daryti aš darau tai, o ne atsiklausiu ar man tai daryti. Juokinga seni. Man tai juokinga.

Kuo daugiau galimybių pasirinkimo tuo daugiau laisvės. Buvimas vienam tai galimybė kontroliuoti savo gyvenimą. Ta prasme tai galimybė daryti tai kas man patinka arba nepatinka. O ne vardan suš**** meilės antrai pusei atsisakyti savo tikslų ir pomėgių. Per laiką tą supratau. Dabar meilė atrodo š*** vertas reikalas. Kuris vistiek atneš nusivilimą. Sakau kaip yra. Nes tokia tiesa, gražūs santykiai tik filmuose. Kam dar tas nedaėjo gyvenimas pamokins kol daeis. Kitaip tariant dažnai kiti tik dėl to jog naudinga gyvena kartu. Bet šiuo metu santykių nenorėsiu ilgą laiką. Kaip toje dainoje „stovėk kaip stovi laisvė” chaa!! Rašau su didžiausiu pozityvu seni. Nežinau kaip tau,  bet bent jau man toks supratimas atėjo per visa laiką. Nebent būti kad tik naudinga būti. O šiaip nafik. Aš neatėjau į šį pasaulį būti kontrolėje ir suvaržytas. Antra pusė tai nėra laisvė. Viska permečiau visa praeiti ir iki dabarties daėjo jog tikrai ne. Kokia nuomonė Šokėjau? Žinau ne raporta iš kalbinimų-pasimatymų rašau. Bet ar gi negalima su mokytoju ne tik ta tema pašnekėti?

Nuo Šokėjo:

Sveikas Rapmix! Nu tiesiog super parašei, įdomiai susiskaitė, rytoj papildysiu savo mintimis ir keliaus šios puikios, realybe pabrėžiančios mintys į PV. Norėjau čia kurią dieną jau prašyti Tavęs raporto ar parašymo minties ir šia parašei įdomų dalyką. Puiku. Kai įdėsiu papildęs savo mintimis, atsiųsiu nuorodą.

Taigi mano mintys:

Kad turėti merginą, su kuria gyvenant jaustumeis laisvas – yra neįmanoma. Jos vis tiek žiūri, seka, analizuoja, ar tu nekalbinai kitų, kur tu eini, ką tu darysi. Jų viduje tarsi kunkuliuoja sriuba pavydo, pykčio, kuri gali išsiveržti ir realiai sugriauti santykius. Jeigu tu vedi moterį, jūs tampate susižadėję – įsipareigoję, tai su mergina vienintelis dalykas ką gali daryti – sukurti šeimą. O jeigu tu nori turėti ilgalaikius santykius, o normalių jų sunku turėti, jeigu su mergina negyvenate kartu, – tai užkalbinti ir parsivesti kitų tau jau nebeeis. Vadinasi laisvę paaukosi dėl vienos panelės.

Jeigu ta mergina tau niekur netrukdys ir kaip tik padės pasiekti tikslų saviraiškoje – versle, padės auginti vaikus tai gerai, bet žinant lietuves ir jų charakterius ir tai, kad jos šeimose dažniausiai nori būti lyderiais ir realiai vyrą valdyti, išnaudoti, siekiant gauti iš jo naudos, bet naudą perduodant šeimai – vaikams, kas yra pagirtina, okey, bet kalbinti kitų ir parsivesti negalėsi – nes namai bus užimti žmonos ir vaikų. Todėl vienintelis kelias tau bus meilužė, bet reikės vietą rasti kur tu galėtum susitikinėti. Bet matai? ar matai iš žodžių? – kad tu jau laisvės netenki, turi slapstytis, ieškoti vietos, susirašinėti taip, jog neįtartų iš meilužės pusės aplinkos, kad ji turi meilužį. Nes pasekmės būti pagautam – didžiulės, ji norės skirtis, išlaidos, nervai skyryboms ir t.t.

O moterys iš prigimties nori susirasti vyrą ir sukti su juo lizdelį. Todėl joms bet koks kitos konkurentės noras įlysti į tą lizdelį, jį išardyti tolygus skyryboms ir ieškojimo kito partnerio su kuo sukti lizdą. Taigi pats rinkis ar nori šeimą kurti, būti įsipareigojęs, auginti vaikus ar nori būti laisvas.

Rapmix, Šokėjas

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį