Skype
Ledinės blondinės užkalbinimas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ledinės blondinės užkalbinimas

panos uzkalbinimasSveikas Patrauklus Vyras

Gryzau tika po praktikos .Siandien nuostabi,sauleta diena.Miestas pagyvejes,todel ir panu buvo nemazai.Priejau prie labai daug panu,net negaliu suskaiciuoti.Tiesa dauguma ju buvo jaunos,vyresniu praktishkai nepastebejau.Pradzia kaip visada sunki,bet pakalbines viena kita,pats pajutau kaip atsipalaidavau.

Nuotaika pakyleta,energija trysko per krastus.Tiesiog kur maciau panas ten ir ejau.Kalbinau ir po viena ir net po tris.Kontaktu paimti nepavyko,bet istikruju ir nereikia tu kontaktu is ju,nes i antra tikrai su jom neiciau 😀 Tiesiog gavosi linksmi pokalbiai ir tiek.Atsisveikines su panom nusprendziau vaziuoti namo.Vaziuojant ziuriu eina daili blondine.Nusprendziau pakalbinti.

Pastaciau masina aiksteleje ir einu link jos.Pasitikau ja is priekio,pritaikiau tavo sustabdymo,uzkalbinimo tecnikas.Mes susipazinom.Ji isties buvo neeilinio grozio pana.Paklausiau kur keliauji?Ji atsake pas drauga.Tada as pasaliau,kad ja palydėsiu. Nuejom gan nemaza atstuma,kalbejomes.pokalbis vystesi sklandziai,tylos minuciu nebuvo.Uzsiminiau jai apie tai ka mes mokinomės mokymuose ir tada ivyko luzis. Dar kiek palydejes,pasiemiau jos kontaktus,atsisveikindami apsikabinom.Ir nuvariau laimingas namo 😀 Tai tiek.

 

Sveikas,

Nu šiandiena tavo buvo tokia, apie kokią svajoja n vyrų. Tikras laimės kūdikis. Ir ši laimė yra tavo darbo ir pastangų vaisius. Džiaugiuosi labai tavimi. Rytoj tu laikysi pirmojo etapo egzaminą, o jau prieš egzaminą esi puikiai atlikęs namų darbus. Galvą aukštyn, asmeninę savivertę į viršų ir pirmyn.

Ką tu padarei gerai?

Išvažiavai į kitą miestą, kuriame buvo n kartų daugiau moterų. Tas laikas ir kuras tau atsipirko šimtus kartų. Bendravimu laisvumo neįpirksi už jokius pinigus. Gali turėti prabangiausius daiktus, bet jie už tave neatriš tavo liežuvio ir netęs pokalbio su moterimi. Ir tau pirmą kartą PAVYKO pratęsti pokalbį be jokių pauzių, rišliai, sklandžiai ir apsikeisti kontaktais. Ir SVARBIAUSIA TAI BUVO NEEILINIO GROŽIO PANELĖ. Kaip mes žinome, mūsų pasitikėjimas savimi labiausiai kyla, kai mes jaučiame kad galime sukontroliuoti realybę su gražiomis panelėmis. Tai kažkas nerealaus. Sveikinimai

Ką tu galėtum pakeisti kitam kartui?

Ogi nieko. Varyk taip toliau. Stipriai ir užtikrintai. Galva aukštyn ir jokių minčių apie nesėkmes. Beje turiu vieną pasiūlymą: savo pokalbius gali pabandyti įsirašyti į telefone esančiame diktofone. Tada juos perklausyti ir iš to pokalbio išmesti tai kas nereikalinga ir palikti tai kas gražu. Taip tavo kalba vis švarės ir gerės, vis daugiau žodžių naudosi ir darysi vis didesnę teigiamą įtaką žmonės bei pačiam bus malonu savo balso iš šono klausyti.

Sėkmės ir didžiuojuosi tavimi.

Patrauklus Vyras

 

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį