Skype
"Likime tik draugais" - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

„Likime tik draugais”

Likime tik draugais

Jie visada šypsosi, nekonfliktuoja, stengiasi būti geri, sukandę dantis daro ko paprašyti, nors iš vidaus dega pykčiu. Tokie visiems padeda patys aukodami savo sielos ramybę, laiką ir resursus, kuriuos turi. Jie nemoka atvirai išreikšti savo pykčio – įvairiais būdais ima keršyti, bet niekaip negali pasakyti atvirai už ką. Jie slepia savo seksualumą ir visada bando atrodyti gerais. Juos moterys vadina nuostabiausiais, tikrais draugais, mielais vyrukais. Daugiau sinonimu galite pasiskaityti pažinčių puslapiuose, anketų komentaruose. Tik klausimas, ar jos domisi jais kaip vyrais? Atsakymą tikriausiai patys žinote – ne. Jų akyse jie yra berniukai vyro kailyje.

Tad kodėl jie netraukia moterų, o viskas, ką jie girdi iš merginų yra „būkime/likime gerais draugais“? Įsivaizduokite, kad santykiuose yra du indai – aistros ir draugiškumo. Pildant aistros indą, atsiranda seksualinis poliškumas, o pildant draugiškumo, atsiranda „tik draugystė“. Kaip baterija turi pliusą ir minusą, kaip žemė turi šiaurę ir pietus, taip ir santykiai turi turėti vyriškumo ir moteriškumo polius – jeigu jų nėra, bus geriausiu atveju „tik draugystė“. Kai nėra poliškumo, Jūs jai ar ji Jums reikš tiek pat kiek Jūsų lyties atstovas Jums patiems.

Antrasis – draugiškumo, tarpusavio ryšio indas yra mielų vyrukų stichija. Jie puikiai moka išklausyti moteris be jokių savo lyties ypatumų pademonstravimų. Jie į pirmą pasimatymą ateina su šūsniu gėlių ir skiria jai daugiau dėmesio, nei jai reikia – svarbiausia, kad jai būtų gerai, o save stato į antrąją pagal svarbumą poziciją. Būtent tai juos ir pražudo, kad jie jai suteikia lygiai tą patį, ką gali suteikti bet kuri jos draugė – išklausymą, supratimą ir t.t. Jie moteriai duoda moteriškumo. Kam moteriai moteriškumas iš vyro?

Moterys yra emocijų „fanatikės“, bet kokia emocija, nesvarbu, gera ar bloga, jai atneša išgyvenimą. Moterys emociškai yra daug ištvermingesnės ir dauguma jų, pačios to nesuprasdamos, mėgaujasi visomis patiriamomis emocijomis. Kuo daugiau emocijų ir kuo jos stipresnės, tuo stipresnis poliškumas. Žinau vieną „veikėją”, kuris žiūrėdas į jos krūtinę ir paklaustas „į ką čia žiūri?“, atsako ne tai, kad į nieką, bet atvirkščiai – „aš žiūriu į tavo papus!”. Tai ją „ištaško“ keletai akimirkų ir duoda emocijų. Nesaugokite jų nuo to, kad jos gali įsižeisti ar sužinoti apie Jus šio to blogo. Nereikia bijoti atvirai pasakyti jai, o ypatingai ir sau, kad esi susierzinęs ar kad ne viskas visada „normaliai“. Jūs gi irgi žmonės.

Būtinai paskaitykite pirmąjį komentarą. Kaip matote, “mieli vyrukai” yra ne kas kita kaip “greitoji pagalba”, kai “normalūs” vyrukai joms duoda “ragų”. Paerzinimui geriausia sakyti pačius banaliausius komplimentus, tik gale jo nepamirškite pasakyti “pajuokavau”, pvz “tavo gražios akys…. pajuokavau” arba “tu tokia graži, tekėk už manęs.. Už savaitės išsiskirtim ir aš pasiimsiu puse tavo turto”. O dovanų galite duoti nebent indų ploviklio.

Kita priežastis dėl ko esate jai draugas

Tai yra silpna ir nevyriška jūsų kūno kalba. Kaip tu ją lieti? Ar iš viso lieti? Ar apkabini stipriai? Ar seksualiai žiūri jai į akis? AR imi už rankos ir vedi? Rodai užtikrintai kryptį kur einate pasimatymo metu?

P.S vakar buvau dviejuose pasimatymuose. Net pats neįsivaizduoju kaip atradau jėgų. Gal dėl to, kad darėme video apie pasimatymus ir kaip reikia elgtis juose. Mergina atėjo su drauge, o pasimatymo pabaigoje jau buvo viena ir netoli mano namų :). Viskas per vyrišką užtikrintumą, stiprią lyderio kūno kalbą, pagal kurią jos seka (kur eisi? ką ten darysi? kur ją vesiesi? kaip viliosi? – PASIRUOŠK!)

Merginos Komentaras:

„O brangieji vyrai! bukit malonus per pasimatymus nedovanokite visokiu shudu, nedeklamuokite eilerasciu ir nekabinkite makaronu (kokios tavo grazio akys, bla bla bla – ash pati zinau kad mano akys grazios :)))) ir pan )!!!(nebent tau niolika ir visi sitie dalykai patinka…hmmm)cia butu visiskas “blogis” 😀
Vat taktiskas tiesumas – sveikitinas :)komplimentai butini – bet isradingumo isradingumo!!! gi sena tiesa nerudija – moterys myli ausimis:)

Ir kokia draugyste tarp skirtingu lyciu?! Nesamone 😉 Turiu ash tokiu “draugu” ;)) taip net sakyciau patogu bunant santykiu spragoms : ale “greitoji pagalba” :)))
Tai gali buti tik “pazystamumo sindromas” galiojantis tarp skirtingu lyciu, o ne “draugyste”.
va taip 😛 „

Pasimatymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį