Skype
Linas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Linas

„Alfa Vyro dėmesį turi nusipelnyti aplinkiniai žmonės ir moterys. Alfa Vyras nesiekia žmonių pritarimo, jis tiki savimi, savo jėgomis.” – Linas.

Lino svajonė buvo pasikeisti. Laisvai bendrauti su aukštesnio rango žmonėmis, taip pat su moterimis.

Vyras jausdavo nepasitikėjimą savimi bendraujant su moterimi. Linas tikėjo, jog įveikdamas baimę bendrauti su moterimi jis taip pat pasiektų puikių rezultatų ir kitose gyvenimo srityse, kaip karjera ir sveikata.

Mokymų pradžioje vyras buvo supažindintas su sėkmingo vyro mąstymu ir elgesiu. Linas labai nustebo, kai pasakiau jam, jog laimės moteryse nėra. Jis manimi nepatikėjo. Labai paprasta: kaip tu gali padaryti moterį laimingą, jei nesugebi pats savęs padaryti laimingu? Moteris visą gyvenimą ieško vyro, kuris turi susikūręs patrauklų gyvenimą ir nori būti jo gyvenimo dalimi.

Moteris labai staigiai ir greitai pajaučia kada vyras tampa nelaimingas. Moteris pajaučia, jog jei jis pats nelaimingas, jos laukia ne ką laimingesnis gyvenimas su juo. Moteris pabėga nuo tokio vyro.

Viskas prasideda nuo tavęs.

Video

 

 

 

 

Mokiniai

1 komentaras

  1. Karolis:

    Pasiziurejus, tai pagalvoji ar cia tas pats vaikinas. Ismoko tikrai sudominti netgi grazias paneles ir gana greitai, jau per sesta pamoka. Efektingai sokejas moko, tikrai efektingai:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį