Skype
Londone centre Istorija klube - pritaikytos žinios iš mokymų medžiagos apie merginų viliojimą - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Londone centre Istorija klube – pritaikytos žinios iš mokymų medžiagos apie merginų viliojimą

Patrauklusvyras.lt Asociatyvi nuotrauka

Vakar Gruodžio 20, buvo mano draugo gimtadienis, tai nusprendem važiuoti i klubus, mano tikslas buvo susirasti man patinkančią merginą klube ir gauti jos kontaktus. Taigi 00:00 pm valanda mes jau buvome Londone centre “Picadilly Circus”. Važiuojant autobusu mes klausėmes muzikos per kolonėlę, kad būtų energija. Dauguma mano draugų išgerinėju ten šampanas ir biski whiskio, aš negėriau, nes pasakiau jiems kodel ir kaip, tik šampano 2 taures ant drasos ir pasveikinti į gimtadienį. 

Taigi 12 valanda bandėme eiti į TOP 10 europoes klube “ Tiger Tiger” tai tam klube buvo 3 salės ir daug merginų, bet nutiko taip kad mes buvom 4 tai apsauginiai neleido mūsų nežinau kodėl žodžiu taip ten yra kad turi būti 50/50 kad per daug vaikinų nebūtų.

Taigi mes bandėm į kitą klubą, tai kitam klube buvo labai gerai, eidami link klubo šnekinau kelias merginas, duodavau komplimentu joms, pvz” labai graži kepurė ir kur pirkai tokią.

Mano draugas nebuvo nieko suplanavęs ar pažiūrėjęs apie klubus tik žinojo tą “tiger tiger” tai buvo nesąmonė ir mano draugai nemokėjo viliot merginų ir jie neturejo pasitikėjimo savimi. Žodziu kai įejome į klubą pasidėjom daiktus aš buvau klube apsirengęs pilkai ir su švarku. Viduje buvo viena salė ir nemažai juodų žmonių, ir tik 5 merginos tai dvigubai daugiau vaikinų. 

Tai mano draugams iš karto noro neliko net ne šoko, aš tik įėjau į šokių salę muzika gera buvo, man patiko bet nebuvo su kuo šokti nu taip nutiko. Tai mano draugai atsisėdo, o aš vienas šoku ir man nesvarbu po to išėjau į rūkyklą po 10 minučių grįžau ir jau matau vis daugiau gražių merginų. 

Po kažkiek laiko pamačiau 6 vaikinus ir 2 gražias merginas geriausias klube tai žėk ką aš padariau, aė nuėjau pajemiau merginos ranką ji buvo lengva padariau 2 apsukimus kadangi aš nemoku gerai šokti, dar mokinuosi is patrauklusvyras dvd programų – tai buvo problemų bet nesvarbu tai aš ją apsukau 2 kartus o toje grupeje visi mane žiūri, o ta mergina, po to paėmiau ją ir padariau pakėlimą ir pradėjau sukti tai ji šaukė ten :D. 

Po 5 min mačiau jai patiko, bet ji sakė, kad ji turi vaikiną tai nežinau :D. Atejo jos vaikinas man sako jeigu dar karta pašokdinsiu ją eisiu namo, o aš net nekreipiu demesio tai aš sakau jam” atsiprašau as nezinojau kad tavo mergina ir viskas” ir nuejo. Ir supranti toje grupėje tos 2 merginos negali atitraukti nuo manęs akių bet nežinau nebuvo noro toliau tęsti su ja. Tai kai aš pabaigiau šokti su ta mergina jos drauge iš pirmo atėjo o paskui, vaikinas tai aš 100% net nejemiau į galvą ir toliau šokdinau paneles. 

Bet negavau kontaktų, nes merginos buvo aukštesnės, negu vaikinai tai neturėjau tiek patirties ir nemokėjau manipuliuot, kad eitų, kur nors su manim, ,reikia gyvai man i mokymus patrauklusvyras.lt eiti ir namų darbams žiūrėti paeiliui produktus. Tai aš dabar darau viską ką skaičiau knygoje ir žiūrėjau DVD” Kaip suvilioti moterį” “naktinio žaidimo dvd” “kaip suvilioti moterį šokyje” ir man po biški pradeda ateiti rezultatas aš perskaičiau 16 puslapių bet po 3 kartus kad tikrai zinociau ką tu ten rašai o nei skaitai ir nežinai kas.

Tai mano draugai sėdėjo 2 valandas fotelyje aš juos motyvavau labai stipriai sakau jūs lopai busit jei neisit šokt ir jiem visvien. Tik pašoku su kokia mergina ir sako mldc, tai nuo šiol nusprendžiau vienas eiti ir praktikuotis šokius su merginoms. 

Po klubo aš tiesiog jaučiausi gan gerai nesvarbu kad man nepasisekė žinau, kad man trūksta teorijos bet čia normal ir praktikos staiga manau su laiku gausiu ko noriu. 

Klube buvau aš tik valandą pašokau su 5 merginomis gavau 5 atstūmimus.

Ir noriu labai pasakyti didelis ačiū Patrauklusvyras.lt komandai!!

Gintaras B.

Produktai kuriuos Gintaras B. studijuoja:

Knyga „Kaip suvilioti moterį” https://www.patrauklusvyras.lt/produktas/knyga-kaip-suvilioti-moteri/

Knyga „Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos” – kaip suvilioti merginas naktiniame klube https://www.patrauklusvyras.lt/produktas/knyga-sokejo-moteru-viliojimo-istorijos/

Naktinio žaidimo DVD https://www.patrauklusvyras.lt/produktas/naktinio-zaidimo-dvd/

Kaip greitai suvilioti moterį šokyje 7 valandų DVD įrašai https://www.patrauklusvyras.lt/produktas/kaip-greitai-suvilioti-moteri-sokyje-7-valandu-dvd-irasai/

Vilnius PUA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį