Skype
Lukas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Lukas

„Alfa Vyras skaldo bendraudamas su moterimis juokelius apie seksą, nepasakydamas ir neišduodamas tolimesnių savo veiksmų. Moterims jis tampa neatspėjama mįsle, kurią įminti reikia daug pastangų” – Lukas

Esu Lukas. Su Šokėjumi susipažinau klube. Nedvejodamas nusprendžiau išmokti šokti.

Šokėjas yra nuostabus mokytojas. Eidamas į pirmą pamoką nesitikėjau to ką gavau, netgi buvau šiek tiek skeptiškas. Jis puikiai perduoda tai ką moko, geranoriškai atsako į klausimus, nors jie kartais ir nebūna susiję su night game ar šokiais .

Kas geriausia yra energingas ir labai motyvuoja. Šokių technika kurią moko yra skirta klubui ir puikiai pritaikoma. Šokėjas sutvarko visą night game, išmoko, kaip prieiti pakviesti merginą šokti, kūno kalba ir šokių technika.

Tačiau pastebėjau, nors ir mokiausi tik šokius, pagerėjo ir visas day game: kūno kalba daug geresnė, kalbėdamas pradėjau gestikuliuoti rankomis, pasitikėjimas stipresnis ir žinokit, jog merginą galima šokdinti ir day game. Taigi, mano nuomone norint išmokti night game Šokėjo pamokos yra geriausias pasirinkimas.

Lukas

Mokiniai

2 komentarai

  1. Saulius:

    Lukas kaip tycia neturejo savo nuotraukos kompiuteryje, todel Sam Riley nuotraukyte pasiskolino?

    • Taip Sam Riley. Žmogus nenorėdavo publikuoti savo nuotraukos, tai įdėdavome atsitiktinę. Vietoje to, išimti reikės nuotraukas, tie kas nesideda. Ačiū už pastabą 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį