Skype
Mano istorija. Nuo Beta – prie Alfa. 2dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Mano istorija. Nuo Beta – prie Alfa. 2dalis

Aš iš geros širdies jam rekomendavau puslapį, porą knygų persiunčiau, kur jis vėliau išpasakojo grupiokėms. Aš tuo metu nebuvau Alfa, nors ir buvau pasikeitęs  nemažai, nes man vis dar rūpėjo kitų žmonių, ypatingai moterų nuomonė apie mane. Tai buvo Beta. Aš neturėjau stipraus pasitikėjimo savimi. Jis nebuvo tikras. Jis buvo suformuotas tik iš sėkmingų priėjimų. Bet aš vis dar neturėjau finansinės nepriklausomybės nuo tėvų, aš vis dar nebuvau laisvas nuo draugų, kurie mane galėjo įtakoti.

Universitete prasidėjo apkalbos apie mane. Nuoširdžiai pasakysiu, jog man labai nemalonu būdavo važiuoti į universitetą ir žiūrėti į jų akis. Jų akyse aš buvau keistuolis. Bet tai tik plaukė vis dar iš mano Beta mąstysenos ir nepasitikėjimo savimi. Bet aš važiavau ir rankų nenuleidau.

Antrame kurse aš jau pradėjau „lipti iš bandos“. Aš persikrauščiau iš bendrabučio į butą. Tai reikšė, jog nuo šiol aš jau nebepriklausomas nuo bendrabučio gyvenimo ir bendrabutyje supančių žmonių bei draugų. Tiesą bute gyvenau su praktiškai man nepažystamais dviem bičais. Kiekvienas turėjome po atskirą kambarį. Man teko didelis kambarys su dideliu balkonu. Turėjau didelę lovą ir žinojau, jog dabar be problemų galėsiu parsivesti merginą „pasportuoti“ :).

Man jau buvo netoli 20, o aš vis dar nebuvau ragavęs kas yra seksas. Man reikėjo keistis. Jeigu gyvensi su tokiais pačiais veiksmais, kaip ir seniau, gausi tokius pačius rezultatus, kokius gaudavai ir seniau. Laikas keistis.

Aš jau mokėjau prieiti, sudominti, gauti kontaktus. Pasimatymuose dar buvau silpnas. Atvirai pasakius, pasimatymuose man prasilaužti padėjo „ieškojimas šokių partnerės“. Ką tai reiškia? Įsivaizduojate aš dabar mokinu žmones šokti salsą, o pirmame kurse aš net nenutuokiau kas tai per dalykas. Vyrai kalbėjo, jog vyras mokantis šokti salsą tampa ypatingai patrauklus moterims.

Neva salsa išmokina liesti, vesti, valdyti moterį, nuo ko ji stipriai jaudinasi. Vyras išmoka moterį jausti. Šie lietimai greitina eskalaciją ir visą moters ir vyro interaciją (nuo susipažinimo pradžios iki santykių). Taigi, norėdamas tapti patrauklesnis moterims, aš užsirašiau šokius, bet prieš tai man teko susirasti partnerę. Ir likau nustebęs.

Kiek gražių, turinčių puikią figūrą merginų ieško šokių partnerių, o kiek mažai vyro tenori šokti.. Ir tie kurie nori, jau dažniausiai būna įkopę į 30+ amžių. Aš buvau jaunas dvidešimtmetis tarp gražių merginų ir vyresnių dėdžių. Mes visi tiek aš, tiek tie vyrai turėjome statusą, nes mūsų buvo mažuma, o moterų daug.

Taigi aš atradau savo pirmąją gyvenimo aistrą – tai buvo šokiai. Aš pajutau savo sugebėjimus. Šokdami klube su draugais mes matėme kaip kiekvienas juda. Draugai sakė, kad aš kažką turiu daryti su šokiais. Aš jau buvau priartėjęs dideliu žingsniu prie Alfa Vyro, nes aš jau turėjau savo gyvenimo aistrą, kas mane vertė kurti, realizuoti save. Šokiai man suteikė saviraišką ir vertė mane jaustis žymiai patrauklesniu moterims. Šokiai tapo mano stiprioji dalis. Šokiai mane difirencijavo (išskyrė) iš kitų vyrų. Aš mielu noru išmokinau keletą savo draugų šokti ir pajutau savo gebėjimą kitą to išmokinti.

Vieną dieną manęs grupiokė universitete paklausė: „Airinai, kodėl tu pradėjai šokti?“, aš jai atsakiau „Jei vyrai žinotų, koks afrodiziakas moterims yra šokiai, kiekvienas imtų ir pradėtų juos mokintis“. Juk mes viską darome dėl moterų ir kad patys būtume laimingesni savo gyvenime. Ne retas vyras galvoja, jeigu laiminga bus moteris šalia jo, jis ir pats bus laimingas ją matydamas tokią.

Nors aš jau turėjau savo gyvenimo aistrą ir buvau dideliu žingsniu arčiau Alfa Vyro, bet aš vis tiek nejaučiau stipraus pasitikėjimo savimi. Jaučiausi kažkas mane dar varžė. Tai buvo kambariokai, su kuriais aš kartu gyvenau ir universitetas. Kodėl kambariokai? Kai gyveni ne su savo chebra, nenuostabu kad nesijausi ir pakankamai gerai. Šį reikalą išsprendžiau sueidamas kartu su Pauliumi – emexu gyventi. Kadangi mes buvome geriausi draugai ir daug pasiekę, kritę ne po vienos merginos atstūmimo jautėme tarpusavio stiprų ryšį.

Paulius gyveno tuo metu bendrabučio tipo bute ir vertėsi papildų pardavinėjimu. Vargiai parduodavo kelis paildus per dieną. Būdavo dienų kai jis visai nieko neparduodavo. Vyras stengėsi ir judėjo link Alfos.

Kai suėjome kartu su Emexu gyventi, aš jau buvau antrojo kurso antroje pusėje. Trečiame kurse gimė mano projektas www.patrauklusvyras.lt ir www.salsosritmu.lt . Man suėjimas gyventi kartu su emexu atsipirko šimtus kartų, nors mama persikėlimui į kitą butą buvo prieš. Kadangi jo nuoma buvo brangesnė, o aš neturėjau savo pajamų, mama sakė: „Už ką tu susimokėsi žiemą, kai „pareis“ šildymo sąskaitos?“ Aš mamos neklausiau ir išėjau gyventi.

Emexas turėjo savo šiokį tokį biznį, kuris jam nešė pajamas, o aš neturėjau nieko. Paulius tuo metu man pasakė: „seni, pinigai yra uždirbami, užkalsi tuos pinigus ;)“. Prasidėjo vienas kito palaikymas, raginimas, skatinimas. Trečiojo kurso antroje pusėje aš turėjau savo pirmąjį mokinį, kurį išmokinau laisvo, nevaržomo bendravimo su merginomis, o jis man už tai suprogramavo svetaines. Ačiū tau Aleksandrai. Myliu Tave.

Po pirmojo mokinio atsirado antras, trečias ir t.t. Taigi atsirado mano pajamos ir aš vis tapau po truputį nebepriklausomas nuo tėvų. Tačiau iš kitos pusės, nuo mobilizuotos energizos ir pasinėrimo į patrauklų vyrą.lt, aš apleidau universitetą. Trečiame kurse aš pradėjau nusirašinėti nuo telefonų. Auditorijose sėdėdamas ir jausdamasis laisvu, nesuvaržytu vyru aš pakeldavau ranką egzaminu metu, pakviesdavau dėstytoją ir paprašydavau persėsti kitur, neva man nepatogu čia sėdėti, nes kliba kėdė. Tikroji priežastis buvo – toje vietoje aš papraščiausiai negalėjau nusirašyti. Nuoširdžiai pasakysiu, tiesiog aš nebeturėjau noro mokintis savo specialybę, nes man už viską gyvenime buvo įdomiau išmokinti žmogų ir realizuoti save.

Dėstytojo paprašius aš persisėsdavau į kitą vietą, kurioje aš nusirašydavau. Naglas elgesys veikė. Tačiau lazda turi savo galą. Trečiojo kurso pabaigoje aš kibau ant taikomosios matematikos egzamino VGTU. Kurie ten studijavo, žino apie ką aš kalbu. Tai VGTU kirvis. Aš pamačiau, jog veltui leidžiu pinigus žmonėms, kurie man padėdavo rašyti egzaminus. Veltui perku darbus. Aš vis tiek to nedirbsiu. Paklausiau, ką veiksiu po universiteto? Aišku kad padėsiu vyrams.. Aš statybose nedirbsiu.

Trečiojo kurso pabaigoje aš mečiau universitą prieš tėvų ir draugės valią. Kadangi mergina manęs nepalaikė, išsiskyriau ir su ja. Ir žinote ką 🙂 ? Vyrai, aš pradėjau justi viduje nerealų jausmą – laisvę. Man tėvai buvo pasakę: „nebestudijuoji – nefinansuojam tavo gyvenimo Vilniuje“. Aš gerbiau tėvus ir sutikau su jais.

Prisipažinsiu, pirmus mėnesius aš taupiau ant maisto, valgiau bulves, makaronus, ryžius. Į savaitę leisdavau nusipirkti šokoladą. Pas mane įsijungė taupymo ir uždirbimo rėžimas. Kadangi nuoma man kainuodavo apie 600Lt per mėnesį su komunaliniais mokesčiais + maistas. Pravalgydavau apie 500Lt, nes sportuodavau, čia jau su papildais + šokių seminarai ir kitos išlaidos. Man reikdavo per mėnesį bent 1800Lt kad „neičiau į minusą“.

Alfa Vyro sėkmę lemia pasiruošimas. Sėkmė gyvenime neegzistuoja. Egzistuoja pasiruošimas. Jeigu dirbi, pasiruoši, tau pasiseks. Pasisekė ir man. Didelių pinigų neuždirbų, bet svarbiausiai pagaliau aš tapau nepriklausomas nuo tėvų, nuo draugų, nuo bendrabučio, nuo universiteto. Aš esu visiškai nepriklausomas!

Ir iš visos širdies noriu pasakyti, jog tai nuostabiausias jausmas. Tu viduje žydi, augi su kiekviena diena. Manęs tėvai iš pradžių nepalaikė šioje veikloje, dauguma žmonių į šią veiklą žiūrėjo skeptiškai, Panelės žurnale apie mane parašė „šmeižiantį“ straipsnį, nors mano duotas interviu buvo visai kitoks. Žurnalistai, dėl norimų parduoti žurnalų skaičiaus kuria dramą, kas yra įdomu žmonėms, žinote vyrai :).

Po metų, mane pradėjo palaikyti tėvai ir džiaugtis jog esu laimingas dirbdamas šį darbą. Susiskambiname su tėvais per skype su kamera ir rizename, džiaugiamės :).  Jeigu Alfa Vyras neatranda savyje saviraiškos, realizacijos, dirbdamas samdomą darbą ir neturėdamas Alfa statuso, jis anksčiau ar vėliau pradės merdėti ir tai pajaus šalia jo esanti moteris. Toks vyras šalia jos numirs ir jie išsiskirs. Vyrui jo gyvenimo kryptis yra būtina. Alfa Vyras kuria.

Myliu visą pasaulį, dar labiau myliu žmones kurie palaikė, myliu vyrus su kuriais po mokymų ligi šiol palaikome ryšius ir bendradarbiaujame ir ačiū emexui už palaikymą ir „verslo žinias“. Be tavęs žmogau, aš būčiau daug silpniau judėjęs. Visiems vyrams linkiu kuo greičiau nerti iš Beta kailio į Alfa.

Myliu V. D., kuris nupaišė puslapiams dizainą. Be tavęs žmogaus, puslapis vis dar būtų nutapytas senais dažais 🙂

Visiems vyrams noriu rekomenduoti padaryti Alfa pratimą:

 1. Susirašyti žmonės, kurie Jūsų gyvenimui yra aukščiau hierarchinėje sistemoje. Žmonės, nuo kurių esate priklausomi, žmonės kurių yra svarbi nuomonė ir prie kurių jūs negalite elgtis ir jaustis laisvai tai pkaip norėtumėte.
 2. Tuomet sprendimus, kaip „perlipti“ juos ir iššokti iš hierarchijos ir tapti laisvu, nepriklausomu vyru.

Daugiau apie tai skaityk knygoje „Moters svajonė – Alfa Vyras”

Šokėjas

Gyvenimo būdas

4 komentarai

 1. Idomi istorija, o koki puslapy rekomendavai ir kokias knygas persiuntei?:)

 2. Aurimas:

  TIkrai įdomi ir motyvuojanti istorija. Net su pavydu žiūriu ir galvoju kaip čia man taip dabar padarius, kad ir mano gyvenimas taip įdomiai pasikeistų… 😀 na, kabinti merginas jau pradėjau po truputį, bet iki tikrojo Alfos dar oj koks ilgas ir sunkus kelias laukia… 🙂

 3. Donce:

  Šauniai, šauniai.
  Aurimas, man atrodo verčiau nueik į Airino mokymus, greičiau pasieksi visko, nes jei judėsi rankinį užtraukęs, tai ir į 3 dešimtį įkopsi dar nesijausdamas Alfa.
  Lankytojas, manau tie straipsniai dar buvo labai primityvus, šiam puslapį ir šiaip youtube.com yra daug geresnės info.

 4. Aurimas:

  Eičiau, jei gyvenčiau Vilniuje, bet negyvenu… 🙁 bet ir Klaipėdoj galima tobulėt: pažiūriu kokį Airino video, straipsnį perskaitau, gaunu gerą spyrį į šikną ir varau mergų kabint…vienas 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį