Skype
Rėmai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Rėmai

Sveikas. Kas tie rėmai? Tai yra mano taisyklės, kurias vis pildau šiame saraše. Kokia to esmė? Žmogaus didžiausią charizmą kuria jo taisyklės, rėmai, kurių jis neleidžia griauti kitam žmogui. Jeigu šis žmogus blogai pasielgė su juo vieną kartą, jis daugiau jam neleis suklysti.

Kaip yra ta taisyklė: „aš tau leidžiu suklysti tris kartus, pirmą, antrą – paskutinį“. Suklydus žmogui antrą kartą, tu daugiau jam nebeleidi klysti. Kaip sakant atsitrauki nuo jo. Tokiu žmogu pasitikėti negalima.

Charizmatiškas žmogus turi savo taisykles. Kitas žmogus būdamas šalia jo jaučia jam stipresnes emocijas nei būdamas prie kito žmogaus, kuris neturi taisyklių. Esmė tame, jog tie kurie neturi savo taisyklių yra pilka masė.

Jie visiems yra geri draugai, bičiuliai, bet niekada nebus autoritetai.

Tvirtai sau prisiekiu, neleisiu šių rėmų taisyklių laužyti nei vienam žmogui, nepaisant kad galiu tą žmogų prarasti.

Mano taisyklės:

 • Nelaukti jos ilgiau nei 10 min, jei ji vėluoja, nekelia ragelio ir išeiti iš tos vietos. Padaryti taip jog ji atėjus, nerastų manęs ir suvoktų, kad pasielgė blogai. Tai padarau del neaiškių jos pateisinimo priežaščių, kodėl ji taip daro.
 • Nekeisti savo nuomonės (kuri yra grindžiama faktais ir mano suvokimu), nepaisant, jog merginai tai gali nepatikti. Nuomonę keisti tada, kai mergina pagrindžia faktais ir argumentais, kodėl aš esu neteisus. Aplamai tikėti kito nuomone tik tada, kai šis grindžia faktais ir praktika.
 • Sakyti merginai, kaip ji atrodo iš šono, nesistengiant jos įžeisti (tai pasakyti gražiai) ir pasakyti, kokie jos poelgiai nepatinka man.
 • Neleisti merginai perimti kontrolės santykių. Leisti pateikti savo sprendimą, tačiau atsakomybę už transportą, kur eisime ir ką veiksime prisiimu aš. Merginai, leidžiu pasiūlyti geresnį sprendimą (kuris vėlgi turi būti grindžiamas argumentais).
 • Turėti savo kryptį ir jos laikytis. Siekti to ko esu užsibrėžęs.
 • Turėti visada tikslą ir žinoti, kad aš duodu pasauliui gerą. Būti geros nuomonės apie save ir savo veiklą, nesvarbu ką kiti pagalvotų ir kaip tai iš šono atrodo. Aš viduje tvirtai žinau, kad aš darau pasauliui gerą ir naudą žmonėms.
 • Suvokti, jog daliai žmonių aš nepatiksiu, daliai – patiksiu.
 • Duoti kitam tai ką galiu duoti, bet nesulaukiant iš šio to paties davimo, daugiau jam nebeduoti. Kitais žodžiais tariant – per daug neduoti.
 • Niekada nelįsti žmogui į šikną ir nesaldžialiežuvauti, o pasakyti tiesiai šviesiai ką apie jį manau, kur norėčiau jog jis patobulėtų, nesvarbu kaip jis pasijaustų
 • Neleisti nepalankiai situacijai dar kartą pasikartoti. Užtikrinti, kad žmonės taip daugiau nesielgtų ir neleisti sau netinkamai elgtis.
 • Laikytis duoto žodžio. Visada sakyti situaciją taip kaip yra, neidealizuoti ją. Pasakyti situacijos trūkumus, neslėpti nieko.

Tvirtesnio žmogaus rėmai ir taisyklės absorbuoja žmogų, kurio yra silpnesnės taisyklės. Svarbu yra pildyti šį sąrašą ir augti su kiekviena diena.

Jeigu atsidūrei tokioje situacijoje, kurioje nepasielgei vyriškai, tačiau grįžęs namo pergalvojei ir suvokei, kaip turėjai vyriškai pasielgti, tuomet užrašyk šią situaciją čia ir kaip tu turėjai pasielgti vyriškai.

Reikia pripažinti nėra lengva visada laikytis savo nuostatų. Esmė reikia vertinti pagal situaciją ir elgtis pagal tą situaciją.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį