Skype
Martynas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Martynas

Važiuodamas į Alfa vyro mokymus klausiau savęs, kokiomis nesąmonėmis užsiiminėju. Netrukus tarpduryje pirmą kartą pamačiau Patrauklus Vyras. Rankos nespaudė, mat buvo išsitepęs plaukų žele. Kambaryje vaikščiojo tik su triusikais ir juokėsi. Kraipydamas galvą vėl savęs klausiau, ką čia veikiu.

Kadangi kelią atgal renkuosi išskirtinai retai, ryžausi išklausyti pirmąją pamoką. Po valandos Patrauklus Vyras išsitraukė kamerą, įsegė mikrofoną ir pasakė, kad jau šiandien važiuosime į praktiką. Išdžiūvo burna, užsirišo liežuvis.

Gatvėse atmetinėjau beveik visas merginas – skubėdavau į tualetą, eidavau į parduotuvę pirkti vandens. Kitaip sakant, laksčiau nuo tų mergų kaip velnias nuo kryžiaus. Kai nesugalvojau sutrukdyti turinčios priežasties, kartojau, kad viena per aukšta, kita per stora, o trečia dar kitaip atstumianti.

Per pirmuosius susitikimus smaugė baimė, o mokytojas ėjo prie visų – gatvėje, stotelėje, troleibuse, parduotuvėje dovanojo gelės. Kai jis linksmindamasis rodė pavyzdį, galvojau apie savo baimes – ką ir kaip pasakyti, kaip prieš ją atrodau, kaip išvengti tylos pauzių ar nepasirodyti kvailiu. Taip praėjo keturios pamokos, o aš beveik nepatyriau nė vieno sėkmingo priėjimo.

Nepasitikėdamas savimi priėjau prie patikusios merginos, iškėliau pusiau sulenktą ranką. Ji pamatė mano kumštį ir, turbūt, pagalvojo, kad netrukus smogsiu į veidą. Pati išsigando, pasiuntė mane velniop ir pabėgo. Tą akimirką turėjau galvoti, jog esu apgailėtinas, bet tai buvo lūžis – supratau, jog man vis mažiau rūpi kitų nuomonė.

Kad pajausčiau pergalių skonį, iš pradžių turėjau pralaimėti. Patrauklus Vyras padėjo varginti baimes, taisė kūno kalbos klaidas, aiškino, ko nori merginos, kaip jas sudominti, kontroliuoti ir netapti jų draugu. Pasitikėjimo kreivė kilo taip, kad šiandien spektaklį gatvėje galiu surengti ir pats.

Nė negalvodamas pribėgau prie merginos. Paspaudžiau ranką ir kartu ėjome į parduotvę. Joje mane sustabdė apie 40 metų moteris ir stebėjosi: „Nerealu. Buvo gražu žiūrėti. Leisk už tai paspausti ranką.” Merginai dar labiau nuraudo žandai.

Dabar gatvėje galiu apkabinti, liesti ir vestis bet kurią, nes nebebijau būti atstumas. Mokymų pabaigoje ir po jų pirmieji priėjimai užtrukdavo net po 2-3 valandas, o telefono numerį gavusios merginos po kelių dienų jau pačios manęs ieškodavo. Beveik kaip filmuose, tad šiandien pradžia kelia tik šypseną.

Pirmoje pastraipoje aprašytas Patrauklus Vyras elgesys – atsipalaidavimas ir pasitikėjimas – yra tai, ką pavyko gerokai sustiprinti per kelis mėnesius. Nors pagrindinis tikslas buvo išmokti vilioti merginas, bet jos tapo tik priemone, leidusia vienu šūviu nušauti ir daugiau zuikių – įveikti socialinę baimę bei nerimą, sumažinti kitų žmonių įtaka sprendimams. Alfa vyro mokymai padėjo išauginti savo vertę ir įgyti žinias apie lyderiavimą įvairiose gyvenimo situacijose, mokėjimą rinktis, o ne būti pasirinktam.

A.P

Mokiniai

1 komentaras

  1. Kornis:

    Šaunuolis, tačiau būtu geriau, kad tokių straipsnių būtų daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį