Skype
Masažas – puikus viliojimo būdas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Masažas – puikus viliojimo būdas

Nuo seno žinojai, kad masažas atpalaiduoja, pagerina kraujotaką, širdies darbą. Tačiau ar susimąstei, kad masažas – puikus būdas pereiti prie sekso ?

Juk sutiksi su manimi, jog prieš seksą partneriai vienas kitą daug liečia, bučiuojasi, kol yra sužadinama jų emocinė būsena. Tam kad pagerinti emocinį merginos sužadinimą, pravartu truputį žinoti apie masažą.

Pats apie viliojantį masažą sužinojau prieš 2 metus. Pasistengsiu savo patirtį perduoti tau. Iš pradžių patirties sėmiausi iš elektroninių straipsnių. Ten sužinojau, kad pačios jautriausios merginų vietos yra sprandas, stuburkaulis (plaukeliai aplink jį) ir pėdos. Anot legendos, merginos sprande yra tūnojęs žaltys gundytojas, kurias keldavo jai tuo pojūčius. Todėl dabar nugaros sritis, o ypač sprandas yra labai jautrios merginų vietos.

Kita jautri vieta yra pėdos. Žmogaus pėdose yra išsidėstę daugiausia nervų. Sakoma, jeigu gulinčiam žmogui lenta tvosime per pėdas, galime jį užmušti. Palyginimas ne koks, bet įrodantis, kokia jautri vieta yra pėda.

Masaže svarbu yra nepamiršti kitų kūno vietų, tačiau didžiausią dėmesį koncentruoti į erogenines zonas.

Kūno kalba, Straipsniai

1 komentaras

  1. :):

    Jūsų pasiskaičius, atrodo, kad visų Lietuvos merginų neužtektų, kad įvyktų tie žadami pokyčiai ir permainos….. :)))) nekankinkit normalių žmonių, please, nes patys pagalvokit, kas bus, jei visos merginos „eis iš proto” nuo tokių liūtų karalių miesto džiunglėse……ir net pastabos apie nevarkingą šukuoseną gali nebepadėti….. 😀 😀 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį