Skype
Merginą atitraukiau nuo jos draugų - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Merginą atitraukiau nuo jos draugų

mergina atitraukiau nuo draugiuSveikas Airinai.

Sia savaite kalbinau neitin daug panu, buvau isejes pirmadieni,treciadieni.O siandien skyriau tam daugiau laiko,isvaziavau i kauna.Pradzioj kaip visada,buvau neitin ryzringas,jutau nepasitikejima savimi.Gavau nemazai atstumimu,bet nenuleidau ranku po pirmu nesekmiu,nors savijauta tikrai buvo shudina.Raminau save ir drasinau,nes zinau,kad su kiekvienu atstumimu as stipreju ir tobuleju.Ir stai, malonus ir sekmingas pokalbis su uzkalbinta daile mergina 🙂 Uzkalbinau rimi prekybos centre,smagiai pabendravom,paimiau jos kontaktus.Ties viena neapsistojau,kalbinau toliau.Priejimus dariau prie dvieju merginu (draugiu).Bekalbant,priejo ju draugas,tiesiog draugas.Su juo irgi susipazinau.Po kiek laiko pasivedziau man patinkancia mergina i sona ant suoliuko.Mes gan nemazai kalbejomes.kontaktu neuzrase,nes pasakiau kad esu vedes.Na ir tiek to…matyt kaikuriom vedes = mires 😀 Dar siektiek papokshtavau ir vaziavau namo su nereliai pakyleta nuotaika 🙂

 

Sveikas,

Nustebino šis laiškas, dėl tavo pasiektų rezultatų. Vienas, kaip visada sugebėjai išvažiuoti (kas yra labai svarbu – nepriklausyti nuo draugų ir nebūti tarp vėžlių, kurie sunkiai, varganai juda gyvenime į priekį). Sugebėjai išlaikyti savo nuotaiką, energiją, gavęs merginų atstūmimus. Net geriausias pasaulyje pardavėjas nemėgsta gauti atstūmimo. Tik mes kiekvienas skirtingai interpretuojame atstūmimus ir šiuo atveju tu interpretuoji savo naudai ir tai tavo asmeninę savi-vertę nesmukdo į apačią, o kelia į viršų.

Tau, kaip vedusiam vyrui – merginų telefono numeriai nėra pats svarbiausias dalykas, tačiau sveikinu, ir matau kad pasiimi ir vieną ir kitą telefono numerį. Na, o dabar priartėkime, prie mane nustebinusio tavo rezultato – merginos atitraukimo (izoliavimo) nuo draugų. Tai yra aukštas pilotažas, kadangi, tu visiškai sukontroliavai realybę. Sugebėjai ir su drauge pakalbėti, ir su nauju atėjusiu draugu, jautei žmones, greitai supratai, kad tai tik draugas jų, nepasimetei, nepabėgai, stovėjai tvirtai savo kailyje. Ir rezultate namo važiavai su nesveikai pakeltu pasitikėjimu savimi ir atidaryta džiaugsmo ir būties čiakra.

Ką tu galėtum pakeisti kitam kartui?

Mūsų gyvenimo didžioji dalis laimės (85 procentai) priklauso nuo santykių su kitais žmonėmis. Kokie yra tie santykiai? Geri, nuoširdūs, linksmi? Ar pilni lyginimo kas geriau turi? Neapykantos? Pykčio? Likę 25 procentai – sveikata. Jeigu prasti santykiai su kitais žmonėmis, nesuvaldome realybės, tie žmonės nenori su mumis nieko bendro daryti, jaučiamės prastai, jaučiamės nereikalingi. Kita vertus, jeigu puikiai suvaldome realybę (pakreipiama viską kitų naudai ir savo naudai), turime partnerius, turime merginų, klientų, esame reikalingi darbe, draugams – jaučiamės puikiai. Todėl mes pagalvosime, ką tu galėtum padaryti su tomis merginomis kur gauni telefono numerius (užmezgi daug pažinčių), reikia pagalvoti, kaip būtų galima plėtoti jūsų tolimesnius, neseksualinius santykius.

Jeigu tau jos duoda kontaktus – tu patinki kaip žmogus ir vyras. Bet kam žmonės savo asmeninio telefono numerio neduoda. Tik klausimas kaip vesti toliau jūsų santykius? Kokia veikla užsiimti? Pagauni? Jeigu tau pavyktų kažkaip užmegzti kažkokius santykius su tomis moterimis/vyrais, kur gauni kontaktus – plėstųsi pažintys. O gal tau to nereikia? Nes turi žmoną ir vaiką.

Šiandien vakare tu jau atvyksti į antrąjį Alfa Vyras mokymų etapą, kuriame mes nagrinėsime toliau moterų psichologiją, santykių kūrimą, žiūrėsime mano pasimatymą ir mano mokinio pasimatymą su moterimi. Bus įdomu. Taigi laukiu tavęs vakare ir iki greito.

Alfa Vyras mokymai vyrams – https://www.patrauklusvyras.lt/alfa-vyras-135

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį