Skype
Merginų kibinimo mokymai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Merginų kibinimo mokymai

Rapolas (vardas pakeistas) iš Klaipėdos

Sveikas Patrauklus Vyras,

Superinis vakar buvo vakaras daug veiksmo, daug žinių, daug visko naujo. Grįždamas važiavau namo kaip ant sparnu su naujais įspūdžiais, klaidu analizėms ir panašiai, žodžiu viskas tvarkoj, Šiandien nusiteikęs nuvaryti i miestą 🙂 Supratau savo didžiausią klaidą, tai per daug buvo chaoso galvoje, na bet čia viskas normaliai, man taip būna kai yra absoliučiai nauja patirtis ir turi galvoje labai daug info, kuomet ji dar nėra sudėliota po lentynėles.

Tad visos mintys ir info pas mane susidėlios, emocijos sukeliančios chaosą atslūgs ir tuomet viskas eis kuo puikiausiai.

Brūkštelėjau čia kažkokį raportą, rasi prikabinta prie laiško, kažkaip čia emocijų mažai pavariau, na bet čia didžiąja dalimi kaip ir sau toki trumpa raportą surašiau. Laukiu linko, pasižiūrėti video.

Pirmi įspūdžiai, klaidos ir analizė iškart po mokymų.

Nuotaika yra kuo puikiausia, pasitikėjimas savimi yra aukščiausio lygio, svarbiausia yra peržengtas tas barjeras, kuris liko toli užnugary. Su geriausiu palaikymu, patarimais, paaiškinimais iš “Patrauklus Vyras” viskas yra labai lengva ir paprasta.

Klaidų daug, bet matau, kad viskas yra pataisoma su laiku ir patirtimi.

-Laikysena, Rapolai, laikyk laikysena b..t, įtrauk moterį į savo zoną ir tiktai į savo.

-Kalbėjimo greitis. Reikia sumažinti tempą, viskas ką nori ir turi pasakyti, suspėsi tą padaryti. Pirminius klausimus ir sakinius akcentuoti į konkretų susidomėjimą moterimi!

-Nepametam akių kontakto.

Tikslas. Prieiti, prie bet kurios moters, užmegzti pokalbį ir gauti telefono numerį, pasimatymas ir t.t.. Neturi likti jokios baimės ir menkiausio nepasitikėjimo savimi.

Taigi susigalvoju savo istoriją, išmetų visą chaosą iš galvos, baimes, iš esmės jų jau nebeliko, ir nuostatus, ramiai, tiesiai ir su pasitikėjimu savimi varau į miestą.

Vyrukai, patikėkit, viskas bus super

Rapolas

Nuo Patrauklus Vyras

Patrauklus Vyras pravedė merginų viliojimo mokymus vyrui Klaipėdoje. Po pirmojo susitikimo vyras jau gavo telefono numerį iš nepažįstamos merginos, labiau pasitikėjo savimi, sugebėjo perlipti per save ir užkalbinti nepažįstamas merginas. Džiaugiamės šio kliento pasiekimais.

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį