Skype
Merginų užkalbinimai prekybos centre ir kitur - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Merginų užkalbinimai prekybos centre ir kitur

merginu uzkalbinimai prekybos centre ir kiturLabas Patrauklus Vyras . Papasakosiu kaip sekesi siandien.Buvau Rygoje (miestas pakeistas).Ispradziu nuvariau i akropoli.Moteru tikrai buvo daug,tik su manim kazkas buvo negerai.Nezinau,kazkokia depresova busena,gal delto,kad vienas?Akropoly uzkalbinau keturias,bet nesekmingai,Su viena is ju siektiek palaikiau pokalbi,bet ir tai pokalbis nesideliojo,perdaug jaudinaus.Nusprendziau nuvaziuoti i paprastesne vieta,i urmo bazes.Ten kiek pavaiksciojes,kitoj kelio pusej pamaciau mergina kalbancia su tel.

Priejau,ir pritaikiau Airinai tavo techniką, kad ji padėtų ragelį.Kaip supratau kalbejo su drauge ir paklause manes.Tada as pasakiau labai graziai atrodai,susipazinkim as… Nu susipazinom.Vel kazka paklausiau,bet ji atsake kad turi vaikina.

Tada iskarto pakreipiau pokalbi į mūsų nagrinėtą temą mokymuose .Pasiuliau buti mano pats zinai kuom 😉 ir  ji sutiko,tada apsikeitem kontaktais,ir nuejo dirbt.Nuotaika kaip mat pasitaise 🙂

Pagalvojau,reiktu dar pamegint.Vaikstau,ziuriu toli blondine ilgais plaukais,figura irgi nieko.Nu sakau reik pasekt.Sekiau sekiau, jinai buvo dar gan tolokai,ziuriu eina i masina,nu galvoju vsio pravalas,bet ziuriu issitrauke cigarete,uzsiruke.Vo zaibys galvoju reik ait.

Priejau ir pritaikiau pokalbio pradėjimo technikas, kurias išmokome mokymuose. Pradejom kalbetis,pokalbis ejosi labai sklandziai,iskart pamaciau kad jai patikau.Kalbejom apie daugka.Tik va nezinau ar cia gerai gavos,kad jai daviau savo kontaktus o nepaimiau is jos.Tipo kaip sake neturiu saskaitos ir nr neatsimenu.Nu bet zadejo parasyt vakare… Padariau mūsų išmoktas technikas .Matesi,kad stipriai ji manim susidomejus,akimis tiesiog ryjo mane.Keista jai buvo kodel as taip apsirenges.Ir keista kad ja uzkalbinau,nes jos niekas taip niekada ir nekalbino.

Sveikas,

 

Ką tu gerai padarei?

 1. Išvažiavai vienas ir sugebėjai be niekieno pagalbos, postūmio iš šono prieiti. Jeigu taip toliau, tu tapsi visiškai nepriklausomas ir pamatysi kokius jausmus pasitikėjimo savimi jausi viduje.
 2. Puikiai taikai pokalbio pradėjimo, vystymo ir davimo emocijų technikas. Bandai, lipi per save.
 3. Nenuleidi rankų po nesėkmingų priėjimų.
 4. Pokalbius vedi į tikslą, į susitikimus ir vis kaip matau geriau pradedi jausti situacijas. Vystosi empatija. Jeigu taip toliau, tu išvystysi taip empatiją, kad jausi žmones kiaurai, kas jų galvose dedasi.

Ką tu galėtum pakeisti kitam kartui?

 1. Susitaikyti, jog kai vienas važiuoji, jautiesi labai nejaukiai, nes nėra nieko pašonei. Taip mes jaučiamės visi, tik vieni susitaiko su tuo jausmu, kiti grįžta išsigandę namo. Beje šis jausmas dingsta, kai jau užkalbini gražią moterį ir džiaugiesi, kad kaip tik neėmei draugo, kuris temptų tave į apačią, nes jis nemoka psichologijos ir viliojimo. Vaikščiodamas su vėžliais, tu niekada neskraidysi tarp erelių.
 2. Nesvarbu ar moteris įlipa į automobilį ar ne, tu kitą kartą prieisi. Ir jeigu ji įlips į automobilį, tu pritaikęs mūsų pokalbio technikas, ką aš tave mokinau, išlaipinsi ją iš automobilio ir įtrauksi į savo realybę.
 3. Kitą kartą važiuodamas į praktiką VIENAS, savo galvoje laikyk mintis: „tai pats naudingiausias laikas, kurį aš praleisiu – nes tai investuosiu į save“, „pagerinsiu savo socialinius įgūdžius, tapsiu laimingesnis, nes jausiu jog vis labiau ir labiau randu greitai bendrą pokalbį su moterimis“, „normalu, kad taip išvažiavęs jaučiuosi. Taip jaučiasi kiekvienas vyras. Priimu šį jausmą“, „pats žinau, kad kiekvienas vyras eidamas šiuo keliu mažiausiai 50 procentų gauna atstūmimų. Tie kurie sako jog negauna atstūmimų – nekalbina, meluoja, arba pamiršta savo priėjimus prie moterų kurios turi vyrus, vaikinus ir stiprius santykius“, „nenuvažiavęs į praktiką, neturėsiu ką Airinui parašyti ir patobulėsiu lygiai 0“, „mano laimė gyvenime priklauso nuo santykių su kitais žmonėmis. Kiekvieną kartą praktikuodamasis, aš gerinu savo bendravimu įgūdžius, kurie man vis ateity atneš didesnę laimę“

Viso

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį