Skype
Darius - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Darius

„Alfa Vyras priėjęs prie moterų yra iniciatyvus ir duominuojantis. Alfa Vyras prisiima atsakomybę už savo gyvenimą ir leidžia numirti savyje tūnančiame berniukui. Jis atsiriboja nuo tėvų ir slegiančios aplinkos, supranta ir suvokia, jog jis pats yra savo gyvenimo kūrėjas. Alfa Vyras neleidžia absorbuoti moters primestom taisyklėmis ir realybės. Alfa Vyro realybė ir taisyklės absorbuoja moterį. Moteris nesugebės ir bus per silpna vairuoti santykius kaip ji nori. Alfa Vyras prisiima atsakomybę, kuria ir neša santykius į laimę.” – Darius

Su Dariumi Robertu susitikome Akropolyje, aptarėme tai ką jis labiausiai norėjo išmokti. Pamokos pradžioje Darius nelabai įsivaizdavo, kaip galima susipažinti su mergina gatvėje ar prekybos centre. Parodžiau pavyzdį ir Robertui tapo viskas aišku.

Vėliau kaunietis pats pamėgino ir įsitikino, jog užkalbinti ir pakabinti panelę gatvėje nėra sunku. Darius tolimesnį savo gyvenimą įsivaizduoja be sėdėjimo pažinčių portaluose, o gyvai išėjus į gatvę užkalbinti sau patikusią merginą.

Mokiniai

9 komentarai

 1. Darius:

  Geras soundtrackas video po 3 menesiu:DD

 2. L:

  Dariau,

  ko pasigendu, tai konkretesnio pasakojimo apie tave. Gal galėtum tiesiog papasakot, ką veikei per tuos tris mėnesius, kiek kartų su Airinu susitikai, ką individualiai darei ir pan. Tiesiog būtų įdomu sužinot.

  Ačiū

  • L, ateik į mokymus ir tau visas mokymų modelis, kaip keistis, ką daryti bus padarytas Tau.

   Konkrečios informacijos Dariui yra draudžiama sakyti, kadangi tai yra vertė, už kurią moka visi pinigus.

 3. Taip pat gali registruotis konsultacijai 1val/30Lt, per kurią sustatysime pasikeitimo elgesio modelį Tau, ir galėsi pats bandyti tobulėti.

 4. Darius:

  L galiu pakomentuoti tiek, kad kiekvienas susitikimas su Airinu buvo tikrai begalo naudingas. Per susitikimus varnų nešaudžiau:DD klausiau visko ką Airinas man pasakojo, vėliau ėjau ir viską bandžiau praktikoje. Po susitikimų taipogi nesnaudžiau ir vienas eidavau susipažinti su moterimis, tai man davė dar daugiau patirties, nes kuo dažniau atlieki vieną ar kitą dalyką tuo greičiau viską perpranti ir viskas gaunasi jau daug geriau nei anksčiau:) L pasikonsultuok su Airinu, duodu 100 procentų garantiją, kad jis tikrai tau padės ir atsakys į visus klausimus tiesiai šviesiai. Ir tai bus tikrai geriau, negu kad aš čia parašyčiau kažką ką aš dariau ar ko nedariau. Keliais sakiniais neapibūdinsi kaip reikia sėkmingai susipažinti su dailiąją lytimi, kuri mus vyrus taip veda iš proto visur ir visada:DDD

 5. Aurimas:

  O gal Darius galėtų bent papasakoti apie ką kalbėjo su ta mergina kur video? Nes mergina tai tikrai įspūdinga, sakyčiau, net HB10 vertinčiau. 🙂 Tai va, būtų įdomu sužinot, apie ką ėjo pokalbis… 😉

 6. Aurimai, apie ką Darius kalbėjo paruošiau aš. Čia jau kiši nosį į ten, kur kiti moka pinigus, o tu čia rašinėji komentarus :). Nori sužinoti ateik į mokymus, ne tik sužinosi, bet ir išmokinsiu. Nesi vilnietis, galime per skype konsultuotis.

 7. Aurimas:

  Aišku, supratau. 🙂 Kai grįšiu iš Švedijos, būtinai sudalyvausiu bent jau viename iš tavo seminarų 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį