Skype
Merginų užkalbinimas parke - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Merginų užkalbinimas parke

merginos parke ju uzkalbinimaiSveikas, Patrauklus Vyras

Siandien buvau isejes pasivaiksciot po Birstona (miestas pakeistas).Jauciausi labai nejaukiai,kaip sakant nesavam kailyje.Zmoniu buvo nedaug,taipat ir moteru.Ispradziu uzkalbinau viena,bet pokalbis neivyko.Kadangi zmoniu buvo nedaug,variau namo.Parkeli pamaciau porele merginu,pagalvojau,bent prie shitu reik prieit.Priejau.Merginos buvo gan jaunos.Ai galvoju px vistiek kanors pastumsiu.Paklausiau,ar si vakara jus kasnors kalbina?sako ne. As,nieko tokio,as pakalbinsiu.Graziai atrodot susipazinkim as Justas (vardas pakeistas).jos pasake savo vardus.Rankos judesiu parodziau kad jos atsitrauktu viena nuo kitos,ir pasakiau prisesiu cia tarp jusu.Viena issigando,atsistojo,kita liko sedeti.Pradejau kalbint,papasakojau tai ką mokinomės mokymuose.Su viena lyg ir atradom bendra kalba.Bet ir cia issisemiau,atsisveikinau ir isejau.Jauciu,kad sunkiausia man su pokalbio vystymu.Gal yra kanors paskaityt ta tema?

 2014m. birželio 26d.

Sveikas,

 

Ką tu gerai padarei?

  1. Išėjai pakalbinti savo mažame miestelyje. Bene sunkiausia mano mokiniams ir būna perlipti šį barjerą. Niekas nenori atsidurti apkalbų centre. Tačiau atsiminkime, kad žmonės visuomet apkalbinėjo ir apkalbinės. O ką jie apkalbinėja? Kitokius – sėkmingus, kuriems kažkas sekasi, arba yra tiesiog kitokie nei pilka masė. Kuo tau pradės labiau sektis, tuo tu būsi apkalbų centre. Sveikinu su perlipimu per save ir išėjimu bei užkalbinimais savame miestelyje. Beje, mes žinome, jog Lietuvoje yra problema. Tuose mažuose miesteliuose yra labai mažai žmonių ir jų vis mažėja, kai tuo tarpu didmiesčiai pampsta (Vilnius). Susitaikyk su jausmu ir jį paleisk, kad čia tavo miestelyje bus arba labai jaunos (14-17 metų) arba vyresnės (27-33). Viduriukas išvažiavę studijuoti, nes jie paprasčiausiai neturi ką veikti tuose miesteliuose, o juk sielai reikia saviraiškos. Priimk tai, jog teks pakalbinti labai jaunas.
  2. Puikiai dominavai su dvejomis merginomis ir netgi su viena sugebėjai ryšį (aišku jis silpnas buvo) sukurti. Tačiau tai, kad jau tu pradedi nebeieškoti žodžio kišenėje rodo, kad tu pradedi mažai jaudinti būdamas prie visiškai nepažįstamų merginų. Sveikinu.

 

Ką pakeisk kitam kartui?

  1. Kadangi pats rašei, kad tau problemos su pokalbiu vystymu, tai būtinai perskaityk mano knygą „Kaip suvilioti Moterį. Teisingas vyro mąstymas“. Ten atsiversk skyrių – kaip tęsti pokalbį su moterimis. Ten taip pat bus parašyta pavyzdžių kaip tą pokalbį aš tęsdavau su moterimis. Taip pat tu turi priimti tai, jog pokalbio tęsimas yra pati sudėtingiausia užduotis kiekvienam mano mokiniui ir šiaip aplamai bet kuriam vyrui. Todėl susitaikyk su šiuo jausmu, jog visuomet bus nelengva tą pokalbį tęsti, tačiau kuo daugiau kalbinsi, kuo daugiau patirčių gausi ir svarbiausia tas patirtis išsianalizuosi ir pasitaisysi kitam kartui – taip sparčiai tobulėsi.
  2. Jeigu viena mergina atsistojo ir nuėjo, kitam kartui – jausk dar geriau moteris. Žiūrėk jų kūno kalbą. Ta kūno kalba jų turi atsidaryti. Jos turi pradėti atsipalaiduoti aplink tave. Prisimink video kuriuos nagrinėjom mokymuose. Ir prisėsk tik tada, kai šios atsipalaiduos, taip tu jose neįdėsi jausmo – baimės. Atmink, jos tau negali pradėti jausti traukos, jeigu jaučia baimę. Pirma viliojimo emocija – atpalaidavimas, antroji – traukos sukūrimas.

 

Sėkmės

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį