Skype
Merginų užkalbinimas universitete Alfa Vyras mokymai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Merginų užkalbinimas universitete Alfa Vyras mokymai

Alfa vyras mokymaiPraėjo dar viena AlfaVyro mokymų diena. Šiandien pavyko padaryti keletą prieimų prie merginų vienoje is Vilniaus aukstųjų mokyklų. Pirmi du prieimai buvo taip vadinami „apšilymai”. Didelioje, šviesioje salėje kur studentai susirenka belaugdami paskaitų pamačiau sėdinčią simpatišką merginą. Daug negalvodamas priėjau ir užkalbinau.

Tokiose situacijose, kai einu ir pamatau priešais einančią arba sedinčią simpatišką merginą nustačiau sau taip vadinamąją „3 sekundžiu taisyklę”. Tai reiškia, kad maždaug 3 sekundžių bėgyje turi nuspresti ar prieisi prie merginos ar ne. Kodėl būtent taip? Nes: 1) Mergina praeis šalia tavęs ir nuplauks toliau ir daugiau tu jos nebepamatysi 2) Kai delsi, daugiau nei 3 sekundes galvoje pradeda gimti visokios negatyvios mintys, sukeltos baimės ar kitu priežasčių, gal ne verta, nes ji man per grazi ir tt. 3) Jei turėjai su merginą akių kontaktą ir jauti, kad jai patikai o tu vis neprieini, toks tavo elgesys byloja merginai, kad nesi Alfa Vyras, kad bijai, nepasitiki savymi ir krenta tavo vertė jos akyse.

Taigi po priėjimo prie merginos pradėjau nuo taip vadinamo netiesioginio užkalbinimo, o būtent paklausiau kur čia yra rubinė. Mergina sedėjo, o aš nelaukdamas jos atsakymo iškart atsisėdau prie jos. Pokalbi pradėjau vystyti naudodamas Airino pamokose išmoktą techniką ir pratraukiau ją savo realybėn. Mes greitai radome bendra kalbą, bet mergina turėjo vyrą, todėl pažinties pratesymas jai buvo neaktualus.

Braidžiodamas aukstos mokyklos tamsiais koridoriais išėjau į šviesos salą, kur ant vienos iš baltų sofų sedėjo šviesiaplaukė ir ilgaplaukė, daili studentė. Daug negalvodamas priėjau ir juokdamasis paklausiau: „Labas 🙂 Is kokių paskaitų pabėgai?” Pradėjom linksmai bendrauti, įstaciau komplimentą apie plaukus. Sedėjau priešais ją, o jos mėlynos akys linksmai žiurėjo į mane. Po kažkurio laiko supratau, kad reikia trumpinti distanciją ir įtraukti ją savo realybėn dar stipriau. Prisistačiau, paklausiau ko ji vardu, atsistojau ir priėjau, padaviau ranką ir atlikau Airino mokymuose išmoktą stiprią techniką, kuri sukuria įspūdį merginoms. Jai tai padarė didelį įspūdį, kadangi to nesitikėjo. Po to atsisėdau šalią jos. Pasakodamas žiedų istoriją pradėjau pirmus lietymus… Po linksmo bendravimo mergina paliko savo numerį.

Ta diena ne visos moteris prie kurių priėjau paliko kontaktus, bet tai yra šaunu, nes tik po tokiu situacijų tu iį tikruju mokiniesi, galvoji, analizuoji ka as padariau ne taip. Is 100% priėimu tą dieną 30% buvo sėkmingi, tai yra merginos paliko savo kontaktus.

Tomas

Vyrai, kas neskaitėte Patrauklus Vyras  knygų, būtinai perskaitykite, nes įgausite 6 metus Lietuvoje kalbintų ir viliotų moterų įžvalgas irPatrauklus Vyras  patarimus kaip jas vilioti.

Jas reikia paeiliui perskaityti:

1 Knyga – https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-kaip-suvilioti-moteri  (moters suviliojimas)

2 knyga – https://www.patrauklusvyras.lt/product/audio-knyga-moters-svajone-alfa-vyras (audio knyga, klausykite bet kur kur važiuojate, įdiegsite į save Alfa mąstymą)

3 Knyga – https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-sokejo-moteru-viliojimo-istorijos  (spec technikos pažengusiems kaip daeiti iki sekso ir padaryti įžangą  gražiems ilgalaikiems santykiams

4 Knyga –  https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-alfa-vyro-poziuris-i-santykius  (Ilgalaikiai santykiai)

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį