Skype
Merginų viliojimas naktiniame klube Londono centre - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Merginų viliojimas naktiniame klube Londono centre

Londone centre Istorija klube/2014

panelių kabinimas londone Anglijoje naktiniame klubeVakar Gruodzio 20, buvo mano draugo gimtadienis, tai nusprendem vazuoti y klubus, mano tikslas buvo susirasti man patinkancia mergina klube ir gauti jos kontaktus. Taigi 00:00 pm valanda mes jau buvome Londone centre “Picadilly Circus”. Vazuojant autobusu mes klausemem muzikos per kolonele kad butu energija. Dauguma mano draugu isgerineju ten sampanas ir biski whiskio, as negeriau nes pasakiau jiems kodel ir kaip, tik sampano 2 taures ant drasos ir pasveikinti y gimtadieni. Taigi 12 valanda bandeme eiti y TOP 10 europoes klube “ Tiger Tiger” tai tam klube buvo 3 sales ir daug merginu, bet nutiko taip kad mes buvom 4 tai apsauginai neleido musu nezinau kodel zodziu taip ten yra kad turi buti 50/50 kad per daug vaikinu nebutu.

Taigi mes bandem y kita kluba, tai kitam klube buvo labai gerai, eidami link klubo snekinau kelias merginas, duodavau komplimentu joms, pvz” labai grazi kepuri ir kur pirkai tokia.

Mano draugas nebuvo nieko suplanaves ar paziurejas apie klubus tik zinojo ta “tiger tiger” tai buvo nesamone ir mano draugai nemokejo viliot merginu ir jie neturejo pasitikejimo savimi. Zodziu kai iejom y kluba pasidejom daiktus as buvau klube apsirenges pilkai ir su svarku. Viduje buvo viena sale ir nemazai juodu zmoniu, ir tik 5 merginos tai dvigubai daugiau vaikinu. Tai mano draugams iskarto noro neliko net nesoko, as tik iejau y sokiu sale muzika gera buvo, man patiko bet nebuvo su kuo sokti nu taip nutiko. Tai mano draugai atsisedo o as vienas soku ir man nesvarbu po to isejau y rukykla po 10 minuciu gryzau ir jau matau vis daugiau graziu merginu.

kaip suvilioti mergina anlgijoje londone naktiniame klubePo kazkiek laiko pamaciau 6 vaikinus ir 2 grazias merginas geriausias klube tai zek ka as padariau, as nuejau pajemiau merginos ranka ji buvo lengva padariau 2 apsukimus kadanga as nemoku gerai sokti salsa tai buvo problemu bet nesvarbu tai as ja apsukau 2 kartus o toje grupeje visi mane ziuri o ta mergina, po to pajemiau ja ir padariau pakelima ir pradejau sukti tai ji sauke ten :D.

Po 5 min maciau jai patiko, bet ji sake kad ji turi vaikina tai nezinau :D. Atejo jos vaikinas man sako jeigu dar karta pasokdinsiu ja eisiu namo, o as net nekreipiu demesio tai as sakau jam” atsiprasau as nezinojau kad tavo mergina ir viskas” ir nuejo. Ir supranti toje grupeji tos 2 merginos negali atitraukti nuo manes akiu bet nezinau nebuvo nori toliau testi su ja. Tai kai as pabaigiau sokti su ta mergina jos drauge is pirmo atejo o paskui, vaikinas tai as 100% net nejemiau y galva ir toliau sokdinau paneles. Bet negavau kontaktu nes merginos buvo aukstesnes negu vaikinai tai neturejau tiek patirties ir nemokejau manipuluot kad eitu kur nors su manim. Tai as dabar darau viska ka skaiciau knygoje” Kaip suvilioti moteri” ir man po biski pradeda ateiti rezultatas as perskaiciau 16 puslapiu bet po 3kartus kad tikrai zinociau ka tu ten rasai o nei skaitai ir nezinai kas.

Tai mano draugai sedejo 2 valandas fotelyja as juos motyvavau labai stiprai sakau jus lopai busit jei neisit sokt ir jiem visvien. Tik pasoku su kokia mergina ir sako mldc, tai nuo siuol nusprendziau vienas eiti ir praktikuotis sokius su merginoms.

Po klubo as tiesiog jauciausi gan gerai nesvarbu kad man nepasikeke zinau kad man truksta teorijos bet cia normal ir praktikos taiga manau su laiku gausiu ko noriu.

Klube buvau as tik valanda pasokau su 5 merginomis gavau 5 atsumimus.

Ir noriu labai pasakyti didelis aciu Airinai !!

Kaip pakabinti mergina londono klube

Sveikas G. labai malonu gauti tokį laišką, kuriame aiškiai matosi, kad knygos: „Kaip suvilioti moterį. Teisingas vyro mąstymas“ perskaityti ir įsisavinti 16 puslapių tikrai duoda gerą, teigiamą rezultatą. Žinok čia labai drąsiai ir vyriškai pasielgei preidamas ir pasiimdamas vieną iš dviejų merginų, kuri dar buvo apsupta 6 vyrų. Jos į tave taip žiūrėjo, nes matė labai drąsų vyrą. O ryžtingi ir drąsūs labai traukia ir žavi jas.

Jeigu nori dar geresnių ir greitesnių rezultatų, tikslu neapsiribočiau gauti telefono numerį. Apsiribočiau – pasimylėjimu su mergina.

A planas – par save parsitempti.

B – važiuoti pas ją.

C – apsikeisti numeriais.

Visą laiką dirbk prie A. Jeigu neina A, daryk B ir tik blogiausiu atveju, jeigu matai, kad nieko nesigaus padaryk C. IR jeigu jau apsiriboji telefono numeriu, tai paimk tokį telefono numerį, jog ji garantuotai išeitų su tavimi į pasimatymą, kitą dieną. Tai yra priversk ją į jūsų pažintį kuo daugiau investuoti: pašokti ir gauti nuo jūsų šokių nepamirštamų emocijų, pasikalbėti su ja, pagerti, parūkyti, pašokti klube skirtingose vietose, atstumti ją, po to vėl prie jos grįžti. Na tokio push-pull žaidimo.

Draugam sėdintiems įduok telefoną, kad pafilmuotų tave. Tokius video vaizdus turėsi visam laikui savo atmintinėje ir galėsi vaikams parodyti. Iš jų matosi visos klaidos ir pats analizuodamas gali labai labai patobulėti. Matai Alfa Vyras visas situacijas išnaudoja savo ir kitų naudai. Tie draugai irgi pasijus reikalingi kai parašysi pafilmuoti ar pafotkinti. Tą medžiagą galėsi man parodyti pasharindamas ekraną per skype.

Toliau nematau judėjimo iš vieno klubo į kitą. Penktadienį ar šeštadienį mes turime nuo 23h-02:30. T.y 3 valandas 30 minučių, paversti mūsų penktadienį labiausiai prisimenančiu mums. Tai G., turi eiti kiaurai per viską. Prieš važiuodamas į klubus, susidaryk planą į kuriuos klubus važiuosi, ir juos išsidėliok ratu, kad kuo daugiau laiko sutaupytum ir tapk lyderiu savo draugų rateliu, nes esi drąsiausias ir ryžtingiausias. O kodėl? Nes žinių turi. Tie draugai pradės tave sekti ir bus patenkinti.

naktinio žaidimo DVDParsivesk kažkokią merginą į namus, arba eik į merginos namus (tai glai būti ir sesuo ar pusseserė) ir padaryk visas mano mokinamas šokių technikas šiame NAKTINIO ŽAIDIMO DVD – būtinai jį nusipirk, čia gausi 50 procentų šokių technikų ką aš mokinu mokymuose + teorijos – psichologijos + realų pasokejo moteru viliojimo istorijosvyzdį sufilmuotą, kaip aš nusivedžiau merginą į automobilį iš klubo ir su ja pasimylėjau.

Taip pat nusipirk mano knygą: „Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos“ – joje gausi daug platesnę psichologiją, kaip prijungti kitus vyrus, esančius klube prie tavęs, ir su jais kabinti, kaip giliau jas vilioti seksui, apeiti kliūtis. Tą knygą kai rašiau, atidariau savo galvą ir rodžiau kaip aš mąstau kiekvienoje situacijoje. Labai svarbi knyga naktiniam žaidimui.

Kuo didžiausios sėkmės

Airinas

Mokinių dienoraščiai

1 komentaras

  1. Gintaras:

    Dekui, Airinai 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį