Skype
Laimis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Laimis

merginu kabinimo mokymaiKaip aš jaučiausi prieš Patrauklus Vyras Alfa Vyras mokymus

Matai ją. Taip būtent ją. Tą nuo kurios vieno žvilgsnio galėtum versti kalnus. Pradėdi galvoti, kaip gerai būtų pajausti jos putnių lūpų šilumą, švelnių rankų prisilietimą, uostyti jos ilgus saldžiai kvepiančius plaukus, bučiuoti jos baltą kaklą, pirštais liesti jos paslapčiausias vietas. Tu jau tai darai! Tačiau realybė be jokio pasigailėjimo, nemaloniai ir žiauriai trenkia Tave ir Tu supranti, kad viskas apie ką svajojai prieš keletą akimirkų buvo deja tik Tavo norai ir fantazijos!

Skaudu, apmaudu, nemalonu, bet kaip realu! Tu supranti, kad dar akimirka ir daugiau jos niekada, ei Tu girdi!!! NIEKADA daugiau savo gyvenime nebepamatysi. Ir kitas vyras bučios jos karštas nuo jaudulio lūpas, rankom graibys jos stangrias krūtis ir darys su ja kas jam patinka, ir Tu supranti, kad tai nebusi Tu, tai bus Jis tas laimingasis, kuris buvo stipresnis, drąsesnis, daugiau vyriškas negu Tu, taip, taip, tai bus Jis, tas kuriam užteko drąsos ją paimti…

O kaip gi Tu??? O Tavyje augs tas juodas, šuniškas jausmas, nepasitenkinimas savymi. Tu gali netgi pradėti nekęsti savęs, o gal pradėsi ieškoti priežasties, kodėl neužkalbinai ir jas surasi, patikėk, tūkstančias jų, tačiau tas juodas jausmas išliks kažkur pasąmonėje, galvoje ir su kiekviena diena stiprės Tavo nepasitenkinimas savimi, aplinkiniais, gyvenimu. Pažistamas jausmas ar ne?

O ar žinai, kad galbūt užtektų tiktai prieiti, užkalbinti, pabendrauti ir tą apie kurią taip svajojai taptų realybe, Tavo realybe, ji taptų Tavo ir jau Tu galėtum realizuoti su ją savo paslapčiausias fantazijas!

Pirmi priėimai yra labai sunkus. Atrodo, kad tuoj širdis iššoks iš krūtinės, bet jinai lieka savo vietoje o Tu su kiekvienu priėjimu tampi vis drąsesnis ir pasitikintis savimi ir svarbiausia Tu matai, kad tampi įdomus moterims, kad juos nori bendrauti su Tavimi, nenori Tavęs paleisti, nori būti prie Tavęs, trokšta Tavo dėmesio.

Tavo vidinis pasaulis, Tavo mąstysena ir visas gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom. Galiausiai prieini tokia stadiją, kai Tave supa gražios moterys ir Tu gali rinktis iš jų tą, kurios Tu labiausiai trokšti!

Atsimink, kad ir ilgiausias kelias prasideda nuo pirmo žingsnio, taigi padaryk tą žingsni ir Tu ir tada galęsi savo fantazijas padaryti realybe, o gal netgi realybė pranoks Tavo drąsiausias fantazijas! Taigi pirmyn!

Kaip vyko mano Alfa vyras mokymai ir kokius rezultatus gavau?

Po pirmosios pamokos net pačiam Patrauklus Vyras  buvo keista ir jis su nuostaba žiūrėjo į mane, kai gavau dviejų merginų telefono numerius.

merginu kabinimo mokymai

kaip uzkalbinti mergina Akropolyje

Antroji mergina buvo fyfa, kuri apsipirkinėjo Akropolyje. Aš priėjau, užkalbinau ją drąsiai, sustabdžiau iš priekio, neleidau praeiti, palaikiau pokalbį. Iš pat pradžių ji mane atstūmė, bet aš vis tiek būdamas atkaklus pabaigoje ją sudominau ir gavau telefono numerį. Airiną šis epizodas lengvai šokiravo. Jis po to pasakė:

–          „Tavyje yra talentas“

Tai bent įsivaizduok kaip aš jaučiuosi.

Antrąją pamoką su Patrauklus Vyras  nagrinėjome teoriją, kaip kabinti merginas universitete. Airinas buvo teisus, savo antrąją pusę gali lengvai susirasti nuėjęs ir užkalbinęs merginas į universitetą, kaip jų ten apie 70 procentų, o vyrų tik 30 procentų. Ir dauguma jų gražios, avi aukštakulnius.

Taip pat žiūrėjome mano video per jo kompą ir taisėme mano klaidas. Labai geras dalykas pamatyti save iš šono. Patrauklus Vyras  pasako visas tavo klaidas ir pasako kaip jas pataisyti. Tu tų pats klaidų gali net nerasti. Taip rezultatai mums kilo labai greitai.

Mano antrosios pamokos rezultatas buvo 2 numeriai, labai džiaugiausi.

kaip susipazinti su panele universitete

 

merginu viliojimo mokymai

kaip pakabinti mergina universiteteTos moterys, kurios man prieš mokymus atrodė neįveikiamas laimikis, dabar jau gulėjo tų moterų telefono numeriai mano telefone. Kaip ir pats suvokiau, viską daro kai tu būni šalia profesionalo, kuris tau sistemiškai išdėsto teoriją, praktikoje pažiūri ir paaiškina tavo klaidas.

Kai ateini pas Patrauklus Vyras , atrodo vyksta kažkas, atrodo pačios žinios kur tu buvai skaitęs pickup.ru ir visą kitką dėliojasi į lentynėles. Išmeti iš savo galvos tai ko neriekia ir palieki tik tai kas veikia merginų viliojime. Patrauklus Vyras  mokymų programa labai susisteminta ir jis duoda tik tai ko reikia ir ką iš karto gali pritaikyti realybėje.

Mes įpusėjome Alfa Vyras mokymus, o jau aš daug labiau pasitikiu savimi, gaunu numerius, esu daug užtikrintesnis. Tai kas bus kai pabaigsiu I-ąjį etapą? 🙂

Patariu visiems, kas norite būti daug labiau pasitikinčiais savimi, išmokti moterų mąstymo, psichologijos, jų viliojimo – ateikite pas Airiną, jis jums tikrai padės.

Alfa Vyras mokymai – https://www.patrauklusvyras.lt/alfa-vyras-135

PRAĖJUS 1-IEMS METAMS PO ALFA VYRAS MOKYMŲ

 

Kaip Alpha Man mokymai padėjo man tobulėti ir keisti savo gyvenimą praplečiant realybės ribas.

Pirmą kartą apie Airiną ir Alpha Vyras mokymus sužinojau iš interneto, o tiksliau is youtube video, kai internetinėje erdvėje ieškojau kaip išmokti bendrauti su moterim, sudominti, paimti telefono numerius ir galiausiai pasiekti to, ko tu nori iš jų. Iš pradžiu nežinojau, kad kažkas tokio kaip „pick up“ kursai yra Lietuvoje, bet besidomėdams Airino patalpintu video supratau, kad galima visą kursą praeti „gyvai“.

Prisipažinsiu, ilgai galvojau ar pradėti, nors turėjau labai stiprią motivaciją ir norą, baime keistis, praplėsti savo realybės ribas ir galiausiai išeiti iš komforto zonos, kurioje sėdėjau tiek daug metų, buvo labai stipri. Tačiau supratau, kad arba turiu ryžtis šiam žingsniui, arba liksiu tame taške kur esu dar labai ilgai, o to nenorėjau. Kai kurie is jusu pasakys, kam man reikalingi tie mokymai, nusipirksiu knygą, pažiurėsiu nemokamus mokymus per youtube. Taip, galima padaryti ir tokiu budu, bet turėkit drąsos paklausti saves ar cia yra tikro Alpha Vyro būdas galvoti, gyventi ir veikti, pasirenkant lengvesnį kelią? Ne, čia nėra Alpha Vyro kelias. Tam kad augti, tobuleti turime pastoviai išeiti iš komforto zonos, daryti tai, kas mums kelia baimę. Jeigu Jus jaučiate baimę, darydami kažką naujo, tai reiskia, kad mokotės, tobulėjate, praplėčiate savo realybės ribas, augate kaip asmenybė, pralaužiate pilko gyvenimo, rūtinos ledus.

Antras dalykas, niekas nepakeis gyvo bendravymo su žmogumi, kuris yra profesionalas savo srityje, iš kurio mokaisi. Stebi kaip jis juda, bendrauja, ziuri. Mokaisi kiekviena sekundę budamas su Juo, tobuleji daug greičiau, nei pereidamas per viską vienas.

Trečia turite suprasti, kad niekas vertingo šiame pasualyje neateina nemokamai. Už viską vertingą tenka sumokėti. Nekalbu čia tik apie pinigus. Čia gali būti ir laikas ir sveikata ir daug daug kitų dalykų ir pasakysiu Jums atvyrai geriausiai kai sumokėsite pinigais, nes čia yra mažiausia verte, negu turėtumėte mokėti pvz. savo sveikata. Todel Airino mokymai kainuoja, turite tai suprasti. Žinokit, kad moteris jaučia, kai neturite pinigų arba bijote dėl kiekvienos kapeikos. Patikekite, tikros moterys, patrauklios, gražios, seksualios, žinancios savo vertę, nori tokiu pat vyru pasitikinčiu savimi, tokių, kurie nešvaisto pinigų į desinę ir į kairę, bet supranta jų vertę ir moka valdyti pinigus.

Paskambinti Patrauklus Vyras  buvo baisu, toks įdomus žmogus, tiek pasiekes…Automatiškai užduodi klausymą, o kas esu aš, ka aš padariau, ir jautiesi priblokštas, bet jau nuo šitos vietos prasidėjo mano mokymai ir kova su savim, savo baimėmis, nepasitikėjimu savymi, labai stipriu vidiniu nepasitikėjimu savimi. Galvoje kylo šimtai, tūkstančiai klausymų, ką Patrauklus Vyras  pagalvos apie mane, ką pasakys, juk esu toks nevikelis su moterimis. Bet mūsų baimės dažniausiai sulaiko mus nuo svajonių ir tikslų siekymo ir dažniausiai realybėje jos nepasitvirtina. Realybeje Patrauklus Vyras  pasirodė labai adekvačiu, racionaliu ir draugišku vyru. Greitai radom bendrą kalbą. Atvažiavau pas Ji namo, susitarem dėl mokymų programos ir kainos, nusipirkau jo audio knygą.

Nuo tos akimirkos kai susisiekiau su Patrauklus Vyras  mano gyvenimas pradėjo keistis labai sparčiai. Teorinius mokymus keitė išvykos i „mušio lauką“, kur turėjau žinias panauduoti praktikoj, kovojant su savo baimėmis prieinant ir bendraujant su merginomis. Kartais buvo labai sunku ir baisu.

Jau praėjo metai po Patrauklus Vyras  mokymų. Dabar vis tobulėju, vis prieinu, bendrauju, susipažistu visur, viešajame transporte, gatvėse, klubuose, internete. Užmezgu ryšį, bendrauju, tobulinu bendravymo skilsus, mokausi sudominti moterys. Ne visada pavyksta, bet niekada nepasiduodu, nes žinau, kad tik praktika ir rutina veda prie įspudingų rezultatų.

Pradėjau intensyviai sportuoti, vystyti savo kūna sporto salėje, tapti tobulesniu. Turite suprasti, kad jeigu norite gražiu, prisižiurincių moterų, kurios tobulina save, turite atitikti jų lygį ar net būti auksčiau negu jos, tada juom bus idomu būti su jumis. Jos dirba prie saves, o jus ka darote?? Jus tik svajojate.. Supraskite, kad jos nori tokiu pat kaip jos, o ne nevykelių, geriančių alų prie teliko. Kodėl patraukli, sportuojanti moteris turi būti su Jumis??? Užduokite sau paprasta klausymą, kodėl ji turi būti su manim, ka aš jai galiu duoti?

Dabar suprantu, kad Patrauklus Vyras  mokymai nėra tik paprasti pick up mokymai, keleta fraziu ir galiu permiegoti su bet kuria moterim, ne tai būtų nesąmonė, kuria siūlo daug mokyklų Lietuvoje ir užsienyje. Ko skiriasi Patrauklus Vyras  mokymai nuo daugelio kitų. Tai yra sistema, viso gyvenimo kelias, Alpha Vyro kelias, ir jei atsistojote ant šito kelio galite eiti tik pirmyn. Pradedant su Jumis mokymus Patrauklus Vyras s reikalauja, kad pradėtumėte klausytis ir skaityti jo knygas, kodėl? o todel kap pasamoniniame lygyje pasikeistu Jūsų mąstysena, tada pasikeis ir Jūsų gyvenimo būdas ir bendravymo įgūdžiai. Airino knygos padėjo labai daug, jos įkvepia, padeda suprasti, kad sudominti moterį, neužtenka įdomiu frazių, reikia pačiam būti idomiam, kaip asmenybė, vystytis, tobulėti, sportuoti, skaityti, turėti visokių hobių, veiklų, būti idomia asmenybe. Ir tada Jus busite idomus moterims, kai dirbsite prie saves tobulinimo.

Keletą mėnesių po Patrauklus Vyras  mokymų isteigiau savo pirmąją įmonę. Taip, po metų kovos, veiklos, ją uždariau, bet kiek išmokau, kiek naujų dalykų, planų, idėjų gavau, energijos veikti toliau, mokydamasis iš savo klaidų.

Taigi atminkit Patrauklus Vyras  mokymuose gaunate savotiską kodą, sistemą kaip gyventi, kad būti Alpha Vyru. Alpha Vyras nėra vienkartinis nuotikis, žaidymas, čia yra tikro vyro kelias, viso gyvenimo kelias ir sąmoningas pasirinkimas.

Laimis (vardas pakeistas)

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį