Skype
Merginų viliojimo pamokos - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Merginų viliojimo pamokos

Sveiki PatrauklusVyras.lt,

Aišku kalbinau ir iš tikrųjų sekėsi labai netgi gerai.

Pasistačiau sau tokį tikslą, kiekviena diena gauti po viena telefono numeri arba ilgai pabendrauti su moterims.

Taigi per trys dienas viso padariau keturis priėjimas/užkalbinamus ir turiu trys telefono numerius.

Taigi gal trumpai aprašysiu kiekviena iš jų.

merginų užkalbinimas gatvėje pamokos vyrams

  1. trečiadienis prie pat katedros. Žiūriu priešais katedra bando daryti selfie mergina na iš išvaizdos apie 27 m, neaukšta blondine, žodžiu graži. Priėjau sakau „labai gražiai pozuoji, davaj aš tave nufotografuosiu” bet ji lietuviškai nieko nesuprato, pakartojau angl. nesuprato, rusiškai – suprato. Pasakiau kokia ji graži, kad labai fotogeniška (aš ja pafotografavau), taigi pasirodo ji iš Ukrainos, atvyko pas vaikina, jau kelinta karta, taip mes su ja pabendravom apie valanda, pavedžiojau ja po senamiesti. Iš tikro puikiai pasišnekėjome, ji daug keliauja, tad bendra tema iškarto atsirado. Po to eina kažkokia uzsiparinusi, sakau „kodėl nuliūdai, taigi mes labai gerai bendraujam”. Tipo jos draugas turi jau už keleto minučių būti kažkur čia ir ji nežino kaip jis reaguos, Na žodžiu pasakiau jai savo telefoną, ji numetė savąjį, sakau „jei kažkas nepavyks su tavo draugu, galėsime susitikti ir pratęsti Vilniaus žiūrėjimą”.

 

Yra tokia mintis. Jeigu tu išmoktum šokius, tu šiai situacijai galėtum tokį dalyką pasakyti:“O einam susitiksime su tavo draugu, aš pamokinsiu jį šokti“ – kai tu tapsi jų mokytojas, tavo vertė bus labai aukšta, ir merginos trauka kils dideliu greičiu. Merginos dievina mokytojus, jie tarsi subrendę žmonės. Kodėl? Todėl, kad nors ji tau įrašė numerį, vėliau ji susitinka su tuo kitu vyru, o tas kitas vyras savais būdais vis tiek suteiks jai emocijų ir yra didelė tikimybė, kad ta mergina pradės tave užmiršti. Todėl niekada nebijoki eiti ir susipažinti su jos draugu. Praktiškai tie draugai nebūna nieko skaitę ir labai pasimeta, kai jų mergina ateina su pasitikinčiu savimi vyru.

Kai bendrausi su mergina ir kelsi jai emocijas, o jos draugas bus pavydus, tavo vertė kils (automatiškai merginai vis labiau patiksi), o to vyro vertė kris, kadangi jis į tave reaguos. Jis tampa valdomas emocijų. Moterys dievina vyrus, kurie valdo savyje jausmus, kaip pyktis, pavydas ir t.t.

kabinimo frazes

  1. ketvirtadienis prie CUP’o. Ejau per baltąjį tilta, ir priešais eina daili mergina su raudona vasariška suknele, ji man patiko, tad iškarto nusprendžiau ja užkalbinti. Pavijau sustabdžiau, papasakojau, kad pamačiau ja priešais einant, labai patiko, užsinorėjau susipažinti ir pan. Tipo ji labai skuba i darbą i CUP’a, neturi laiko ir pan, na bet mes taip nuėjome ik CUP’ sustodami keletą kartu (vis ja pristabdydavau). Sako „aš tau savo telefono numerio neduosiu”, tada aš jai užsirašyk mano ir atsiusk man smile” ji taip ir padare. Su ja aš bendrauju ir toliau.

Protinga ir sumanu.

 

  1. penktadienis Gedimino pr. Ėjo graži mergina su ilgais plaukais, galvoju reikia šitos numeriuko man. Užbėgau, sustabdžiau, pasakiau kad jos plaukai yra labai gražūs ir pan. Tipo ji skuba i darbą, nenori su kažkuo susipažinti, na taip aš su ja praėjau kokiu 10 minučių, su visais šviesoforais, kaip ir įtraukiau i pokalbi, bet vis ji su savo darbu, kadangi prieš tai pasakiau, kad ten labai toli man reikės i dešine, aišku aš ta posūki praėjau, na bet labai jau ji man primindavo apie tai ir savo darbą. Na žodžiu aš ja palikau. Šiaip ne manau kad sis priėjimas buvo kažkas nevykęs, visai normaliai iš tikrųjų, nors kažkokią esmine klaida aš tikriausiai padariau.

„Reikia šitos numeriuko“ keiski į „Pažiūrėsiu ar ši mergina mėgsta šokti, ar moka anglų kalbą, ar nerūko, ir ar sportuoja“ Turėk merginoms standartus. Jos dievina vyrus, kuriems bet kokios moterys neįtiks. Tokie vyrai iš šono atrodo ne elgetos, o vyrai kuriems bet kokios merginos neįtiks.

 

Šiame priėjime tu buvai elgeta, norintis gauti numeriuką.

 

  1. penktadienis Baltasis tiltas. Einu link CUP, žiūriu pievoj deginasi labai graži mergina (kaip po to aiškiau tapo jai apie 26-28 metai), galvoju reikia bandyti, tuo labiau situacija įdomesnė. Priėjau, uždengiau saule, pasisveikinau, prisėdau ant žolės salia, pasakiau, kad ėjau per tilta pamačiau, gražiai besideginančia šviesiaplauke, kad ji man labai patiko ir noriu susipažinti. Pradėjau vystyti pokalbi, pradėjau nuo pagrindiniu temų, pajuokaudavau, žodžiu labai gerai įtraukiau ja i pokalbi, po to ir aš iki puses nusirengiau, taip mes bendravome apie pusantros valandos, apsikeitėme telefonais.

 

Na štai taip man sekėsi, manau labai netgi ne prastai 🙂

Puiku butu išgirsti tavo keletą komentaru

Rimčiausias ir solidžiausias priėjimas. Tu išbendravai apie 1.5 valandos. Aš matau, kad rezultatai kokius tu pasiekei stebina tave. Juk mums pirmame laiške rašei: „noriu išmokti palaikyti pokalbį 10 minučių su mergina“ Puikus pasirinkimas tau davė neįkainojamą malonumą tiek pabendrauti su mergina. Nuostabu.

Papasakoki tai merginai žiedo istoriją ir paburki iš delno. Bei pašokdinki ją. Kodėl reikia liesti merginą? Todėl kad ji taip emociškai labai investuoja. Mergina pamirš ką tu jai sakei, bet visuomet prisimins, kaip ji jautėsi, kai tu ją lietei. Tavo raporte nemačiau aprašytų lietimų. Po truputėlį pridėki juos, arba jeigu jau pridėjai, aštrinki.

kabinimo linijosDuoki jai komandas tave liesti: „Paliesk mano plaukus, tu nepatikėsi, ką daro mano šampūnas. Mano pusseserė eina iš proto“. Priėjimuose duoki merginoms darbo. Turėki standartus ir duoki joms darbo.

Žinau, kad raporte esi sukeitęs vietas, savo konfidencialumo sumetimais. Raporte jaučiasi tos pačios vietos, kuriose kalbini. Kodėl reikia keisti vietas? Todėl, kad tose pačiose vietose sutiksi tuos pačius žmones. Ar pats pastebėjai, kad kai įlendi į gyvenimo rutiną, tu eini tomis pačiomis gatvėmis, į tą patį prekybos centrą apsipirkti, ten pat drabužių įsigyji ir t.t. Vadinasi žmonės vaikšto ten, kur vaikščiojo anksčiau.

Padidink vietų skaičių, todėl, kad Lietuva yra ta šalis, kurioje visi vieni apie kitus viską greitai sužino. Tavo viliojimo rezultatai, aš kaip minėjau, bus aukščiausi tada, kai niekas nieko apie tave nežinos ir nesupras, nes tuomet tu įgyji žmonių pasitikėjimą.

Kalbinimo Vietos: stotis (daug merginų ką tik su lagaminais būna atvažiavusios, emocionalios po kelionės ir dažniausiai pavyksta užmegzti puikią pažintį), prekybos centrai (jos ten eina apsipirkti, pramogauti, susitikti su draugėmis), universitetai (dabar vasaros laikotarpis, tačiau nuo rudens pridėk universitetus), gatvė, tokios sankryžos, kaip kalvarijų – ozo gatvės, studentų bendrabučiai, modelių agentūros. Tiksliai aš čia vietų nevardinsiu.

 

Turėki teisingą požiūrį apie tai vaikinus. Leiski man užduoti tau klausimą: „O kas yra kaltas, kad mergina bendrauja su tavimi? Tu, jos vaikinas, ar ji pati. Atsakymas – ji pati kalta. Problema yra pačioje merginoje, nes jis buvo neapšviesta santykiuose iš vaikino pusės, kaip reikia atstumti nepažįstamus vyrus. O galbūt jau santykiai nevykę, kad ją domina kito nepažįstamo vyro dėmesys?

 

kabinimo eilutesMerginai negali nuotaika dėl to kristi. Tu tiesiog pasakyki: „Susipažinsime su tavo draugu, aš jį pamokinsiu šokti, arba aš jį pamokinsiu kaip kurti verslą“ – tame sakinyje atspindėki aukštesnę vertę ir draugiškumą. Todėl kad moterys glaudžiasi prie aukštesnės vertės vyrų.

 

Merginų kalbinimo gatvėje, prekybos centruose laikas

Kaip matau merginas kalbini darbo dieną darbo laiku, patenkant į tradicinį laiką 8-17h. Pabandyk priėjimus padaryti 17:00 kuomet jos bus po darbo. Nebesusidursi su jų tuo skubėjimo į darbą.

PatrauklusVyras.lt

Mokymai

Produktai

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį