Skype
Mokymai vyrams surask antrą pusę - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Mokymai vyrams surask antrą pusę

mokymai-vyrams-surask-antra-puse-greitai-ir-efektyviaiAtvykau pas šokėją į mokymus surask antrą pusę kai tau apie 30. Apie šokėją išgirdau iš draugo, su kuriuo sėdėdami mašinoje prašnekome moterų santykių temomis. Draugas užsiminė, kad Vilniuje yra vyras, kuris turi didžiulę patirtį su moterimis ir dirbo daugiau nei 7 metus moterų viliojimo ir santykių konsultavimo srityje. Pagalvojau įdomu.
Pats dirbau užsienyje ilgą laiką, užsidirbau pakankamai pinigų, kad nereiktų vaikščioti į paprastą darbą. Bet kaip nėra tos antros pusės, taip nėra. Trūksta drąsos užkalbinti. Susipažįstu su labai mažai panelių. O man jau netoli 30. Vis kabiau mintys sukasi apie tai kaip sėkmingai surasti antrą pusę, vesti ir sukurti laimingą šeimą. Kiekvieną kartą, kai sėdžiu su giminėmis per Kalėdas, Velykas ir matau kitus su antrosiomis pusėmis, man nesinori ten būti. Norisi pavalgyti ir kuo greičiau dingti. O dar kai pradeda klausinėti, tai kur ta tavo išrinktoji, tai kada parsiveši ir t.t. Tuomet iš viso nesinori net grįžti ir švęsti tas šventes.
Draugas apie PatrauklusVyras užsiminė, kad ten yra vykdomi mokymai vyrams ir per juos kur kas paspartėja procesas, gali greičiau pamatyti ar iš viso rasi sau tinkamų kandidačių ir ar norėsi kurti šeimą.
Kavos puodelis pas Šokėją
Šokėjas labai malonus žmogus. Ir matosi, kad turi labai didžiulę patirtį su moterimis. Ką bekalbėtum, visą laiką turi ką pasakyti iš patirties. Jis pradėjo manęs klausinėti apie mano gyvenimą ir per ne pilnai 15 minučių jau išsiaiškino kokią moterį norėčiau matyti šalia savęs. Vėliau pradėjo pasakoti, kur galima būti susipažinti su tokio tipažo moterimis. Jis Vilnių pažįsta, kaip 2×2, nes su daugybę mokinių yra išmaišęs visas Vilniaus vietas ir gerai žino kur kokios merginos renkasi.
Įdomiausia buvo tai, kai jis pasakojo kokio vyro nori mano tipažo mergina. Čia iš viso tam tikrų dalykų nebuvau girdėjęs. Teko nuvažiuoti ir į kelias parduotuves, įsigyti rūbų, pakeisti šukuoseną ir t.t. Aš juo pilnumoje pasitikėjau, nes jis šitame reikale yra senas vilkas.
Pažintis universitete su mano tipo moterimi
Sėdim su treneriu mašinoje. Lynoja. Oras toks niūrus, kad per tokį orą tik norisi gulėti po kaldra, nieko nedaryti ir žiūrėti filmą. Šokėjas savo: „varyk, pirmyn”. Nuskubu prie jos ir ji į bendrabutį įeina. Blemba galvoju nespėjau. Bet mintyse šokėjo žodžiai ir Alfa Vyro mąstymas, kurį jis man perdavė mokymuose. Įsiveržiu į bendrabutį, bobutės iš karto šaukia: „O kur jūs jaunuoli skubat Stop stop stop!” Mergina sustojo ir manęs tos bobutės pradėjo prašyti pažymėjo. Taip pat jos sakė merginai:
„Tai tu jį vediesi ir nesakai.. Iš kokio tu kambario?”- eina sau galvoju, matau ji pasimetusi, bet tuo pačiu jaučiu, kad aš jai patinku ir ji nekviečia lifto, o vos ne vos laukia, kol aš paduosiu teises ir vos nekeliausiu į kambarį pas ją. Negaliu patikėt, kaip veikia visą tai ką mokė PatrauklusVyras. Pasiėmiau tos merginos kontaktus ir kitą dieną susitikome. Jau pasimylėjome ir viskas klijuojasi tikrai neblogai.
Esu be galo dėkingas šiems mokymams ir produktams. Šie irgi daug man padėjo. Manyčiau, kad kiekvienam reikia persižiūrėti Alfa Vyras mokymų DVD ir persiskaityti Moters Svajonė – Alfa Vyras. Manyje įdėjo tokio tvirtumo ir patrauklumo moterims. O jeigu klijuosis ir toliau gerai, tai manau turėsiu žmoną 🙂
Ačiū,
R.R.

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį