Skype
A1 - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

A1

Sveiki, mano slapyvardis – A1. Kaip dabar prisimenu, gyvenau ramiai ir staiga viskas pasikeitė. Esu dėkingas tam momentui ir sau, kad nesustojau eiti toliau.

Mano istorija prasidėjo taip…

Niekada nebuvau bendraujantis vaikinas. Vaikystė buvo rami. Mokykloje draugus mainydavau į
kompiuterinius žaidimus. Šešis metus buvau izoliuotas. Neturėjau nei vieno draugo. Norėjau kažką keisti, bet nežinojau kaip. Todėl gyvenau be didelių pokyčių. Tas virtualus pasaulis buvo savaip patrauklus. Gyvenau be rūpesčių. Mane domino tik vienas dalykas, kaip laimėti žaidime?

Vieną dieną prasėdėjau prie kompiuterio visą parą nuo ryto iki kito ryto. Atsikėliau aštuntą vakaro. Mano tėvai žiūrėjo televizorių kitame kambaryje. Kai įėjau į jų kambarį pasisveikinti, pamačiau jų akyse nusivylimą. Šį žvilgsnį aš nepamiršiu niekada. Tėvams buvo skaudu matyti mane toki be interesų, be draugų, be tikrojo gyvenimo. Bet baisiausia buvo tas, kaip aš atrodžiau. Savaite nesiprausęs, akys raudonos, susikūprinęs, kreivas. Aš pamačiau save veidrodyje, atrodžiau apgailėtinai. Supratau, kad niekada neturėjau merginos, draugu ir kitu paprastų gyvenimo malonumų. Tada aš dar nesupratau, kad tai buvo mano paskutinis lašas. Pokyčiai prasidėjo.

Praėjo dveji metai. Paskutinėje mokyklos klasėje pradėjau domėtis savo įgūdžių lavinimu. Tuo metu buvau radęs rusišką puslapį apie bendravimą su priešinga lytimi. Jame buvo parašyta kaip užkalbinti merginas, kad jos susižavėtų tavimi. Bandydamas išmoktas frazes gatvėje tikėjausi stulbinančių rezultatų. Tą vakarą paėmiau savo pirmą numerį, bet vėliau neišdrįsau paskambinti. Todėl ta pažintis pasibaigė.

Po metų pradėjau rimčiau domėtis tarp-asmeniniu bendravimu. Kai sukako aštuoniolika, pirmą kartą savo gyvenime nuėjau į klubą. Tuo metu neturėjau draugu, todėl teko eiti vienam. Buvo baisu, iki kol nepradėjau kalbinti šokančios merginos. Rezultatai nebuvo stulbinantys, bet bent jau aš išdrįsau išeiti iš namų. Aišku buvo daug klaidų, kuriu tuo metu nepastebėdavau. Tą vakarą supratau, kad aš galiu išeiti į klubą vienas ir šauniai pasilinksminti.

Kelio pradžia nebuvo lengva. Nesumeluosiu jei pasakysiu, kad pirmi 60 numerių, kuriuos paėmiau iš merginų nedavė nei vieno pasimatymo. Mano adresų knygelėje buvo tiesiog daug panelių numerių. Aišku, tai nebuvo maloni patirtis. Bet aš mačiau, kad tobulėju. Ėjau toliau, griaudamas savo kelyje visas kliūtis. Tai ir buvo svarbiausia – nesustoti. Kiekvieną dieną aš eidavau į gatve mokintis bendrauti su žmonėmis, užkalbindavau tiek merginas, tiek vaikinus. Vakarais pastoviai eidavau į klubus, barus neatsižvelgdamas ar draugai eis kartu. Kartais nuotaika būdavo bloga ir turėdavau tikrai žiaurios patirties. Kartais pasisekdavo ir vaikinai žiūrėdami į mane pavydėdavo. Turėdavau nuostata pakalbinti visas paneles esančias klube. Tiesa pasakius kiekvieną kartą eidamas vienas į klubą, turėdavau įveikti save. Turėdavau pasakyti sau arba aš tai padarysiu arba aš busiu kompiuterinių žaidimų vergu iki gyvenimo pabaigos.

Tuo metu dar nebuvau gerai įvaldęs bendravimo meną, sakydavau merginoms pirmą dalyką kas ateidavo į galvą. Ne visada sugalvodavau ką tokio protingo pasakyti 🙂 Bet jau nuo to laiko aš pradėjau mokytis būti atviru, sakyti tiesą. (Sunkiausias pasaulyje dalykas pasakyti žmogui tiesiai į akis tiesą) Tada aš dažnai girdėdavau, kad svarbiausia – nuoširdžiai domėtis žmonėmis. Praėjo daug laiko, kol supratau ką tai reiškia. Nuoširdumas yra pats svarbiausias kriterijus norint susipažinti. Bet kokia priešingai nusiteikusia panele galima nuginkluoti nuoširdumu ir ji pradės šypsotis tau.

Daug skaičiau, daug domėjausi. Stengiausi mokytis iš kiekvieno pažįstamo. Priimdavau kiekvieną patarimą. Norėjau žinoti kuo daugiau, kuo daugiau mokėti. Naktimis svajodavau apie savo nauja gyvenimą. Apklijavau visą savo sieną nuotraukomis. Medituodavau ir klausydavau motyvacinių audioknygų. Dar prisimenu, kai pirmą kartą pažiūrėjau video įrašą apie vaikinus, kurie pasakojo apie bendravimą su panelėmis klube. Tą naktį negalėjau užmigti, svajojau būti tokiais pat kaip jie. Tas video tikrai mane paveikė 🙂 Motyvacijos man netrūko, aš pats norėjau viską išbandyti.

Dabar aš žinau, kad niekada nesustosiu tobulėti. Niekada negalėsiu būti tokiu pat kaip anksčiau. Žinau, ką reiškia kai tave ignoruoja, kai neturi draugų, kai gyvenimas praeina pro šalį. Todėl niekada neatsisakau nuoširdžiai padėti kitiems žmonėms.

A1

Uncategorized

2 komentarai

 1. Aurimas:

  Įdomi istorija, motyvuoja keistis ir tobulėti, o svarbiausia – kaip tu sakai, nesustoti… 🙂

  • Indicator:

   Nu jo, manau tokių kaip tu tikrai daug yra, ir tu galėtum jiem padėti, nes dabar jiem depresija todėl žaidžia tuos visokius L2, world of warcraft ir t.t. nes nesugeba imtis iniciatyvos kažką veikti, todėl kažko laukia, kol kas ateis ir pakvies. Tai va, gal toks žmogus susiims pagooglins ir ras tavo arba šokėjo mokymus. Sekmės seni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį