Skype
Moterims patinka, kai jos būna netikėtai užkalbintos - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Moterims patinka, kai jos būna netikėtai užkalbintos

Darius Alfa vyras moykmaiSveiki vyrai. Sėkmingąjį šokėjo žingsniu per gyvenimą šuoliojantį Airiną pažystu jau gana seniai. Ši neeilinė pažintis užsimezgė visiškai įprastai, tiesiog internete domėjausi savęs tobulėjimu, ypatingai mane domino tobulėjimas bendravime ir kontaktų užmezgime su priešinga lytimi, kadangi šioje sferoje, turiu pripažinti žinių man tikrai trūko, o norėjau būti sėkmingu, tvirtu ir savimi pasitikinčiu sutikus bet kokią moterį.

Ir vieną gražią dieną tvirtai nutariau pradėti tai įgyvendinti. Taigi, pakankamai lengvai ir greitai man pavyko atkapstyti šį Patrauklus Vyras portalą, kuriame jūs kasdien lankotės ir kuriame dabar skaitote šį straipsnį. Tiesa tuomet jis dar nebuvo toks plačiai išvystytas ir talpinantis tiek daug kiekvienam tikram vyrui vos ne evangelija turinčios tapti informacijos, video medžiagos taipogi buvo nedaug, tačiau….jos pakako, kad mane suintriguotų ir aš pradėčiau gilintis į tai, ką mačiau juose rodoma.

Peržiūrėjęs keletą video kuriuose Airinas davė pačius paprasčiausius patarimus kaip atkreipti norimos merginos dėmesį ir vėliau ją užkalbinti kavinėje, sėkmingai pasiimti jos kontaktus iš pradžių žiūrėjau įtariai. Galvojau, kad čia koks pokštas, kad jis pažysta tas panas ir čia vaidina spektaklį….. dabar kai rašydamas prisimenu tai, suima labai didelis juokas, kad man netgi buvo kilę tokių minčių.

Tačiau greitai nuvijau jas šalin ir nedelsęs susisiekiau su Airinu, kadangi smalsumo lygio indikatorius rodė maksimumą mintyse nusisopjovęs ištariau – Jeigu gali jis, tai PO VELNIŲ galiu ir aš!!!!!!!!
Susitikus su Airinu ir po keletos jo mokymų aš labai greitai supratau, kad susipažinti su moterimi yra labai paprasta bet kokioje socialinėje vietoje ir to nereikia bijoti.

Vyrams genuose yra įrašyta, kad jie visuomet turi žengti pirmą žingsnį, kai pamato jiems patinkančią moterį, o moters užduotis yra gražiai atrodyti, būti tvarkingai ir pasitempusiai, kad vyras norėtų pažinties su ja. Tačiau, kaip ir minėjau ir kaip daugybę kartų minėta šio portalo straipsniuose iniciatyvą visada turi rodyti vyras, o kaip jis tai padarys jei bijos prie tos moters prieiti.

Taigi come on suvyniokite visas savo baimes į tualetinį popierių ir šveiskite jas į šiukšliadežę. Moterims patinka, kai jos būna labai netikėtai užkalbintos padoriai atrodančio vyriškio, jos to net paslapčia tikisi, pažvelkite kaip jos mėgsta puošis prieš kur nors išeidamos. Ir čia nėra nieko blogo, kad gatvėje nori susipažinti su patinkančia dailiosios lyties atstove, atvirkščiai tai labai sveikintinas dalykas, kuris tiek tau pačiam tiek sutiktai merginai atneša daug gerų emocijų.

Pamėgink įsivaizduoti kas yra geriau ar diena iš dienos pilka rytą per balas kiūtinti link stotelės, kur lauksi viešojo transporto, kuris veš tave į darbą ar universitetą, ar link tos pačios stotelės eiti su tau patikusia mergina, kuri galbūt net mokosi ar dirba ten pat kur ir tu, kurią tu galbūt jau seniai norėjai užkalbinti bet nedrįsai, su kuria tu pakeliui išsikalbėsi, rasi bendrų temų ir automatiškai nori to ar nenori tiek sau tiek jai sukursi puikią atmosferą ko pasekoje gausi jos kontaktus ir galėsi pakviesti į pasimatymą.

Taigi pasirinkimas yra kiekvieno asmeninis reikalas, Alfa vyro pasaulėžiūra neapsistoja vien tik ties bendravimu su moterimis. Jis visose gyvenimo situacijose jaučiasi užtikrintai, jis nieko nebijo ir yra savimi pasitikintis. Jeigu žino, kad gali kažką padaryti tai ir daro iki pat galo, nesėdi savo komforto zonoje atsigulęs ant sofos priešais teliką ir laukdamas kol jo laimė ateis ir paskambinusi į duris puls ant kaklo šaukdama – Imk mane ir džiaukis. To net pasakose nesu girdėjęs. Štai tokį suvokimą apie gyvenimą man davė pažintis su Airinu, kuri beje buvo ir labai nuotaikinga ir šiuo suvokimu aš vadovaujiuosi kasdien.
VIENINTELIAI MŪSŲ APRIBOJIMAI YRA TIE, KURIUOS SUSIKURIAME MES PATYS!!!

Darius

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį