Skype
Moterims - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Moterims

moterimsLabas, aš ese patrauklusvyras.lt Ieškau  moterų, kurios norėtų pasidalinti savo patyrimais iš pasimatymų, bendravime su vyrais.

Mums reikalingi straipsniai iš moterų lūpų apie:

1. kokias daro vyrai klaidas bendraudami su tavimi, pirmajame susipažinimo etape, pasimatymuose, ilgalaikiuose santykiuose, netgi santuokiniame gyvenime?

2. aprašyk ir apibūdink vyrus, kurie tau gyvenime paliko simpatiją. Kaip jie elgėsi? Kur įvyko pažintis? Kaip ji rutuliojosi? (Mums rūpi viskas. Net vienos nakties nuotykiai)

3. Kokia vyro kūno kalba tau yra patraukli (omeny turime eisena, sėdėsena, akių kontaktą, prisilietimus, balso toną, kvapą, viską, išskyrus žodžius)

4. Buvai suviliota patrauklaus vyro? Aprašyk, kaip viskas atsitiko. Kur tai įvyko, kaip jis elgėsi?

Straipsniai yra parašomi word formatu ir atsiunčiami į paštą  [email protected]

Straipsnių apimtis yra tokia, kokios reikia išreikšti minčiai. Tai gali būti nuo 200 žodžių iki kad ir 5000 žodžių. Apimtis nesvarbu, svarbu yra turinys.

Ką už tai gausi?

1. Aukšto lygio konsultacija apie tai kokie moterų rūbai patraukia vyrų akį? Kaip apsirengti, kad atrodyti moteriškai, bet ne kekšiškai, ir tuo pačiu traukti daugumos vyrų žvilgsnius? (galėsi pati atvykti į konsultacija, atsivežti savo drabužius ir viską aptarsime kas tau tinka ir kas ne. Nuomonė bus iš patrauklusvyras.lt lūpų, kuris dirbo daug metų su vyrais, žino tarp jų vyraujantį skonį, į tai, į ką jie atkreipia dėmesį ir būtent kokiu stiliumi apsirengusios moterys patraukia vyrų akį)

2. Jeigu turi pasimatymuose problemą, patrauklusvyras.lt gali kartu su tavimi išeiti į tavo pasimatymus ir pažiūrėti, ką tu ne taip darai, jog vyro nepavyksta suvilioti, nepavyksta jam padaryti įtakos, kokią tu nori. patrauklusvyras.lt tavo pasimatyme bus stebėtojas iš šono. Jis žiūrės ir per laisvų rankų įrangą klausysis, kaip bendrauji su vyru. patrauklusvyras.lt su savo mokiniais yra buvęs šimtuose pasimatymų ir iš karto pastebės, kodėl vyrai nežiūri į tave rimtai? Kodėl vyrai elgiasi taip ir anaip. patrauklusvyras.lt paaiškins tau vyrų elgesį.

3. Konsultacija, kurioje tu galėsi paklausti patrauklusvyras.lt visko, kas tau bus neaišku. Jis papasakos viską, kaip mato vyrai moteris, bendravimą su moterimis iš savo akių. Pažinodama geriau vyrų psichologiją, gebėsi daryti didesnę teigiamą jiems įtaką.

4. Jeigu nori išmokti, patrauklusvyras.lt tave gal išmokinti La Salsą (Los Angeles tipo salsą) + bačiata. Bus perduoti moteriškų žingsnelių šokių pagrindai.

5. Tavo pačios poreikiai ir pasiūlymai

Jeigu susidomėjai:

Tuomet parašyk

[email protected]

Moterims

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį