Skype
Moterų viliojimas prekybos centre - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Moterų viliojimas prekybos centre

Moterų viliojimas prekybos centreSveikas Patrauklus Vyras ,

Gryzau tika is vilniaus (miestas pakeistas).buvau kalbinti moteru.Tiesa,buvau ir vakar akropoly,bet visiskai be rezultatu.pakalbinau tris.Si vakara vaziavau i Didiji sio miesto prekybos centra .Pastebejau,kad cia zmones labiau atsipalaidave,neskuba.Tik pavieniu moteru buvo nedaug.

Pavyko pakalbinti dvi.  Is vienos gavau kontaktus,kita turi seima todel nesileido i artimesni pokalbi,bet mergina buvo draugishka,maloni,tad ir bendravimas gavosi malonus. Jai labai patiko kad,ja uzkalbinau.Kita kalbinau musu mokymuose nagrinėtu budu.Veikiau pagal tavo sistema 🙂

Aisku galejau uzkalbinti ir daugiau,bet paskutine sekunde savim suabejoju ir neprieinu. Dar pagaunu save,kad nenulaikau akiu kontakto,sukiojos i salis.Greiciausiai man dar labai rupi i mane ziuri zmones ar ne.Tai tiek,rytoj bandysiu prasinesht pro kelme (miestas pakeistas). 🙂

2014m. birželio 25 diena

Sveikas,

Ką tu gerai padarei?

  • Tu pradėjai gyventi moterų užkalbinimu. Mums nesusitinkant Alfa Vyras mokymuose tu puikiai atlieki namų darbus, nes pats suvoki kad kito kelio nėra. Jeigu taip toliau, tavyje susiformuos įprotis visur ir visada užkalbinti nepažystamas moteris. Tai tave nuves į visiškai laisvą bendravimą su aplinkiniais žmonėmis.
  • Iš vienos gavai telefono numerį. Tai rodo, jog tu gauni rezultatus. Sveikinu.
  • Moterys po tavo bendravimu lieka laimingos. Tai rodo, kad tu pakeli jų vidinę energetiką. Po tokių bairių, apie tave žmonėms atsilieps gerai ,norės bendravimo ir būvimo šalia tavęs.
  • Tu pirmąją dieną turėjai rezultatus. Nors tu pats rašei, kad be rezultatų. Beta vyrai vertina rezultatą, Alfa – procesą. Todėl Alfa niekuomet nepraranda pasitikėjimo savimi, kai Beta jį praranda. Tavo rezultatas – trys užkalbintos moterys. Apsidairyk aplink save ir pamatysi – aplink tave vien vyrai, kurie net nesugebėtų šio rezultato pasiekti (tai yra įveikti baimę prieiti prie merginos). Visuomet vertink procesą ir niekuomet neprarasi pasitikėjimo savimi.

Ką pakeisk kitam kartui?

  • Kitam kartui žiūrėk į erdvę tarp moters akių. Ne į pačią akį, bet tarp akių. Moteris galvos ir suvoks, kad laikai patogiai stiprų akių kontaktą (pakankamai pasitiki savimi, kad darytum jei įtaką), o pats turėtum ne itin jausti diskomfortą. Jeigu šis būdas tau netinka, tai tuomet 3 sekundes (minimalus laiko tarpas, per kurį atsispindi kad pasitiki savimi) žiūrėk jai į akis, tuomet truputį nusuk (natūraliai akis į šoną). NIEKADA nežiūrėk į apačią. Jeigu pradėsi savimi abejoti, kitas žmogus taip pat tavimi suabejos. Tu taip nustosi daryti teigiamą moterims įtaką. Išskyrus jeigu kažką prisimini iš praeities. Tuomet mes kiekvienas pažiūrime į apačią. Na, visuomet išliekame kiek įmanoma natūraliais.
  • Trigubink moterų užkalbinimo skaičių. (arba bent jau dvigubink). Dvi užkalbintos moterys turėtų būti, šiek tiek vėliau, kada jau gausi daug kontaktų labai, ir pradėsi visiškai atsirinkinėti ką ir kada kalbinti.

Sėkmės

 

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį