Skype
Naktinis Klaipėdos gyvenimas ir merginų kabinimas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Naktinis Klaipėdos gyvenimas ir merginų kabinimas

Papasakosiu Airino prašymu, kaip man sekasi toliau Klaipedoje po jo mokymų.

Visas veiksmas prasidėjo vakare, kai dieną susitikau senų laikų pažįstamų merginų būrį, jos buvo užsukusios į Klaipėdą. Aš joms aprodžiau senamiestį, nukeliavom prie krantinės, poto pasiūliau eiti į klubą.

Po pasiųlimo aš iškart pasiskambinau draugui – ar jis su mašina varytų su savo drauge irgi į klubą, kai gavau teigiamą atsakymą, planavau ką veiksiu klube, nes prieš pusantros savaitės buvau pas Airiną, jis parodė kokias klaidas darau naktiniame žaidime.

Kai viską apgalvojau dar nusprendžiau paskambinti Airinui pasitikslinti detales, bendraujant su merginom. Poto varėm kartu į klubą. Iš pradžių buvom senamiestį, bet ketvirtadienį naktį senamiestis ir jo klubai nėra per itin aktyvūs, kaip savaitgalį, tai nuvarėm truputi toliau esantį klubą ir ten vaizdas buvo žymiai geresnis.

Merginos labai nustebo kaip aš šoku, jos nuo mokyklos laikų galvojo kad esu neįdomus, pilka asmenybė, kaip pagal specialybę informatikas, tai stereotipas kad buvau ir esu nuobodus žmogus. Bet dominavimas Klaipėdos senamiestyje, užlipimas į 21 aukšto SKY terasą, parodymas Klaipedos panoramos (Jūra, kuršių marios, Klaipėdos dangoraižiai) ir klube šokiai pakeitė šitą senai prie manęs prilipdytą etiketę.

Ir todėl nuo pat pradžių aš iš jų su viena bendravau glaudžiau, klube su ja šokau imtymiają bačiatą (nulenkimas, apsukimas, paėmimas už kojų ir t.t) ir kilo jos trauka man, aš ja truputį atokiau nuo kitų panų pabučiavau (jei tu jos nebučiuosi, ją bučiuos kažkas kitas), vedžiausi į keletą vietų ir nusprendžiau su ja išeiti į lauką pasivaikščioti, pakviepuoti gryno oro.

Kai tik išėjom, prie durų buvo turkai, kurie rūkė ir pradėjo šnekinti mus angliškai (buvo išgėrę), sakė kad matė kaip šoku ir kaip bendrauju su merginom tai prašė angliškai, kad supažindičiau juos su savo drauge ir kitom panom. Jinai buvo išsigandusi ir aš stengiausi nuraminti, truputi nuėjom tuoliau ir aš ją norėjau pabučiuoti, bet dėja skambino jei draugės, kad grįžtume atgal. Ir sakė kad varom kartu arba jinai viena gįš į klubą.

Kokie pliusai:

 • Pirmą kart merginą išsivedžaiu iš klubo į lauką, man palengvino tas, kad mes iš anksčiau buvom pažįstami.
 • Visą laiką dominavau.
 • Pelniau aplinkinių pripažinimą.

Apskritai dabar klubuose:

Pliusai:

 • Pats sprendžiu su kuo šoksiu ir kada, jei pana šokiu metu manes neklauso – perspėju (nes aš gi turiu šokį vesti, o ne ji), jei dar kartą ji neklauso ir veda šokį – tiesiog paleidžiu, tegul mato ką praranda.
 • Panos mato, kad aš renkuosi.
 • Aš klubuose ateinu ir išleidžiu nulį, o pasiemu gerą nuotaiką ir pasitikėjimą savimi. Su tiek daug pašokęs merginų (jos manęs tiesiog negali atstumti, kaip aš prieinu)
 • O ateitį atsivesiu vieną iš jų pas save.
 • Savivertė labai iškyla, aš renkuosi, o ne jos, ir kai matau kai kiti bando pašokdinti tas pačias, kuras aš šokdinau, nesiseka jiem, matau savo praeities klaidas.

 Įprastai kas man nesiseka klubuose ir reikėtų  ką tobulinti:

 • Kai šoku aš tuo pačiu momentu galvoju ką reikėtų koki šokio žingsnelius atlikti, nes nenoriu būti monotoniškas. Deje per tą monotoniškumą aš prarandu jos trauką man. Aš nepasineriu į šokį ir nesimėgauju juo tiek kiek riekėtų. Tada kartais paskubu pereiti prie bučinio arba pakelti.
 • Nemoku „laižiako”, mažai praktikos 😀
 • Dažnai iš jaudulio pamirštu kaip vystyti pokalbį.

Edvinas

P.S Gramatika ir stilistika netaisyta (palikta autentiškumas ir orginalumas)

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį