Skype
Atsiliepimas apie Alfa Vyras mokymus - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Atsiliepimas apie Alfa Vyras mokymus

nepasitikėjimas savimiSveiki,
Štai vienas gražiausių atsiliepimų iš mano kliento, praėjus daugiau kaip 2 metams po Alfa Vyras mokymų. Patikėkit manim, kaip smagu to sulaukti. Galima sakyti geresnę karmą kitam gyvenimui aš jau užsidėjau 🙂

Jis rašo:

– „Po Alfa Vyras mokymu, pasitikėjimas išliko tik apie porą savaičių. Tačiau aš nesustojau ir toliau tobulėjau, augau. Vėl pradėjau eiti į miestą, klubus, gatves ir t.t. Pasitikėjimas savimi šiuo metu moterų viliojimo srityje yra didžiulis. Galiu pats vienas bet kuriame mieste eiti i klubus ir pasiimti karščiausias merginas.

Taip pat tai padeda sporte, versle ar siekiant bet kokio tikslo – visur elgiuosi ir jaučiuosi kaip lyderis, kaip liūtas. Turiu tikslą ir jo siekiu. Mano draugų ratas keitėsi jau ne vieną ir ne du kartus. Dabar esu vien tarp liūtų ir lopų neprisileidžiu. Tokių nebeturiu savo rate, nes žinau, jog tie 5 žmonės su kuriais dabar praleidžiu daugiausiai laiko, labai įtakoja mano elgesį. Jaučiu, jog galiu pasiekti bet ką. Tavo mokymai, man davė pasitikėjimo ir atvėrė akis, kas yra tikras vyras. Tai ne tas, kuris būna su kuo daugiau moterų, tačiau tas kuris moka su jomis bendrauti. Tavo mokymai labiausiai man davė Alfa vyro psichologiją ir mentalitetą, kuris kontroliuoja mano veiksmus, ima viską kiaurai ir agresyviai iš gyvenimo.

Mokymų dėka aš gavau labai stiprius pagrindus ir pastebimai pradėjau augti. Dabar turiu labai stiprią savigarbą, jaučiu sau didele pagarbą iš vidaus. Šiuo metu man labai mažai reikia kitų pritarimo ir pripažinimo, aš nebijau rizikuoti ir prisiimti atsakomybės. Man patinka dominuoti ir pasąmonė nebeleidžia būti pasyviam. Tiesiog keista būtų nesiimti atsakomybės ant savo pečių.

Ir visa tai tik tavo mokymų dėka ir žinoma po jų įdėtų tolimesnių pastangų į save. Labiausiai padėjo man tavo knyga: „Moters Svajonė – Alfa Vyras“- ją perskaičiau virš 20 kartų. Taip taip – 20 kartų! Ir kartas nuo karto dar dabar kai kuriuos puslapius paskaitau. Seni, tu esi šaunuolis ir jei ne tu aš tikrai nebūčiau toks koks esu dabar.

Taip pat mano ilgalaikiams santykiams labai padėjo tavo DVD: „Kaip išlaikyti moterį ilgalaikiuose santykiuose“. Be šių produktų mano elgesys nebūtų toks koks dabar ir tai viena kita papildantys komplektai. Visiems juos rekomenduoju. Su moterimis dabar problemų nebeturiu. Ir tai jau nebe mano pagrindinis tikslas. Kuriu verslą ir mano elgesys nuo tavo mokymu čia duoda nerealius rezultatus. ESU liūtas, turiu tikslus, jų siekiu, niekada nepasiduodu, man nesvarbi kitų nuomonė, aš žinau, kad tai gerai ir tai darau sau. Aš laisvai bendrauju, mano elgesys ir manieros aukšto lygio, matau savo aiškią viziją ir tvirtai einu į priekį. Didžiausią pagarbą Tau jaučiu, Patrauklus Vyras, nes jei ne tu, nebūčiau toks laimingas, nebūčiau gavęs tokio spyrio į šikną, ir supratęs, koks mano gyvenimas šūdinas ir koks jis dabar Tavo dėka.”

Autorius nežinomas
(išlaikomas konfidencialumas)

P.S. Atsiliepimo rašyba taisyta.

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį