Skype
Nepažįstamų merginų baimė - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Nepažįstamų merginų baimė

Nepažįstamų merginų baimė

Baimė trukdo užmegzti ryšius su naujais žmonėmis, kurie galėtų būti mūsų draugai. (Shirley MacLaine)

Ši nepažįstamų žmonių (tiek merginų tiek viakinų) baimė vieniems trukdo lankytis žmonių susibūrimuose ir vakarėliuose, kitiems pakeisti darbą ar persikelti gyventi į naują vietą, tretiems – paprašyti gatvės praeivio, kad parodytų kelią. O vyrams žinoma kiša koją susipažinti su moterimis gatvėje, dienos metu, kuomet nėra išgėrę. Nepažįstama mergina – atrodo neįveikiama kalno viršūnė.

Nepažįstamų žmonių baimė pastaraisiais metais tampa vis labiau paplitusiu reiškiniu, nes visuomenės narių izoliacija vis didėja. Žmonės kompiuterius naudoja ne tik darbui, bet ir kaip bendravimo per atstumą priemonę. Taigi žmonės betarpiškai artimai vis mažiau bendrauja. Kartais mes žmones vertiname pagal išvaizdą, ir jei ji mums nepatinka, iš karto nusprendžiame nebendrauti. Ši baimė – tai pirmykščių laikų reliktas. Tada svetimi žmonės buvo potencialūs užpuolikai. Jausti nepažįstamų žmonių baimę tam tikra prasme naudinga ir šiais laikais, nes tai skatina saugotis esant svetimoje teritorijoje. Tai nuo ko gi saugotis? O su kuo bendrauti? TAI  TAU   TURI   PARODYTI   ŽMOGAUS   KŪNO   KALBA.

Rekomenduojama Mantra: nori skaityti žmogaus mintis? Išmok skaityti jo kūno kalbą ir žinosi apie ką jis galvoja.

Kaip įveikti nepažįstamų žmonių baimę?

Sutikę nepažįstamą žmogų, iš anksto neužsisklęskite. Galbūt tai doras, įdomus žmogus, galintis tapti geru jūsų draugu. Nemanykite, kad visi nepažįstami yra plėšikai. Stebėkite nepažįstamojo kūno kalbą (akių kontaktą, stovėseną, rankų sudėjimą, veido mimiką ir t.t.). Tai jums turėtų siųsti informaciją, „ką daryti su šiuo žmogumi“.

Pažinčiai užmegzti nėra geresnio būdo kaip nusišypsoti ir pasisveikinti. Tai padeda pradėti pokalbį, mažina konfrontaciją. Nepažįstami žmonės mūsų atžvilgiu nėra priešiški. Apie mus jie nieko nežino, kaip ir mes apie juos. Galbūt net mūsų bijo, kaip ir mes jų. P.S šiandie Rimi parduotuvėje pamačiau merginą nužiūrinėjant jogurtus. Ji atsisuko, po truputėlį ji ėjo link manęs ir aš taip pat link jos. Pradėjau pirmas šypsotis atvirai, ne tik lūpomis bet ir akimis. Spėkit kas buvo? Ji atgal nusišypsojo. Maža pauzė, intriga, kviečianti susipažinti. Paprasta ir efektinga.

Rekomenduojama Mantra: Pažinties pradžiai pasinaudok savo šypsena.

Jei esate drovus, įsirašykite į savanorių organizaciją ar bet kokį kitą būrelį. Jame bus naujų žmonių ir jūs niekur nedingsite – turėsite susipažinti. Ši baimė yra įveikiama tik per praktiką – kai susipažįsti su kuo daugiau nepažįstamų naujų žmonių, pajunti jog tai labai smagus ir įdomu procesas ir nėra priežasties toliau dėl kažko jaudintis.

Kvailas patarimas: išvykite į 1-2 savaičių kelionę kruiziniu laivu (rekomenduojama žmonėms dirbantiems Maksimoje, kurie gali sau tai leisti..:)). Ten turėsite progos pabūti tarp nepažįstamų žmonių, su jais pabendrauti. Pabandykite susirasti naujų draugų.

Nebūkite namisėda. Nepasitenkinkite bendravimu per internetą (internete jūs neturite savo seksualaus žvilgsnio, stovėsenos, vyriško balso tono, kūno kvapo, jūs turite tik sumautus 7 procentus informacijos – tai savo „chato“ žodžius. Užmegzdami ryšius su naujais žmonėmis, pasisemiame naujų idėjų, išmokstame kai ką naujo (pvz. Aš ne kartą esu merginą išmokinęs atidaryti alaus butelį, su kitu buteliu, o mergina mane išmokino tam tikrų jos regiono tautinių šokių žingsnelių).

Papasakosiu kaip aš atradau būdamas Sočyje, Rusijoje naujų draugų. Kadangi mano aistra yra šokiai, vieną vakarą sumasčiau pakabinti tiek ant merginų tiek ant vaikinų durų skelbimus, jog kviečiu išmokti šokti salsą NEMOKAMAI. P.S gyvenome lageryje, kuriame buvo apstu studentų.

Prie vyrų durų pakabinau (bus šokančių merginų. Aš rizikavau, nes jeigu neateis merginų, vyrai atėję nusivils. Bet atsarginiu variantu pasilikau tai, kad galėsiu juos pamokinti šokių pradmenų). Ir spėkit kas atsitiko? Atėjo 12 merginų ir gal 8 vaikinai. Aš turėjau automatiškai statusą – nes organizavau viską + susiradau naujų draugų, o ateityje truputį iš to uždirbau, nes kai kuriuos žmonės mokinau individualiai šokti, jų pageidavimui.

Po šio susipažinimo, mes kartu su vyrais ir merginomis traukėm į centrą pašokti, kur grodavo gyva muziką. Tarsi susibūrė mūsų šokių mėgėjų kompanija. Aš atradau naujų bičiulių.

Rekomenduojama Mantra: turėk savo pomėgį ir įtrauk kitus žmones į ji.

Neturi savo pomėgio, aistros? Bandyk atrasti. Tam metas užsirašyti į „kick-bokso“, irklavimo, tango, valso ar salsos pamokas. Patinka šachmatai? Pirmyn, tikrai rasi bendraminčių. Tik turėk omeny, jeigu nori savo pomėgyje sutikti moterų, rinkis tą dalyką, kuriame renkasi moterys.

Mano tikslas buvo subūrus grupelę – gerai praleisti laiką, spinduliuoti alfa savybes ir pasiimti iš atėjusių merginų man labiausiai patinkančią. Kokie mano šancai būnant organizatoriumi? MAKSIMALŪS. Kokie mano šancai būtų, jei būčiau tik dalyvis? Ne tokie jau ir dideli.

Kai atėjo merginos, iš pirmo žvilgsnio krito viena mergina, bet vėliau nuomonė keitėsi, nes kita mergina skleidė kur kas didesnę energiją ir pasižymėjo mokėjimu elgtis su vyrais.Tikslas pasiimti patinkančią merginą iš grupės irgi buvo pasiektas.

Rekomenduojama Mantra: Prisiimk atsakomybę, organizuok ir įgauk statusą moterų akyse.

Daugiau mano istorijų gali skaityti knygose.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

1 komentaras

  1. Senbuvis:

    Mldc, jog taip daznai rasai naujus straipsnius, labai idomus ir motivuojantys! NESUSTOK tik! :), taip pat butu faina jei ir video dazniau ikeltum ;] <3 ALPHA!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį