Skype
Nepulk įpareigoti merginos - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Nepulk įpareigoti merginos

Neseniai susipažinai su mergina. Nuostabaus grožio ilgaplaukė, dailia aptempta suknele veda tave iš proto. Stengiesi susilaikyti, išlieki ramus. Tau bežiūrint į šią laukinę afrikos ilgakoję stirną, vidinis balsas kužda apie rimtus ketinimus su ja.

Priešais save matai moterį, su kuria galbūt norėtum sieti ateitį ar netgi sukurti šeimą. Nesąmoningai tau iš lūpų išsklinda žodžiai: „ką manai apie mūsų tolimesnį bendravimą“arba „ką manai apie rimtus įsipareigojimus“ ir t.t. Pradedi perdaug žvelgti į ateitį.

Pradžioje bendravimo žvelgimas į ateity su mergina yra didžiulė daroma vyrų klaida. Papasakosiu gerą pavyzdį. Visai neseniai šia tema kalbėjome su Gintare. Mergina pasakojo, kaip buvo pasimatyme su 25 metų vyru. Aukštas, tamsių plaukų, sportiškas, Gintarės skonį atitinkantis vyras tikrai buvo patrauklus. Vaikinas užsiima verslu, vairuoja prabangų automobilį. Namuose stovi prabangiausi baldai. Į namą „sukišta“ keletas milijonų. Vyras vertas dėmesio.

Tačiau merginai pabendravus su juo, nuvykus pas jį į namus, jis pradėjo rodyti savo turtus. Gintarė jaučiasi įsitempusi. Vyras geros markės, nesinori bet ką iš lūpų leptelti. Pradingsta visas malonumas, kai priešais ją esantis vyras žiūri į ją kaip į busimą jo moterį. Jis tarsi stato jai įsiparegojimus, visiškai pamiršdamas visų pirmą atpalaiduoti merginą ir gerai leisti laiką.

Gintarė greitai neapkentė tokios įtampos. Neatsakė į jo skambučius. Pagrindinė šio vyro klaida buvo, jog jis puolė įpareigoti Gintarę. Jam nereikėjo vežtis jos pas save į namą ir kaip kokiam šeichui rodyti iš kur parkeliavo ši sofa ar paveikslas. Jis nesimėgavo bendravimu su mergina, į ją žiūrėjo, kaip į būsimą šių namų šeimininkę.

Šioje situacijoje protingiau būtų buvę, neįpareigojančiai nuvažiuoti su Gintare suvalgyti ledų ar pasimėtyti sniego gniužtėmis. Bet tik nepulti vežti namo.

Kita vyrų klaida, po pasimatymo merginai rašinėti tokias žinutes, kaip „o ka tu manai apie mūsų tolimesnį bendravimą?“, „ar norėtum pavakarieniauti kartu su mano tėvais“ ir t.t. Rašinėjimas tokių žinučių juos veda į pražūtį.

Pradžioje bendravimo yra svarbu būti atsipalaidavusiam ir tik gerai leisti laiką su mergina. Mėgautis bendravimu, flirtu. Pravartu eiti į pasimatymą ten, kur tau pačiam smagu.

Didžioji dalis vyrų į pasimatymą eina dėl merginos. Eina ten, kur realiai jiems nėra smagu. Kavinės ir restoranai būna tik dėl merginų, vietoj to, kad nueiti pažaisti tenisą kartu.

Pradžioje susipažinimo turi atsispindėti tavo nepriklausomumas. Vyras turi būti nepriklausomas. Jis neturi parodyti, kad jam žūtbūt reikalinga moteris . Kaip Gintarė pasakojo, tegul vyras ir toliau rūpinasi savo reikalais, bet nepamiršta manęs.

Netgi bendravimo pradžioje pravartu yra parodyti blogiuko elgesį. Pamenu, kaip velnio akimis, merginai pasakiau „mes rimtai nedraugausime“. Tai jai sukėlė šypseną ir juoką. Pradžioje bendravimo patartina geriau rodyti nerimtus ketinimus. Tada ir seksas ateina greičiau :).

Šokėjas

Pasimatymas, Straipsniai

2 komentarai

  1. Laura:

    kokia nesamone,klaida-ne rodyti rimtus ketinimus, o girtis turtais. tiek ir ismanot apie moteru psichologija, alphos jus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį