Skype
Netikėtas nusifotografavimas su merginomis prie rotušės - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Netikėtas nusifotografavimas su merginomis prie rotušės

fotografavimasis su merginomis prie rotusesEilinė darbo diena. Varau į darbą. Žadėti pavasario šalčiai grįžo. Nors ir šviečia saulutė, termometras rodo -5. Negana to dar ir pirštines namie palikau. Life sucks 😀 Vistiek braunuosi siaurom senamiesčio gatvelėm link darbo, nors ir gerai žinau, kad šiandien ten nelabai yra ką veikt. Eismo srautas juda lėtai, tad tai puiki proga nužiūrinėt praskubančių merginų kojas, užpakalius ir kitus privalumus. Patinka man aukštakulniai. Dar labiau patinka gražios kojos apautos aukštakulniais :P~ Tik šiandien, gaila, jų nedaug.

Prie rotušės užmatau 4 merginų būrelį. Fotkinasi. Visos šypsosi ir kažkodėl smagu į tai žiūrėt. Trenkiu geldą šalikelėj „ant avarinio” ir varau padurniuot. Staigiai prilekiu prie būrelio iš už nugaros ir įsispraudžiu į vidurį lyg būčiau savas.

-Ir mane! gerai? gerai matausi? – rėkiu fotografuojančiai.
Būrelis staiga sunerimsta ir susimėto. Šneka visos iš karto:
-Ką?!
-Kas čia?!
-Kaip čia suprast?!
-Čia dabar?!
Visos šypsosi, nors ir kaip reikiant pasimetusios, bet matau, kad nei viena nesirausia rankinuke ieškodama dujinio balionėlio, tad piknaudžiauju toliau.
– Susiglauskit, netilpsim į kadrą!
Fotografuojanti pasimeta.
-Nagi fotkink!

Pliaukšteli porą kartų. Prilekiu prie fotkinančios, imu jai iš rankos fotkiką ir liepiu eit pas drauges. Nufotkinu visą būrelį ir grąžinęs fotiką raunu atgal į geldą. Pravažiuodamas dar nusišypsau joms. Nei viena nesupranta kas įvyko ir dairosi viena į kitą. Tiesasakant nesuprantu ir aš. Malonus „bespridielas” trukęs pusę minutės. Palieku jas visiškai susimėčiusias. Visų veiduose matau „WTF?!” išraiškas. Peržiūrėjusios nuotraukas dar tikrai kurį laiką aptarinės mane ir šitą „įvykį”. Visi gavom koncentruotą dozę teigiamų emocijų. Geros ir jum dienos, 4 mergaitės, buvusios tądien prie rotušės 🙂

BLOGIS

Partnerių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį