Skype
Nori būti pasitikintis savimi? Išmok bendrauti su vyrais - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Nori būti pasitikintis savimi? Išmok bendrauti su vyrais

Penktadienio vakaras. Mano naujasis kambariokas grįžo iš darbo ir jau ruošėmės važiuoti į vyrų susitikimą. Kaip yra nuostabu, kai tu gali taip socialintis, išvažiuoti į draugų susitikimus, susipažinti su kitais jų draugais, mieste užkalbinti kitus žmonės, plėsti pažintis.

Vyrai, noriu atkreipti ypatingai dėmesį, su kuo einate gyventi kartu. Pasirinksite mėmę – gyvensite su mėme, kuris bus demotyvuotas ir temps jus į apačią. Reikia stengtis ieškoti stipresnės už save būtybės, sėkmingesnės, tuomet jūs augsite. Arba bent jau sau lygaus. Ir atmink, TU NETOBULĖJI, JEIGU PASTOVIAI SUSITINKI SU SAVO TAIS PAČIAIS DRAUGAIS. Tie patys draugai, jau yra tau gerai žinomi, jų pomėgiai, jų pasaulėžiūra tau žinoma iki gyvo kaulo. Klausimas toks, ar tu tobulėji su jais? Ar pasisemi naujų žinių, idėjų? NE.

Alfa Vyras niekada neapleidžia savo socialinio gyvenimo, nes žino, jog kitaip merdės kaip šūdas ir NĖ VIENA MOTERIS NENORĖS SU TOKIU VYRU BŪTI.

Štai galiu savo naująjį kambarioką pagirti, su kuriuo suėjome gyventi kartu susipažinę vyrų klube. Tiek aš tiek jis priklausome vyrų klubui, panaši mąstysena, požiūris į gyvenimą, lėmė tai kad suėjau su juo gyventi. Metas – tobulėjimui.

Kuriam jo mašiniuką ir važiuojam į centrą. Stilingai apsirengę, pakylam laipteliais į viršų ir štai čia jau mūsų kompanija, kurioje yra nepažįstamų žmonių – puiku, bus įdomu sužinoti apie juos. Visi stilingi, prisižiūrėję, tai ne tie bambaliniai prie upės kurie gliaudo semkas ir stengiasi visiems įrodyti, kad jis dar nepaliegęs ir moka muštis.

Kokia, vyrai, yra galia, kai tu eini su 10-11 vyrų, kurie siekia kažko gyvenime, kurie kiekvieną dieną save tobulina ir daro vis geresnį. Jie statė, stato, ir statys save visą savo gyvenimą.  Galim griauti sienas, galime paimti nueiti ir išsinešti panelę iš klubo, šiai nesutikus. Galėčiau ir su Adomo kostiumu įeiti į klubą ir nueiti pašokdinti merginą. Būtų tas pats. Neegzistuoja žmonių nuomonės ir neimponuoja gyvenimui.

Užsukome į žmonių pasisėdėjimo/pasišokimo vietą, kuri buvo po atviru dangumi. Tiesa buvo pastatyti skėčiai. Priėjau prie baro, uždėjau ranką, užėmiau vietos. Žvilgsniu pažiūrėjau merginų ir vyrų būsenas. Pastebejau dvi merginas, kurios atrodo šventė kažką. Aprangos buvo panašios ir mergvakario puošmenas. Šalia merginų stovėjo vyras. Priėjau ir pasisveikinau su vyru.Jam buvo keista, kaip drąsiai jį užkalbina vyras, iš kurio burnos – nė kvapo alkoholio;

„Sveikas, puikius batus pasirinkai prie švarko..“ – ir pokalbis su vyru prasideda. Parodytas dėmesys, pasakytas komplimentas, vėliau apsikeitimas biznio kontaktais, kadangi paaiškėjo, jog jis vienas iš šio patalpos  savininkų. Su draugu nuomoja patalpas, pastatę skėčius ir suka verslą. Pasiūliau jam tai, ko jis negalėjo atsisakyti.

Tą akimirką, jūs būtumėte matę moterų žvilgsnius. Jos žiūrėjo ir negalėjo patikėti, kaip vyrai bendrauja. Iš pradžių parodytas fyfiškumas vėliau virto tai, jog tas vyras, pasiūlė man prie jų prisijungti, ir jau man tik tereikėjo sėdėti, nes moterys kažkokiu būdu bandė išgauti mano vardą, amžių ir t.t.

Moralas vyrai bus toks: Nėra geresnio būdo, kaip parodyti savo pasitikėjimą savimi, kaip bendraujant su kitais vyrais ir valdant pokalbį. Ištraukiant iš jo, tai ko jūs norite, abipusią naudą. Tai reiškia Alfa Vyro elgesį. Tu parodai savo drąsą, užkalbinęs nepažįstamą vyrą, tu parodai, jog nebijai eiti į konfliktą, nes tu moki sutvarkyti konfliktus taip, jog nė plaukelio nuo tavo galvos nebūtų nuimta. Tavo žodis griauna visus konfliktus, tavo žodis priverčia vyrus tapti tavo sąjungininkais.

Moterys myli ir žavisi vyrais, kurie puikiai bendrauja ir sutaria su kitais vyrais, veda juos, suteikia jiems motyvaciją.

Atvirai pasakysiu, jog aš dažniau daug įdomiau pabendrauju su vyrais, nei su moterimis. Vyrų bendravimas yra kaip šunų, jie yra teritoriški, negali nuslėpti savo emocijų, sako tiesiai šviesiai (vyriški vyrai), moterų tuo tarpu elgesys yra kaip kačių. Jos nepribėgs ir neužšoks ant savo šeimininko, neaplaižys jį iš džiaugsmo, kuris grįš namo. Pašerk katę, ji dar nepadėkos tau, raitysis pati vėliau, o kartais iš nieko nieko ateis ir suks ratus aplink tave, tikėdamasi kažką gauti. O tu net nesuprasi, kodėl ji trinasi aplink tave. Moterų, kaip kačių elgesys yra netiesioginis.

Apie tai ką aš pasiūliau šiam vyrui, kuris negalėjo man neužrašyti savo kontaktų ir taip, kaip susipažindavau su vyrais, kaip valdydavau pokalbius, ko jų paklasdavau, kaip tęsdavau pokalbį ir padarydavau taip, jog jis pirmas man pasiūlydavo prie jo kompanijos  prisijungti ir net ragindavo pašokdinti vieną iš jo draugių :). Kaip sugebėdavau apsukti reikalą, jog tas vyras norėdavo atiduoti savo merginas, skaityk knygoje: „Moters Svajonė – Alfa Vyras“.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

4 komentarai

 1. Mantas:

  Pasiūliau jam tai, ko jis negalėjo atsisakyti. – VIto Andolini Carleone 🙂

 2. Laimonas:

  Straipsniai super jau daug jų perskaičiau, ir tikrai jie veikia gyvenime,Gal yra klaipėdiečių kurie nori susipažinti padiskutuoti alfavyro temomis,kaip pakabnti merginas 🙂 ieškiau bendraminčių 🙂

 3. Efka:

  Taip yra besidominčių klaipedėčių 😉

 4. Laimonas:

  Tai reiketu susitikti pabendrauti padiskutuoti 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį