Skype
Nori ją pabučiuoti..? - Bučiuok! - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Nori ją pabučiuoti..? – Bučiuok!

Leidžiate laiką kartu, bendraujate.. jums smagu, abu esate atsipalaidavę.. Tu žiuri į ją ir staiga pajunti jog tiesiog nori ją pabučiuoti, tačiau staiga tau galvoje iškyla keletas abejonių, kurios sutrukdo tai padaryti.. „Ar neperanksti..?“ „Ar ji manęs neatstums..?“ ir pan..

Hehh..! Šis abejonės kamuoja daugelį vyrukų, kuomet bendraujant su mergina reikalai arteja link pirmojo bučinio. Jau matyta situacija? O taip, dar ir kaip matyta! Bet štai ką aš Tau dabar pasakysiu: tos abejonės yra visiškai nereikalingos.. Tai tik sąmonės vaisius, kuris šiuo atveju yra nenaudingas.

Ištikro, kuomet būdamas su ja pajunti, jog nori ją pabučiuoti – tu turi tiesiog imti ir tai padaryti! Taip.. padaryk tai, ji irgi to nori.. bet pati tiesiog nedrysta to padaryti!

Skamba kaip nesamonė? Hehh.. man irgi taip atrodė, kol nepabandžiau ir neisitikinau jog tai yra tiesa! Ir visi mano bandymai buvo sėkmingi! Na, medalio niekas už tai nedavė.. bet tas jausmas tikrai malonus

Gerai, dabar papasakosiu kodėl tai veikia. Jeigu dar nežinojai, tuomet tu nustebsi – dižiąją dalį bendravimo sudaro kūno kalba. Tiksliau, pasak vieno tyrimo, žodžiai sudaro tik 7% bendravimo! Balso tempras – 38%, o likusią dalį sudaro kūno kalba.

Taigi, kuomet bendraujant su mergina tu pajutai, jog nori ją pabučiuoti – tai nebuvo tiesiog kvaila mintis, kilusi iš niekur! Tu pajutai tai dėl to, kad jos kūno kalba siuntė teigiamus signalus, reiškiančius jog ji nori su tavimi imtymaus kontakto – bučinio. Tu, matydamas ją, būdamas su ja, priimi tuos signalus ir jie keliauja i tavo pasamonę, kuri savo ruožtu juos atkoduoja, suvokia kaip kvietimą pasibučiuoti ir sukelia tavo kūne malonų jausmą ir trauką bučiuotis.

Tačiau, tavo samonėje įsijungia savikritikos rėžimas, kuris bando ivertinti situaciją ir priimti sprendimą ką daryti. Bėda tame, kad samonė nesuvokia tų sunkiai pastebimų merginos kūno kalbos siunčiamų signalų, kuriuos pastebi pasamonė, tad tau atrodo, jog įvyko klaida! Jog užsinorėjai bučiuotis iš niekur nieko..

Bet, kaip jau minejau, tai neatsitiko šiaipsau. Ji tikrai, nesamoningai naudodamasi savo kūno kalba, tavę pakvietė pasibučiuoti! Ji kartais gali net nesuvokti, jog ji to nori.. tiksliau – nevisada jos samonė tai supranta. Tačiau jos pasamonė jau to nori, tad sukelia jausmus ir verčia jos kūna siūsti signalus – kvietimą imtymiam kontaktui.

Taigi, kuomet pajutai jog nori ją pabučiuoti – tiesiog padaryk tai.. juk ji tavę pakvietė bučiniui!
Nedrasu paimti ją ir pabučiuoti? Eee.. tik neklausk jos to nevykeliško klausimo „ar galiu tavę pabučiuoti..?“ – tai nevyriška! Taip tu tik atrodysi kaip reiklus ir nedrasus skystakiaušis..

Na, bet jeigu visgi nori saugiai sužaisti, gali pasakyti taip:
Paklausk jos „Ar nori manę pabučiuoti..?“ (Dabar tu nebeatrodai reiklus )

Žalia šviesa: Jeigu ji atsako „taip“ – imi ją ir pabučiuoji. Jeigu ji atsako „nežinau“ „galbūt“.. – tu besilenkdamas prie jos sakai „na pažiūrėkim“ ir ją pabučiuoji.

Geltona šviesa: Jeigu ji atsako „ne dabar“ „ne čia“.. Viskas tvarkoj.. vadinasi ji nori, bet čia ar dabar ji tiesiog negali/nenori. Nesistenk jos ikalbinėt.. sakyk – „suprantu“.. ir nukreipk pokalbi kita tema. Vėliau, kitoje vietoje ar kitu laiku tu ją pabučiuosi

Raudona šviesa: Jeigu ji atsako „ne“.. na, galbūt ji ištikro dar nenori. Arba nori, bet susidrovėjo ir instinktyviai pasakė „ne“.. arba tam dar ištikro nelaikas ar netinkama vieta. O gal ji nenori pasirodyti lengvai prieinama Taigi tu atsakyk „Na aš nesakiau kad galėtum manę pabučiuoti. Man tik pasirodė kad tu to nori..“

Hehh.. argi negudru? Kagi, kitą kartą, kai susiduręs su mergina pajusi jog nori ją pabučiuoti – tu jau žinosi ką daryti, tad nedvejok! Padaryk ją laimingą!

iš PUALifestyles dienoraščio

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį