Skype
Nuo nevykėlio iki Socialinės Ninzės 1 Dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Nuo nevykėlio iki Socialinės Ninzės 1 Dalis

nuo-nevykelio-iki-socialines-ninzes-1-dalisEsu 30 metų vyras. Užimu aukštas pareigas darbe ir turiu draugę su kuria jau kartu 4 metai. Bet atvirai, aš taip norių kitų merginų – moterų. Kai pamatau dailią merginą, turinčią riestą užpakalį, kuri dar dėvi timpas, pro kurias matosi stringai, man taip norisi mokėti prieiti, užkalbinti, ją suvilioti ir tą pačią dieną pasimylėti karštai. Tačiau pareigos valstybinėje įmonėje, draugė, įsivaizduojami pažįstami, kurie galbūt mane pamatys kalbinant tą merginą vis sustabdo nuo žingsnio…
Ieškojau internete patarimų kaip daro vyrai esantys tokioje situacijoje. Nieko neradau. Buvau nuėjęs pas psichologą ir psichologę, kad jie paaiškintų kodėl aš to noriu ir kaip nukreipti dėmesį nuo norėjimų jaunų, gražių merginų prie būvimo su manąja mergina ir negalvojimo apie jaunas seksualias paneles. Niekas nepadėjo. Tuomet internete radau Patrauklus Vyras. Paskaitęs straipsnių ir pažiūrėjęs vaizdo įrašų susidomėjau ir atvykau į Patrauklus Vyras konsultaciją.
Pravėrus studijos duris, pamačiau tvarkingai apsirengusį vyrą, kuris mane palydėjo, pavaišino arbata ir pradėjo klausytis apie mano situaciją. Gal per porą minučių supratau, kad patekau ten kur reikia. Patrauklus Vyras lengvai suprato mano situaciją ir jaučiau, kad jie turi tai ko man reikia. Aptarėme kaip išsaugosime mano reputaciją.
Mokymų pradžia
Buvau nustebęs, kaip ši komanda dirba. Man buvo sukurtas kitas vardas, pavardė, gyvenimo istorija, duota kitas sim numeris dėl reputacijos. Daugiau detalių čia negaliu viešinti bet žinokite jog Patrauklus Vyras pasirūpina Jūsų reputacija ir jokia jūsų draugė, darbdavys nesužinos jog buvote mokymuose. Man buvo aiškiai pasakyta, kad jokių pasakojimų draugams, kolegoms apie buvimą šiuose mokymuose. Šie mokymai yra daromi protingai ir saugiai.
Vėliau sekė susikūrimas aiškaus plano: nuo priėjimo iki sekso. Konkrečiai žinojimo ką priėjus sakyti, kaip tęsti pokalbį, sudominti ir pajudinti tą merginą iš vietos tą patį momentą bei judėti į vietą kur gali pasimylėti su ja.
Teorija
Patrauklus Vyras neleido niekur eiti kol aš iki galo nesuprasiu sistemos, kaip tos merginos yra suviliojamos. Sistema iš ties galinga. Čia naudojama pasakyčiau aukšta teigiama manipuliacija, kur tokių žinių nerasi jokiame bloge, youtube video, užsienietiškuose angliškuose ir rusiškuose kanaluose. Tokia informacija niekur yra nenutekinama. Pamokų metų negalėjau naudoti jokio diktofono ar filmuotis pamokas. Buvo išjungiami telefonai ir padedami kitoje erdvėje. Kai supratau sistemą ir kaip ką šnekėsiu prieidamas prie merginų, pasitikėjimas savimi nerealiai pakilo. Supratau kad šie žmonės yra atradę kai ką įspūdingo.
Pirkimas rūbų
Prieš tai man buvo aiškiai paaiškinta kodėl reikia stilių pasikeisti ir kokią įtaką jis daro mano psichologinei būsenai bei merginoms. Su Patrauklus Vyras nuvykome į parduotuves ir nusipirkome tinkamus rūbus.
Šokių Pamokos
Šokių pamokos superinės. Praktikavausi ant merginos visas Patrauklus Vyras technikas. Tai pridėjo daug pasitikėjimo savimi. Šokių mokymai čia yra privaloma, kadangi visa viliojimo sistema yra susieta su šokiais, todėl tau būtina bus juos išmokti. Po pakeitimo stiliaus ir išmokimo šokti pradėjau jausti aukštą pasitikėjimą savimi. Aš pats pradėjau sau patikti, dingo baimės. Buvau pasiruošęs pradėti naudoti Patrauklus Vyras sistemą nuo priėjimo iki sekso.

2 Dalis

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį