Skype
Nuo nevykėlio iki Socialinės Ninzės 3 Dalis. Seksas su dviem brunetėmis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Nuo nevykėlio iki Socialinės Ninzės 3 Dalis. Seksas su dviem brunetėmis

nuo-nevykelio-iki-socialines-ninzes-3-dalis-seksas-su-dviem-brunetemisŠeštadienis.

Sėdime su Patrauklus Vyras už stalo. Aptariamos visos vakarykštės klaidos. Toliu į mane diegiama aukšto lygio psichologinės žinios. Tokių tu žinių nerasi jokiam universitete, straipsnyje, vaizdo įraše. Tokios žinios atsiradusios, turėtų greitai susilaukti dėmesio tam tikrų institucijų, kurios norėtų, jog būtų pašalintos iš puslapio. Todėl tai nėra viešai nutekinama. Tai tu galėsi sužinoti tik atvykęs. Nesu tikras, bet man rodos kad Patrauklus Vyras net neparduoda mokymų vyrams, nepirkusiems jų produktų. Mokymus jie parduoda tik jau esamiems klientams. Pradžiai aš pasiėmiau šokių pamokas, o po to šiuos mokymus.
Taigi šį kartą vėl išvažiavome praktikuotis. Jausmas neapsakomas žodžiais. Jauti, jog žinai ką darysi. Turi aiškų planą. Nėra net jokių baimių. Mokymuose tau išnyks baimės, nes tu suprasi kaip viskas veikia. Suprasi žmonių psichologiją. Šį kartą atvykome į klubą, kuriame dar nebuvome sužibėję. Štai šį kartą mano užmatytos dvi brunetės ir pasiūlyta Patrauklus Vyras užkalbinti jas. Jis taip pat jas įvertino, abu priėmę sprendimą pradėjome veikti. Po 20 minučių laikiau rankoje keturis žetonus, Patrauklus Vyras, mano, ir dviejų brunečių, kuriuos iškeičiau į paltus rūbinėje. Privedėme prie automobilio ir jau važiavome vėl ten, kur niekas nežino kur, žinome tik mes su Patrauklus Vyras. Moviau jos kelnes lėtai, išvirto jos užpakalis. Rankomis nuslinkau jos stringus į šoną ir įėjau į ją iš galo. Ji pradėjo aimanuoti. Viskas vyko tyliai, privačiai už uždarų durų.
Kaip aš jaučiuosi dabar
Jaučiuosi labai pasitikintis savimi. Jaučiuosi patrauklus merginoms, toms 9 – 10 balų merginoms. Žinau tai ko net nežino eilinis paprastas žmogus. Esu pasirašęs įsipareigojimą savo vardu pavarde ir atvaizdu nenutekinti gautos informacijos mokymu metu ir neužsiimti panašia arba tokia pačia veikla siekiant gauti pajamų. Ar aš galiu kiekvieną kartą nuvažiavęs suvilioti patinkančią merginą? Taip, jeigu tokių bus. Ar sužinojo mano draugė apie mokymus? Ne ir nesužinos. Ar darbdavys sužinojo? Ne, neįmanoma. Gavau tai ką norėjau ir šiai dienai aš galiu pasakyti tapau aukšto intelekto SOCIALINĖ NINZĖ. Tad laikykite atokiau nuo manęs savo „drauges”.
Anonimas
Dėl šokių mokymų kreiptis: https://www.patrauklusvyras.lt/kontaktai

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį