Skype
Nustok būti geru berniuku! - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Nustok būti geru berniuku!

Norit tikėkit, norit ne, tačiau taip jau yra, kad merginoms nuo gerų berniukių vemt verčia. Na, bent jau daugumai. O štai blogi berniukai joms kurkas labiau patinka, su tokiais jos draugauja. Kaip manot, kodėl taip yra..?

Na, gal pradžiai išsiaiškinkim kas yra tie geri berniukai, kad visiems būtų aišku, nes čia galima greitai susipainioti ir suprasti ne taip, kaip reikia. Taigi, ką daro geri berniukai su merginomis?

– Sako merginoms kokios jos gražios, bandydami pasirodyti neabejingais

– Dovanoja dovanėles, vedasi i kavines/restoranus, apmoka sąskaitas bandydami joms įtikti

– Garbina merginas kaip dievaites ir jeigu galetų kurią turėti, tai būtų geriausia kas galėtų nutiktį gyvenime

– Stengiasi pildyti visus merginos norus, būna tarsi kilimėliu jai po kojomis

– Jautriai reaguoja į kiekvieną merginos kaprizą ir emocijas

– Nesiryžta imtis veiksmų plėtojant santykius (pvz pabučiuoti ir pan.), laukia kol viskas įvyks savaime arba mergina žengs pirmąjį žingsnį

– Nedrįsta merginai prieštarauti, pasakyti kažką blogo, bijo įžeisti

– Nuolatos klausia merginos nuomonės ir siūlo jai priimti sprendimus (pvz klausia kur norėtų susitikti per pasimatymą, ką norėtų nuveikti, užuot pats priėmęs sprendimą ir ją nustebinęs..)

– ir panšiai..

Turi su tuo kažka bendro? Nustok taip elgtis! Aš rimtai.

Merginoms tai nepatinka, tai nepatrauklu. Kas patinka merginoms? Joms patinka stiprūs vyrai – tokie, kurie sugebėtų merginai pasakyti NE. Tokie, kurie drąsiai ir ryžtingai elgiasi su jomis. Vyrai, kurie turi savo nuomonę, jaučia savo vertę ir nestato merginos ant pjedestalo.

Merginos nori būti paimtos ir suvaldytos. Jos nenori, kad vyras lystų į šikną. Kartais jos nori, kad su jomis vyras elgtūsi grubiai, kaip su kale (žinoma viskas proto ribose). Jos nori prie savęs turėti emociškai tvirtą vyrą kuris jomis pasirūpintų, o ne nevykelį, kuriuo pačioms reiktų rūpintis.

Taigi, nebūkit tais gerais berniukais nuo kurių merginoms jau darosi bloga. Aišku, blogiuku būti irgi nerpergeriausia išeitis. Būkite vyrais, kurie jaučia savo vertę ir elgiasi su merginomis taip, kaip nori, bet tuo pačiu nepamiršta pagarbos šiai siplnąjai lyčiai.

P.S. – Auksinė taisyklė: Merginos dažniausiai pačios nežino ko nori ir kas joms patinka.. Jos tiesiog jaučia. O pajaučia tada, kai kažkas nutinka. Taigi, užuot klausę jos nuomonės, imkitės veiksmų!

iš PUALifestyles dienoraščio

Pasitikėjimas savimi

2 komentarai

 1. Ištikro teisyble reikia pasakyti laiku ir vietoj NE! elgtys grubei ir siek tiek palaikyti kale bet jau ce pro to rybose Dėkoju už patarima

  • inga:

   yra tam tikros ribos 😀 kaikurios moterys yra linkusios i tam tikra feminizmo krypti :O ir neleis vyrui vadint jos kale 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį