Skype
Panaudok savo kūno kalbą - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Panaudok savo kūno kalbą

Žinai kas sukuria didžiausią vyro patrauklumą? Kūno kalba. Moterims patinka vyrai, kurie turi gerą kūno kalbą. Kūno kalba yra tavo patrauklumo šaltinis.

Netgi apsiginklavęs pačiomis geriausiomis kabinimo frazėmis, tačiau nerodydamas vyriškos kūno kalbos, tu nesukursi potraukio merginai.

Bendravime su žmonėmis, net 55 procentus informacijos mes perduodame savo kūno kalba. 30 procentų – balso tonu ir tik 15 procentų perduodamos informacijos sudaro žodžiai.

Duosiu pavyzdį. Turbūt pastebėjai, kaip kada tavo draugas sakosi esąs jėgų žydėjime, bet vos kojas velka. Iš jo kūno kalbos tu sprendi, kad jis yra pavargęs.

Lygiai tas pats galioja su merginomis. Merginos, geriau nei vyrai, jaučia kūno kalbą. Jeigu paklausi merginos, kad pasakytų, kaip jaučiasi tolumoje esantis vyras, liksi apstulbęs. Šios socialinės būtybės tiesiog turi tą pojūtį jausti, kada vyras yra pasitikintis savimi, o kada apsimetėlis.

Šis pojūtis sužlugdo pick-up propaguojančius vaikinus. Daugelis jų išmoksta pačias naujausias ir įmantriausias kabinimo frazes, jas išbando ir lieka nepatenkinti rezultatais. Vaikinai susimąsto, kodėl tai nesuveikė..

Gali turėti patį ilgiausią liežuvį, bet jei neturėsi vyriškos kūno kalbos, geriausiu atveju, tapsi dar vienu jos draugu.

Šokėjas

Kūno kalba, Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį