Skype
Panelių kalbinimas prie "terminalo" - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Panelių kalbinimas prie „terminalo”

merginų kalbinimas prie terminalosveikas, buvau isejes i praktika si vakara kokia 19.00 val. pradėjau vaikscioti po centra pamaciau grazia mergina, bet negalejau persilausti prieiti, stengiausi prisiminti plana ir ieskojau lengvesnio grobio 🙂 ir stai prasilenkiau su dviem panelem, neblogom as pasivijau jas ir langvai pradejau snekinti viskas ok kai pasakiau, kad noriu susipazinti gal tai tik sutapo jos iskart atsake jog jos laukia savo viruku ir zvalgesi aplink, dar kiek bandziau snekinti bet nebuvo rezultato tai patraukiau toliau, jauciaus nestabilus, bet ka darysi pasakiau sau reikia judeti.

Kiek paejas neradau, kad butu viena panele, vel pamaciau dvi kaskoks keistas jausmas pereina ir as jau snekinu, jos visai mielai su manim benrauja, bet ju pagrindinis tikslas buvo eiti i greta esama kavine pavalgyti, as kiek susimeciau ir nusprendziau neiti su jomis. Pastebejau kad as bendraudamas ieinu i transo busena ar auto pilotą, silpnokai besinaudoju logyka, pliusas gerai, nes as atsipalaiduoju, bet blogai, kad as sunkokai bevaldau situaciaja. Ir nebepritaikau reikiamu teoriju….

Judu toliau, sutinku mazai pazystama drauge, smagiai pasisnekuciavom kokias 5 min. Kvietesi mane i kavine, as graziai atsisakiau. Nusprendziau pailsinti koja ir prisedau lauko kavinej, zmoniu mazokai paneliu dar maziau o pavieniu isvis nera, kas belieka vel eina pro saly trys, ispyriau sau i sikna ir judu, pasiveju is nugaros ir besisveikindamas noriu prasibrauti svelniai i ju tarpa ir iskart grubus atsakimas ” nesiliesk” stengiausi i tai nesureguoti, bandau snekinti pagal musu mokymuose nagrinetas technikas, kiek susidomejo nusisipsojo ir vel biski viskas pradejo krypti blogyn, kadangi visada demesi skyriau dviem trecioji pasake „davai viskas uztenka ” tos dvi pritare tai nieko nebesigavo…

Poto nusprendziau, nepasiduosiu kol ne bus koks geresnis rezultatas, nusprendziau nuvaziuoti i Akropoli apeiti vadinama „Garbes rata” 🙂 apejau puse rato, buvo keletas progu, bet nelabai patogiu tai praleidau judu tolyn ziuriu parduotuveje zavi pardaveja paduotuve tuscia, o jinai tiksliai mano skonio.. letai uzeinu pasisveikinu komplimentas, ji net paraudo lengvai, isprudo darvienas komplimentas viskas atrodo supes pasitikejimas kyla ir as pasakau ko as atejau o jinai pasirodo susizadejusi ir zada tuoktis neuzilgo, as nepasiduodu, naudodamas technikas stengiuosi apeiti jos vyra” mano vyras pavydus ir manes neisleis” pasiuliau gal kartu nori ateit, pasirodo jos vyras negali eiti del tam tiktu priezasciu, ir nebesugalvojau ka bepasiulyti ar dadeti tai maloniai atsisveikinau ir …..

Paskambina man draugas pasiule nuvaziuoti prie „terminalo” panikiu pasnekinti, man tinka jis mane pasiima. Ten tokia vieta kur visi atvaziuoja su savo auto ir seip sedi ir visi atvaziuojantys ir isvaziuojantys gaunasi kaip ant podiumo. Mes privaziuojam prie automobilio kur sedi dvizavios paneles, super pabendravom su nemaza klaidu kas be ko:), pasirodo viena vedusi, o kita nepasiduoda… privaziuojam prie kitos, ziauriai linksmos paneles, mes islipom norejom, kad ir jos isliptu ben kaskaip nelipa, klausosi musu kaip ir viskas ok. bet kai jos uzsirauke mano draugas patrauke per danti, nes mes nerukom, o jos rukot kaska tai, ir jos uzsidare dar kiek pakankinom ir vel likom nieko nepese, ka judam toliau. Vel dvi paneles, automobili, pristojam atsidarom langus, panikes paprastesnes, bendrauja lengvai suzaidziau zaidima, numeri yra vos nesutelefonu atidave, netiesiokiai pasiule susitikti, pasake kur bus penktadieni vakare, zodziu tik buk geras paimk mane….

Praktika baigiau apie23.00 Istikro gryzau savim patenkintas, nes priestai geriausiu atveju per vakara uzkalbindavau dvi panas.. uzsibrestas tikslas pasiektas, panike yra sukuria tikrai galeciau eiti iki galo, aisku ji betkokiam rimtesniam virukui yra lengvas grobis:)

 

Tikiuosi tiks jei ka galiu pataisyti, toks ilgokas gavosi 🙂 beje kaskaip neradau kurten kiti raso dienorascius jei ka atsiusk linka.

Dekui.                                                                                       2014m. liepos 17diena

 

 

Sveikas,

Išeidamas vienas į praktiką savo mieste po mūsų pirmojo susitikimo Alfa vyras mokymuose, įrodei jog esi stipresnis už baimę, kuri sako: „lik namuose, išėjęs gausi atstūmimų ir savo pasitikėjimą savimi susigadinsi“. Iš tikrųjų nėra ko iš ką gadinti. Mes negauname atstūmimų – mes gauname pamokas, per kurias patobulėjame, jeigu darome tokias analizes kaip kad tu padarei ir pasitariame su specialistu.

Keičiame sakymą: „noriu susipažinti“, į sakymą: „susipažinkime“. Išmetame visai žodį noriu, gal galėtum, ar norėtum. Klausiamosios nuosakos stengiamės vartoti kuo mažiau, vietoje to naudojame gerbiamąją liepiamąją nuosaką. Aš kaip vadinu: tai lengvas Džeimso Bondo dominavimas. Tokiu būdu pamatysi kaip pradėsi lengvai valdyti moterį.

Esi labai stiprus, nes gavęs tiek atstūmimų vis tiek ėjai į priekį ir siekei savo tikslo. Kai įeini į transą pats pokalbyje, save iš transo gali grąžinti vis pagalvoję apie tikslą ir po truputį merginą vesti prie to tikslo. Kaip vesti prie tikslo mes nagrinėjome mokymuose ir žinoma pasikartosime kai vėl atvažiuosi.

Tave mažai pažįstama pana kvietėsi kartu pasėdėti į kavinę. Tai rodo, jog tu esi patrauklus. Ir kaip mes mokymuose matėme, patraukliausia pas tave išorėje yra – ūgis, įdegis ir šypsena. Šiuos pliusus tik ryškink ir stiprink.

Labai pagirtina, kad užkalbinai net tris einančias merginas. Praktiškai visiem vyrams, kas nėra mokymų ėję, kerta per kojas situacijos kai merginos yra grupėse, ir kai tose grupėse dar yra vyrai. Jiems patinka kažkuri mergina, bet dėl žinių stygiaus ir nematymo tinkamo pavyzdžio, jie taip ir visą gyvenimą lieka tik svajodami ir neprieidami prie grupelės. Tu priėjai, sveikinu tave. Kitą kartą prieik iš priekio. Mūsų nagrinėtais tyrimais, grupes geriausia stabdyti iš priekio, nesibraunant į jų asmeninę zoną. Vėliau pereiti į centrą ir iš centrinės pozicijos skirstyti dėmesį nariams (visiems). Tavo atveju tu gavai pamoką ir patirtį, kad neduodant dėmesio kažkuriai panelei, ji „dirbs“ prieš tave ir kenks tau, nes tu jos energetikos (asmeninės savi-vertės) nekeli aukštyn.

Taip pat vyrai nežino kaip kabinti ir pakabinti gražuoles konsultantes. Kaip mes žinome, jos dažniausiai iš ties gerai atrodo, nes joms yra atranka į darbą. O tu sugebėjai prieiti ir jau pradėjai apeiti kliūtį – jos vyrą. Mokymuose detaliau panagrinėsime šią situaciją ir paaiškinsiu kaip įtinkinti moterį nebijoti duoti kontaktų, kai ji turi vyrą ar draugą.

Taip pat noriu pagirti tave ir tavo draugą, kuris irgi šaunuolis, gavęs atstūmimų vis tiek juda į priekį. Kalbu apie išvažiavimą prie terminalo. Mldc vyrai esate. Visi mes gauname atstūmimų. Tie kurie sako jog negauna – tie net nebando.

Na ir tavo pergalingas numeris – užkariavimas širdies merginos, kuri jau ir pasimatymo dirvą kurstė su tavimi pasiektas. Sveikinu ir dabar reikės galvoti apie pasimatymą ir santykių užmezgimą.

Beje jeigu panelės nelipa iš mašinos, tai vadinasi arba nedrįsta arba ne tokiu būdu laipinate. Galima išlaipinti taip:

–          „Merginos, po varikliu laša skystis. Išlipkite, pasižiūrėkite“ – merginos yra baikščios ir jos išlips, o ten nieko nelašės. Tu prisistatysi savo vardu, pradėsi naudoti mokymuose nagrinėtas technikas ir pamatysi kaip jos spindės.

Labai dėkoju, ir labai smagu kad parašei tokį ilgą ir išsamų savo dienoraštį. Kaip pamačiau, rezultatus tikrai gavai gerus. Taip ir toliau.

 

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį