Skype
Panų kabinimas Londone - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Panų kabinimas Londone

panų kabinimas LondoneSveikas AntiMatrica, Rimčiau uzssiimti pradėjau pickup’u gal pusmetį atgal. Kai perziurejau keletą tavo dvd,perskaičiau knygų ir konsultacijų per skype. galiu pasakyt ka ne tik bendravimas su panom pagerėjo, bet aplamai su kitais žmonėm.

Stilius pakeistas, rimčiau sportuoti pradėjau ir tt , viskas tik geryn eina, pagaliau keičiasi mąstymas ir jaučiuosi labiau savim pasitikintis. Buna ir juodu dienų, nes jaučiuosi vienišas, as ne apie antra puse kalbu, bet kad labai atsiskyres nuo draugu jaučiuosi, kad ir kiek visus kalbinu pradeti tuom uzssiimti, jie tik galvom palinksi ir toliau lenda panom i bezdes, savaitgaliais prigeria ir tt.

Tikiu, kad su laiku susirasiu tokiu draugu, kurie bus rimti , alphos bet dar daug daug dirbt reikia. Išeinu tik savaitgaliais medžioti, tai vidutiniškai per ji uzkabinu apie 10 panu. Klaidu darau, ir dažnai tas pačias , manau dar reikia pasiruošimo geresnio.

Esu gavęs 23 numerius ir i pasimatymus išėjau 6 kartus, tai vat čia kazkas ne taip, nemoku kviest i pasimatymą, nors ir paskambinu sekančią diena. nežinau ar gerai pastebejau, bet greiciau einancios dar ne vienos nesustabdziau, visos kažkur skuba, tad ieškau stovinčių arba is lėto einančių.

Greitu laiku žadu dar daugiau laiko skirt tam ir pradet eiti prie 2 panu, nes dažniausiai jos po viena nesismauko. Taip bijau prieit prie tu, kurios stovi apsuptos kitu žmonių, manau, kad jos jausis nepatogiai ir nenorės kalbėt, todėl, kad kiti girdi. Žodžiu tikiu, kad viskas čia įmanoma, tik reikia daug dirbti. Tas jausmas nerealus iš tikro kai bybi dedi ant visko ir kiaurai eini.

M.  Londonas 2014m. birželio 27d.

Sveikas M,

Ką tu gerai padarei?

 1. Stilių pakeitei (kaip ir kiekvienas žinome, tik ne visi suvokiame, kaip ypatingai moterims yra svarbu vyro stilius. Vakar aš įlipau į troleibusą su sportine maike ir šortukais. Kaip iš karto moterys žiūri ir ryja mane akimis. Nes apranga juoda ir aptempta. Moterys iš tavo aprangos sprendžia koks tu esi gyvenime – nuobodus, įdomus, o gal net liūtas ?“ Jeigu mes rengiamės pilkai – jos apie mus sprendžia, jog ir mūsų gyvenimai pilki. Vienam mano mokiniui nepavykdavo savo produktų ir paslaugų parduoti normaliai, nes jis rengdavosi kaip iš kanalizacijos. Aš jam parodžiau pavyzdį ir stiliaus pakeitimas jam lėmė 5-6 kartus paaugusius pardavimus. Žmonės neperka dėl to jog tu neturi empatijos, išjautimo, kaip kitiems patinka kai tu būni apsirengęs. Todėl visą laiką patariu, nepagailėkite kelių šimtų litų ar dolerių ir pasiimkite konsultantą, kuris kartu su jumis išeis apsipirkti.
 2. Pradėjai rimčiau sportuoti. Tik suvokus seną tiesą: „no pain, no gain“, galima kažką pasiekti štanginėje. Tavo pečiai vis platėja, tu vis stambėji. Jeigu taip ir toliau, tokiam tavo ūgiui ateity bus tokia figūra, kad kiekvienam seilė ištys.
 3. Išvalei draugus. Rimtas ir pats svarbiausias poelgis. Mes negalime skraidyti tarp erelių, jeigu vaikštome su vėžliais. Taip, gyvenimo kokybė nenumaldomai krinta į apačią, nes nebetenki draugų, jautiesi vienišas, pradedi galvoti: „blemba bet anksčiau buvau laimingesnis. Nors jie gal ir lūzeriai, bet tai mano draugeliai?, gal grįžti?“. Taip atsitinka kiekvienam, ir patikėk, didžioji dalis vyrų ir grįžta į savo senąją versiją, tačiau niekad taip ir pick-up`e bei asmeniniame tobulėjime nepasiekia rezultatų. Kokai galėtų būti alternatyva? Priimti jog Alfų yra žiauriai žiauriai mažai. Toks žmogus privalo neturėti teliko, sportuoti, kasdien perskaityti asmeninio tobulėjimo įrašų. Be proto yra sunku rasti tokių žmonių. Visiems, ne tik tau. Draugų grupes mes galime susikurti iš tų pačių pomėgių – pokeris, šokiai, irklavimas, štanginė, merginų kabinimas. Draugais dažniausiai tampame turėdami tą patį pomėgį ir išeidami į savaitgalinius susitikimus su visa grupe. Tu ieškai į save kuo labiau panašių. Siunti valią, signalą, ir pritrauksi į savo gyvenimą panašias mintis turinčius žmones. Reikia truputį laiko. Pamirškite, vyrai, apie kažkadaise jaustą laimės jausmą, kai buvote vaikai. Mes visi dabar ieškome to jausmo, galvojame, va rytoj būsiu laimingas. Bet ateina rytojus, ir vis tiek nelaimingi, Kodėl taip yra? Nes kai buvome motinos įsčiose, jautėme neapsakomą pilnatvę, meilę. Vaikas iki trijų metų vis dar tau jaučia. Jis būna susijungęs su motina ir yra be krašto be proto laimingas. Po trijų metų vaikui yra pradedama diegti kalba, skaičiai, elgesio modelis ir laimė eksponentiškai krenta. Tada mes užaugame ir ieškome to pačio jausmo, ką jautėme motinos įsčiose. Jį sąlyginai patiriame, kai susijungiame sieliškai su savo drauge ilgalaikiuose santykiuose, turime daug draugų, esame reikalingi pasauliui, turime gerus santykius su aplinkiniai žmonėmis. Tuomet jaučiamės laimingi.
 4. Gavai 23 numerius ir išėjai į 6 pasimatymus. Sveikinu, tai yra rezultatas, kurio tau pavydėtų begalę vyrų, kurie net nesugeba įveikti baimės prieiti ir užkalbinti moterį. Vertink tai ką turi, išmokai. Sveikinimai.

Ką tu gali pakeisti?

 1. Susikurk kabinimo planą – einančių, skubančių. Netingėk, pagalvok, kaip galėtum jas sudominti? Čia reikia žinoti stiprią kūno kalbą ir kaip greitai šnekėti ir patraukti ją savo realybėn. Rekomenduoju paimti skype konsultaciją ir per ją aš pashare`insiu savo ekraną ir parodysiu savo video kaip tai daryti. Susidarysime tavo pokalbio planą ir jau tu tai pasipraktikuotum namuose.
 2. Priėjimuose prie moterų pabūk ilgiau. Jeigu su 6 iš 23 išėjai, vadinasi trūksta ryšio. Joms trūksta tave pažinoti daugiau. Jos matyt nori išeiti, bet bijo. Galvoja keistuolis. Atidaryk daugiau pokalbio temų, rask bendrą kalbą ir iš karto priėjimo pabaigoje suderink jau susitikimą, sukurk dirvą jūsų pasimatymui.
 3. Kadangi mes daug šnekėjome ir galvojome – kad man atvažiuoti į Londoną, arba tau į Vilnių, bet nieko nesigavo, tai reikia kažką keisti. Aš matau efektyviausią būdą, kaip mes per atstumą galėtume pasiekti tau norimų rezultatų. Tu pasiimtum visų trijų etapų skype konsultacijas, draugą, kuris su telefonu tave pafilmuotų praktikoje. Įrašus man pristatymus per skype, mes juos nagrinėtume ir tuo pačiu teoriją mokintumėmės. Ar eitų tau susirastą draugą su telefonu? Arba gal pats kažkaip save pasifilmuotum?
Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį